Προς το περιεχόμενο

Accounts στον Κωτσοβολο - για ελεγξτε [ΑΚΟΜΑ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ-συνεχιζει το προβλημα]


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, dimitrk είπε

@gbras πως κατάφερες και μίλησες?Το 2102899999 δεν λειτουργεί.

Μια χαρα μου λειτουργησε, ξαναδοκιμασε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 212
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο λογαριασμό μου έχει χαθεί το ιστορικό και φαίνεται μόνο ένα xbox που είχα αγοράσει πριν κανένα μήνα και αυτό λέει "αναμένεται" ενώ έχω παραλάβει. Μια αγορά που έκανα στο bf δε φαίνεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει θεμα το συστημα τους με το ιστορικο παραγγελιων. ειχα παρει τηλ εκεινες τις μερες και μου απαντησαν πως αν εχει ερθει email δεν υπαρχει θεμα και οντως ειχαν δικιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εκτός από το ότι το σύστημα τους σέρνεται και έχουν χαθεί στοιχεία και παραγγελίες...

Δε ξέρω γιατί.. Αλλα ο Κωτσος είναι απέραντο καφενείο.. Μια παραγγελία έκανα φέτος και το μετάνιωσα.. Παρήγγειλα κάτι και έβαλα άτοκες δόσεις (είχε  κάποια στιγμή άτοκες). Με παίρνουν τηλ με αρχίζουν ποιος είναι ο εργοδότης σας και τέτοια (σ.σ τους έχω γράψει 500 φορές ελεύθερος επαγγελματίας). Τους λέω για να μη το μπλέκουμε αφήστε το θα σας πληρώσω μετρητά ή θα κάνω κατάθεση σήμερα. 

Και από κει και πέρα το χάος. Με συνδέει με μια άλλη μου λέει θα σας το στείλω το προϊόν από Θεσσαλονίκη-> Αθήνα. 

Οκ λέω αν από εκεί πρέπει. Μου λέει μετά α είναι βαρύ το προϊόν;;; Ε ξέρω γω της λέω; 20-30 κιλά θα είναι! Α για αυτό δε μπορώ να σας το στείλω από Θεσσαλονίκη, δε μαφηνει το σύστημα.. και δεν υπάρχει άλλο διαθέσιμο. 

Της λέω καλά όταν παρήγγειλα αρχικα και ήταν διαθέσιμο πως θα το στέλνατε; Σιγή ιχθύος η απάντηση. 

Ούτε καν ξέρουν αν έχουν στοκ και ούτε καν ξέρουν την προτεραιότητα των παραγγελιών με βάση το πότε εγινε. 

Δεν ασχολήθηκα περαιτέρω γιατί το είχε άλλη αλυσίδα στην ίδια τιμή διαθέσιμο. 

Από μένα για Black Friday... Μόνο media markt έχει σοβαρότητα. Παρήγγειλα ψυγείο Παρασκευή φέτος και τη Κυριακή!!! Το έφεραν... δούλευαν και Κυριακή λέει λόγω φόρτου εργασίας!! 

Κωτσόβολε αν λαμβάνεις... Πρέπει να σοβαρευτεις..Δουλειά έτσι δε γίνεται. 

Επεξ/σία από baskon
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία που έγινε την Παρασκευή  στον Κωτσοβολο και ήταν να αποσταλεί σήμερα από αυτούς μετά από συνομιλία στον messenger μου απάντησαν  ότι  λόγω μεγάλου φόρτου των δρομολογίων θα μπορεί να παραδοθεί σε συνεργαζόμενη εταιρεία κούριερ στις 12/12/2019. Εφόσον ξεκινήσει η αποστολή αναμένεις ενημέρωση μέσω SMS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, panoc είπε

Ουτε διευθυνση υπαρχει, ουτε παραγγελιες ουτε ιστορικο.

το αυτό, πρέπει να κάναν migrate/αναβάθμιση και έχουν κρατήσει μόνο το username, το ονοματεπώνυμο και το τηλέφωνο από το παλιό account.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τηλεφωνικη παραγγελια πριν 3 βδομαδες Πεμπτη μου ηρθε κωδικος καταχωρησης της 

παραγγελιας και μου παν οτι θα σταλει ξανα μηνυμα να παραλαβω το Σαββατο απο το καταστημα.

Ε μην τα πολυλογω 3 βδομαδες μετα δεν με εχει ενοχλησει κανενας χαχα. Προφανως το πηρα

απο Media που το εβαλε ιδια τιμη Black Friday

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εγω παρηγγειλα τη δευτερα του black friday και ηρθε τεταρτη, ξαναπηρα κατι πραγματα παρασκευη και ηρθαν παλι την επομενη τεταρτη, κανενα προβλημα.. το σαιτ εχει καποιο θεμα μαλλον παντως

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρα και εγω το ιστορικο με τις παραγγελιες μου.Εχουν εξαφανιστει ολες εκτος απο μια που εκανα αρχες νοεμβριου που ενω εχω παραλαβει δειχνει ακυρωμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, baskon είπε

Εκτός από το ότι το σύστημα τους σέρνεται και έχουν χαθεί στοιχεία και παραγγελίες...

Δε ξέρω γιατί.. Αλλα ο Κωτσος είναι απέραντο καφενείο.. Μια παραγγελία έκανα φέτος και το μετάνιωσα.. Παρήγγειλα κάτι και έβαλα άτοκες δόσεις (είχε  κάποια στιγμή άτοκες). Με παίρνουν τηλ με αρχίζουν ποιος είναι ο εργοδότης σας και τέτοια (σ.σ τους έχω γράψει 500 φορές ελεύθερος επαγγελματίας). Τους λέω για να μη το μπλέκουμε αφήστε το θα σας πληρώσω μετρητά ή θα κάνω κατάθεση σήμερα. 

Και από κει και πέρα το χάος. Με συνδέει με μια άλλη μου λέει θα σας το στείλω το προϊόν από Θεσσαλονίκη-> Αθήνα. 

Οκ λέω αν από εκεί πρέπει. Μου λέει μετά α είναι βαρύ το προϊόν;;; Ε ξέρω γω της λέω; 20-30 κιλά θα είναι! Α για αυτό δε μπορώ να σας το στείλω από Θεσσαλονίκη, δε μαφηνει το σύστημα.. και δεν υπάρχει άλλο διαθέσιμο. 

Της λέω καλά όταν παρήγγειλα αρχικα και ήταν διαθέσιμο πως θα το στέλνατε; Σιγή ιχθύος η απάντηση. 

Ούτε καν ξέρουν αν έχουν στοκ και ούτε καν ξέρουν την προτεραιότητα των παραγγελιών με βάση το πότε εγινε. 

Δεν ασχολήθηκα περαιτέρω γιατί το είχε άλλη αλυσίδα στην ίδια τιμή διαθέσιμο. 

Από μένα για Black Friday... Μόνο media markt έχει σοβαρότητα. Παρήγγειλα ψυγείο Παρασκευή φέτος και τη Κυριακή!!! Το έφεραν... δούλευαν και Κυριακή λέει λόγω φόρτου εργασίας!! 

Κωτσόβολε αν λαμβάνεις... Πρέπει να σοβαρευτεις..Δουλειά έτσι δε γίνεται. 

Από το πρωί ψάχνω κάπου να το πω ή να το γράψω για να εκτονώθω... Πήρα μέχρι κ στο τμήμα παραπόνων τους αλλά κ εκεί απέραντη αναμονή.... Ήταν η τελευταία μου αγορά από αυτούς όχι για εμένα μόνο αλλά κ για όσους ξέρω...
Απίστευτα καφενείο κατάσταση.... Μόλις ηρεμήσω θα γράψω κ το τι έγινε... Από 26 του μήνα κ άκρη δεν έχει βγει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παλι μου ηρθαν κατι ακουστικα σημερα ενω ηταν να παραδοθουν δευτερα και η τηλεοραση που ηταν επισης για δευτερα με ειδοποιησαν οτι θα περασουν σε λιγο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τραγική η κατάστασή τους. Να μη μπορείς να δεις την εξέλιξη της παραγγελίας σου και να μη σηκώνουν το τηλέφωνο τους. Δηλαδή τι πρέπει να κάνουμε? Αμφισβήτηση χρέωσης στη τράπεζα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...