Προς το περιεχόμενο

moneysafe απατη;;; τι γινεται;


jimmyboyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εκτος απο οτι η moneysafe εκλεισε το λογαριασμο με ενα μεγαλο ποσο μεσα...

εμενα στην νεα εφαρμογη δεν με βαζει καν να δω ειναι μεσα τα χρηματα

 

η upay που ειχα μεσα λεφτα δεν κανει καμια κινηση να μου τα καταθεσει..την μια ζηταει γραμμα απο τραπεζα..την αλλγη δεν δεχεται με ελληνικα τον λογαριασμο...την αλλη το ενα την αλλη το αλλο..2 εβδομαδες αυτη η ιστορια και ακομα δεν μου εχει καταθεσει τα χρηματα

θελουν να τα μεταφερω σε bitcoin...εγω ομως δεν εχω καμια ιδεα...αν μου τα μετατρεψουν σε bitcoin μετα εγω πως μπορω να τα παρω;;; εχω revolut monese icard paysera n24..αλλα απο οσο ξερω δεν μπορω να βαλω bitcoin...ποιος εχει μεταφερει bitcoin εξω απο την upay?

παρακαλω τα φωτα σας

υγ εγω την καταγγελια την εχω κανει στο http://www.eccgreece.gr/ απο τελος φεβρουαριου..αλλα ακομα απαντηση οχι..εχω ξαναγραψει καντε και οι υπολοιποι καταγγελια για να ασχοληθουν.οσο πιο πολλες καταγγελιες τοσο πιο συντομα για ολους μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 303
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γεια σας και παλι παιδια....

Μολις μιλησα μαζι με τους Twinga με σημα την καμηλοπαρδαλη, μεγαλη εμπιστοσυνη μου εμπνεουν κ αυτοι....ειρωνικα παντα. 11 παρα κ ηταν Online. τους ρωτησα τι γινεται με καποιες μεταφορες χρηματων που εκρεμμουν απο τη Youpay Προς την mon.safe κ μου απαντησαν πως για υπηρεσιες που αφορουν άλλους παροχους δεν μπορουν να απαντησουν μιας κ δεν γνωριζουν κ πως μονο με εκεινους θα πρεπει να μιλησουμε....και επισης τους ρωτησα πως καποιοι φιλοι δεν μπορουν να εγγραφουν στην υπηρεσια σας παρ οτι εχουν τους κωδικους τους απο την Mon.safe κ λειτουργουσαν κανονικα. μου ειπανε να πατησετε i forgot password και να συνεχισετε απο κει αλλά αν δεν λειτουργησει αυτο, να τους στειλετε ενα μηνυμα στο [email protected]    . το μηνυμα που ελαβα το πρωι απο την Mon.safe εγραφε ενα τηλεφωνικο νουμερο κυπριακο με το οποιο μπορουμε να επικοινωνησουμε ή  με το δικο τους παλιο κ κλασσικο αγαπημενο πια mail. τους ρωτησα λοιπον στο Chat αν η εταιρεια τους εχει εδρα στην κυπρο και μου ειπανε να διαβασω τους ορους κ προυποθεσεις. δεν καθησα τετοια ωρα ενδελεχως να τα μελετησω , θα το κανω ομως, καταλαβα πως προκειται για καποια αγγλικη Offshore  που εδρευει στην κυπρο μιας και η λειτουργια της βασιζεται στο ελληνο-κυπριακο δικαιο. επισης έριξα άδεια για να πιασω γεματα, ρωτησα αν μπορουμε να παραγγειλουμε την καρτα τους, ξερετε αυτη με την καμηλοπαρδαλη επανω, κ ειπανε πως δεν ειναι ετοιμη ακομα αλλα σε λιγες μερες....που σημαινει οτι ειναι κ αυτη καινουρια εταιρεια?? οτι ηταν στο προγραμμα να ανοιξει με το που εσκασε το θεμα με την αλλη, αλλα νιπτει τας χειρας της σχετικα με παλια θεματα χρηματων? μηπως ειναι η Mon.safe η οποια ουτως ή αλλως ειχε κ αυτη εδρα στην κυπρο αλλα κ στην αγγλια? εννοειται πως δεν θα παρουμε την καρτα τους.....απλως ρωτησα μηπως και καταλαβουμε κατι τελικα...να απαντησω κ στο ερωτημα σας, εγω με το που ελαβα το μηνυμα τους το μεσημερι οτι επεσε πιστολια εκανα αμμεσως την εγγραφη κ τους δεχτηκε τους κωδικους που ηδη ειχα. επισης να κανουμε καταγγελια φυσικα....αν η εδρα της εταιρειας ηταν στην ελλαδα θα πρεπει να κανουμε στον συνηγορο του καταναλωτη. αν ειναι ευρωπαικη, στο ευρωπαικο κεντρο καταναλωτων....εγω ψαχνω απο προχτες να βρω την πληρη διευθυνση της εδρας τους μιας και κατεβασα ηδη τα εγγραφα για την καταγγελια, επειδη θελει ακριβως τη διευθυνση...αλλα παιδια δεν εχω βρε τιποτα. ουτε καν της Twiga δεν βρηκα τη διευθυνση , αλλα οπως ειπα θα το ψαξω καλυτερα...κατι περιεργο παιζει με ολες αυτες τις εταιρειες φαντασματα...κ επισης αν δεν μπορεσουμε να βρουμε το που εδρευει, τοτε το επομενο βημα ειναι η Διωξη. πολυ λυπαμαι πραγματικα για τα χρηματα ολων μας, μακαρι να μπορεσουμε να κανουμε κατι τελικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 12/3/2020 στις 11:00 ΠΜ, freeddommm είπε

Αξιότιμε/η κύριε/κυρία,

Το Ευρωπαϊκό Κέντρο Καταναλωτή Ελλάδας έλαβε το ερώτημά σας, επί του περιεχομένου του οποίου παρακαλούμε να γνωρίζετε τα ακόλουθα:

Για τη φιλική επίλυση διασυνοριακών διαφορών, που έχουν ανακύψει σε σχέση με προϊόν ή υπηρεσία που οι καταναλωτές προμηθεύτηκαν από 
κράτος-μέλος της Ευρωπαϊκής Ένωσης (συμπεριλαμβανομένων της Νορβηγίας και της Ισλανδίας) άλλο από τον τόπο διαμονής τους, αρμόδιος θεσμός στη χώρα μας είναι το Ευρωπαϊκό Κέντρο Καταναλωτή, που λειτουργεί υπό την εποπτεία της Ανεξάρτητης Αρχής του Συνηγόρου του Καταναλωτή. Αναλυτικότερες πληροφορίες σχετικά με τη λειτουργία, όπως και με τη διαδικασία υποβολής και εξέτασης παραπόνων μπορείτε να βρείτε στην ιστοσελίδα του Κέντρου: https://www.eccgreece.gr/el/european-consumer-centres-network-el/jurisdiction-and-procedure-greek-european-consumer-centre_el/ .

Αντιθέτως, για τη φιλική επίλυση διαφορών, που έχουν ανακύψει σε σχέση με προϊόν ή υπηρεσία που οι καταναλωτές προμηθεύτηκαν από εταιρεία η οποία εδρεύει στην Ελλάδα, αρμόδια είναι η Ανεξάρτητη Αρχή "Συνήγορος του Καταναλωτή". Προς διευκόλυνσή σας, μπορείτε να επισκεφθείτε την ιστοσελίδα του Συνηγόρου του Καταναλωτή (www.synigoroskatanaloti.gr), απ’ όπου μπορείτε να ενημερωθείτε αναλυτικά για τον τρόπο υποβολής αναφοράς και επίσης, να προμηθευθείτε το κατάλληλο έντυπο γι’ αυτόν τον σκοπό (επιλογή «Χειρισμός καταγγελιών à Υπόδειγμα αναφοράς»).

Επιπλέον, παρακαλούμε να γνωρίζετε ότι επί καταναλωτικών διαφορών που έχουν ανακύψει στο πλαίσιο συναλλαγών με αλλοδαπούς προμηθευτές, οι οποίοι δεν διαθέτουν έδρα ή τουλάχιστον κάποιο υποκατάστημα στην Ελλάδα ή σε κράτος-μέλος της Ένωσης, τόσο ο Συνήγορος του Καταναλωτή όσο και το Ευρωπαϊκό Κέντρο Καταναλωτή της Ελλάδας στερούνται αρμοδιότητας να επιληφθούν. Ως έναν εναλλακτικό και, ίσως, αποτελεσματικό τρόπο διευθέτησης διαφορών που εμπίπτουν στην προαναφερόμενη κατηγορία προτείνουμε την επικοινωνία του ενδιαφερόμενου καταναλωτή με το Δίκτυο International Consumer Protection and Enforcement Network (ICPEN). Αναλυτικότερες πληροφορίες σχετικά με τη λειτουργία του εν λόγω Δικτύου μπορείτε να βρείτε στην ιστοσελίδα : https://www.icpen.org/.

Τέλος, σε περίπτωση που δεν είναι δυνατόν να εξακριβωθεί η έδρα της εταιρίας που θέλετε να καταγγείλετε, η υπόθεση εκ φεύγει των αρμοδιοτήτων για συμβιβαστική επίλυση της διαφοράς και εφόσον το επιθυμείτε, θα πρέπει να απευθυνθείτε στην Διεύθυνση Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος (ταχυδρομική διεύθυνση: Λ.Αλεξάνδρας 173, 11522 Αθήνα, τηλ 11188, Fax 210-6476462, e-mail: [email protected]).
Σας ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη και παραμένουμε στη διάθεσή σας για κάθε πρόσθετη πληροφορία ή τυχόν απαραίτητη διευκρίνιση.

Με Εκτίμηση,

ECC-Greece

Εδω οποιος μπορει να κανουμε ολοι καταγγελια ας φτιαξει εναν οδηγο καλο να τον καταλαβει και ο πιο ασχετος οπως εγω να αφησει κενα εκει που χρειαζεται ονοματοεπωνυμα κτλπ και να στειλουμε ολοι...Για οποιον ειναι ευκολο να κανει εναν οδηγο τι ακριβως εγραψε και να το στειλουμε παντου αναλυτικα οτι εχει συμβει με λιγα λογια και κατανοητα.....Απο οτι καταλαβα αυτους που δεν εχουν μεγαλα ποσα μεσα τους αφησαν να συνδεθουν και παλι ενω αυτους που εχουν μεγαλα ποσα τους τα εξαφανισαν ολα...

Επεξ/σία από freeddommm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, jimmyboyk είπε

εκτος απο οτι η moneysafe εκλεισε το λογαριασμο με ενα μεγαλο ποσο μεσα...

εμενα στην νεα εφαρμογη δεν με βαζει καν να δω ειναι μεσα τα χρηματα

η upay που ειχα μεσα λεφτα δεν κανει καμια κινηση να μου τα καταθεσει..την μια ζηταει γραμμα απο τραπεζα..την αλλγη δεν δεχεται με ελληνικα τον λογαριασμο...την αλλη το ενα την αλλη το αλλο..2 εβδομαδες αυτη η ιστορια και ακομα δεν μου εχει καταθεσει τα χρηματα

θελουν να τα μεταφερω σε bitcoin...εγω ομως δεν εχω καμια ιδεα...αν μου τα μετατρεψουν σε bitcoin μετα εγω πως μπορω να τα παρω;;; εχω revolut monese icard paysera n24..αλλα απο οσο ξερω δεν μπορω να βαλω bitcoin...ποιος εχει μεταφερει bitcoin εξω απο την upay?

παρακαλω τα φωτα σας

υγ εγω την καταγγελια την εχω κανει στο http://www.eccgreece.gr/ απο τελος φεβρουαριου..αλλα ακομα απαντηση οχι..εχω ξαναγραψει καντε και οι υπολοιποι καταγγελια για να ασχοληθουν.οσο πιο πολλες καταγγελιες τοσο πιο συντομα για ολους μας

φιλε μου καθε φορα που επικοινωνουσα με Upay προσπαθουσαν να με πεισουν να παρω Bitcoin ενω εγω ρωτουσα αλλα...τι γινεται δηλ με τις μεταφορες απο mon.safe...αλλα αυτοι το χαβα τους. το εψαξα λιγο το θεμα, ακρη δεν εβγαλα, στην ελλαδα δεν ειναι διαδεμονο παντως. ειναι στην ουσια ποντοι αλλα για να αγορασεις με Bitcoin Θα πρεπει να πουλαει κ ο αλλος σε Bitcoin. αν τα ξερει καποιος καλυτερα ας διορθωσει. φυσικα κ να ΜΗΝ μπεις σ αυτη τη διαδικασια κατ' εμε. ειχα  κ εγω περιπου 50 ευρω στην Upay Μεχρι που ηρθε το μηνυμα περι ακυρωσης κ να σου πω την αληθεια θελησα να τα μεταφερω σε ελληνικο λογαριασμο. μολισ ειδα τα χαρτια που χρειαζοταν...κ δεν ειναι καιρος τωρα να τρεχουμε σε τραπεζες... τα εφαγα εν μια νυκτι σε αγορες...δυστυχως δεν ειχα αλλη επιλογη....

9 λεπτά πριν, freeddommm είπε

Εδω οποιος μπορει να κανουμε ολοι καταγγελια ας φτιαξει εναν οδηγο καλο να τον καταλαβει και ο πιο ασχετος οπως εγω να αφησει κενα εκει που χρειαζεται ονοματοεπωνυμα κτλπ και να στειλουμε ολοι...Για οποιον ειναι ευκολο να κανει εναν οδηγο τι ακριβως εγραψε και να το στειλουμε παντου αναλυτικα οτι εχει συμβει με λιγα λογια και κατανοητα.....

φιλε μου αν μπορεσουμε να βρουμε ακριβως τη διευθυνση της Moneysafe , την ακριβη ομως, μιας και ειναι το κλειδι για το ποιος θα ειναι ο φορεας στον οποιον θα απευθυνθουμε ακριβως...ευρωπαικος ή ελληνικος τελικα? εγω την ψαχνω 2 μερες δεν βρηκα τιποτα...αν δεν βρεθει κατι, τοτε τηλ στη διωξη. αν διαβασες στο αλλο μου μηνυμα, τους απειλησα τηλεφωνικως αλλα και γραπτως οτι θα παρω στη διωξη και μου ειπανε ναι φυσικα να το κανετε , αλλα τα χρηματα σας θα τα παρετε , να το ξερετε, με καθυστερηση ενος μηνος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλα η απαντηση αυτη ειναι copy paste το ιδιο σε ολους! Και σε εμενα το ιδιο στειλανε!! χαχαχααχα

Παιδια θα τα κλαψουμε τα λεφτα μας μου φαινεται. Εγω μαλλον θα κανω αναφορα.

Επεξ/σία από hellojim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μην αγχωνεστε , πηρα εγω ενα τηλεφωνο το πρωι στην Κυπρο και ειναι αυτο που σας ειπα και στο προιγουμενο ποστ , τα λεφτα δε θα χαθουν αλλα θα μας αρωστήσουν μεχρι να τα παρουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακαρι να τα παρουμε καποια στιγμη, νομιζω πως μας δεσανε με τετοιο τροπο ωστε να μην μπορει να αντιδρασει κανεις. πηρα τηλεφωνο στην Διωξη το πρωι, μου ειπε πως υπευθυνος για ολο αυτο δεν ειναι ουτε η ευρωπαικη ενωση καταναλωτη αλλα ουτε κ ο συνηγορος του καταναλωτη μιας και οι οργανισμοι αυτοι ασχολουνται μονο με προιοντα και οχι με υπηρεσιες τραπεζικες...Αλλα ουτε κ η Διωξη ειναι υπευθυνη...Το μονο που μας προτεινε ειναι να κανουμε μηνυση σε γειτονικο αστυνομικο τμημα. Στο ακουσμα της moneysafe μου λεει '' τι ειναι παλι αυτο??" του εξηγησα, προθυμος να ακουσει ολο το ιστορικο αλλα αδυνατο να δωσει λυση....συνεπως εμεις δεν ειμαστε ουτε καταναλωτες αλλα ουτε και εξαπατημενοι? σε ποια κατηγορια ανηκουμε τελος παντων? και γιατι να πρεπει να πληρωσουμε 100ε για να κανουμε μηνυση?για αλλη μια φορα μονοι μας ειμαστε, ειναι πραγματι αληθεια το να μην σου τυχει.....

1 ώρα πριν, Innotivex είπε

Παιδια μην αγχωνεστε , πηρα εγω ενα τηλεφωνο το πρωι στην Κυπρο και ειναι αυτο που σας ειπα και στο προιγουμενο ποστ , τα λεφτα δε θα χαθουν αλλα θα μας αρωστήσουν μεχρι να τα παρουμε.

ευχαριστουμε για την κινηση, οτι μπορει ο καθενας μας ας κανει κ ο,τι νεοτερο θα ενημερωνουμε.μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λες, κ εμενα κατι μου λεει οτι θα τα παρουμε....καααααποια στιγμη.δηλ να ρωτησω, εμεις θα πρεπει να τσεκαρουμε τον τραπεζικο μας λογαριασμο που εχουμε δηλωσει??? ή το wallet της Twinga??? Που θα επιστραφουν τελικα αν κ όποτε?? προσωπικα δεν πηρα κανενα μηνυμα που να μου ζητανε λογαριασμο, προσφατα τους ειχα δωσει εναν ομως. ελαβε αλλος αυτο το mail ή μονο ο παραπανω φιλος??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αληθεια ειναι οτι δεν πιστευω προσωπικα οτι θα χαθουν χρηματα, απλα επειδη φαινεται οτι ειναι κατωτεροι των περιστασεων πρεπει να το τρεξουμε λιγο εμεις και να περιμενουμε. Εμενα αυτη την στιγμη μου χρωστανε τα χρηματα που ειχα αιτηθει να πανε στην UPaycard αλλα εγιναν refund εν τελη στο wallet και τα τραβηξα και αυτα με SEPA. Η UPay απο την αλλη απαραδεκτη δεν δεχεται e-statement Εθνικης επειδη ειναι ελληνικα το ονομα. Το θεμα ειναι οτι δεν υπαρχει αλλο statement..... Οποτε εκει κατι πρεπει να γινει. Προσωπικα δεν θα ασχοληθω γιατι μιλαμε για πολυ μικρο ποσο και εχω πλεον κουραστει. Απλα ελπιζω να μπουν τα χρηματα που περιμενω απο Moneysafe και δεν θα ξανασχοληθω με την UCS Financial ξανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλαβα και εγώ εχτές το παρακάτω μήνυμα 

 

eMoneySafe.com

 

Αγαπητέ Κύριε/Κυρία,

Σας ενημερώνουμε ότι είμαστε σε διαρκή επικοινωνία με τη UPay για το συγκεκριμένο θέμα.

Όταν ολοκληρωθούν οι επιστροφές των μεταφορών που δεν ολοκληρώθηκαν προς τη UPay,θα λάβετε από εμάς ενημέρωση.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε ένα αποδεικτικό του τραπεζικού σας λογαριασμού (screenshot της αρχικής οθόνης του internet banking σας ή statement τελευταίου τριμήνου σε έγχρωμη μορφή) όπου θα φαίνονται το ΙΒΑΝ ,επωνυμία τράπεζας και ονοματεπώνυμο δικαιούχου,ούτως ώστε, όταν ολοκληρωθεί η επιστροφή ποσού προς τα εμάς να το αποστείλουμε στο τραπεζικό λογαριασμό που μας έχετε υποδείξει.

Επίσης στο ίδιο αίτημα μπορείτε να αναφέρετε ότι επιθυμείτε την κατάθεσή του υπολοίπου που υπήρχε στον eMoneySafe wallet λογαριασμό σας στον λογαριασμό της τραπέζης που μας έχετε υποδείξει.

Η αποστολή του αιτήματος θα πρέπει να γίνει από το δηλωμένο σας email, στο [email protected]

Σας ευχαριστούμε,

Παραμένουμε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία ή διευκρίνιση.

 

Που και εμένα αν και είχαν τα στοιχεία μου μου τα ξανά ζητούσαν. Δεν ξέρω αν όπως έκλεισαν το ελληνικό τους τηλέφωνο έτσι κλείσουν και το email τους.

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, hellojim είπε

To Ελληνικο νουμερο που ειχαν δεν λειτουργει πλεον! Ακυρωθηκε ως νουμερο. 

Στο Κυπριακο σου απαντησαν δηλαδη; Χθες ηταν εκτος λειτουργιας.

Μου απάντησαν εμένα , δεν ξέρουν τι τρανσφερ έχω κάνει είπαν γιατί είναι τηλεφωνικό κέντρο αλλά θα γίνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πηρα και εγω σημερα τηλεφωνο στο τηλεφωνικο, οντως λεει δεν εχουν προσβαση στις συναλλαγες και λειτουργουν μονο για να απαντουν σε αποριες σχετικα με τις διαδικασιες. Μου είπε ότι οι συναλλαγές SEPA Transfers που είχαν γίνει πριν κυρηξουν φούντο δεν χρειάζεται να ξαναστείλουμε στοιχεία καθώς έχουν καταχωρηθεί. Στοιχεία iban κτλ χρειάζονται για να μεταφέρουν τα τυχόν υπόλοιπα του wallet + εκκρεμείς συναλλαγές προς upay (οπου οι upay συναλλαγες ακυρώνονται αυτόματα) και θα γυρίσει το συνολικό ποσό στον λογαριασμό που θα τους στείλουμε. 

Ας ξεκινήσουν τα στοιχηματα, τι θα συμβεί πρώτο; Θα μπουν τα λεφτά που μας χρωστάνε ή θα λήξει η απαγόρευση κυκλοφορίας;;

Επεξ/σία από hellojim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, hellojim είπε

Πηρα και εγω σημερα τηλεφωνο στο τηλεφωνικο, οντως λεει δεν εχουν προσβαση στις συναλλαγες και λειτουργουν μονο για να απαντουν σε αποριες σχετικα με τις διαδικασιες. Μου είπε ότι οι συναλλαγές SEPA Transfers που είχαν γίνει πριν κυρηξουν φούντο δεν χρειάζεται να ξαναστείλουμε στοιχεία καθώς έχουν καταχωρηθεί. Στοιχεία iban κτλ χρειάζονται για να μεταφέρουν τα τυχόν υπόλοιπα του wallet + εκκρεμείς συναλλαγές προς upay (οπου οι upay συναλλαγες ακυρώνονται αυτόματα) και θα γυρίσει το συνολικό ποσό στον λογαριασμό που θα τους στείλουμε. 

Ας ξεκινήσουν τα στοιχηματα, τι θα συμβεί πρώτο; Θα μπουν τα λεφτά που μας χρωστάνε ή θα λήξει η απαγόρευση κυκλοφορίας;;

Χαλαρά  πονταρω στο δευτερο...πονταρω ολα μου τα λεφτα, αυτα που μου χρωσταει η monsafe δηλ, κ αν τα χασω ε δεν εγινε κ τιποτα αλλωστε χαμενα τα θεωρω! υπαρχει μια παροιμια που λεει '' ο λυκος στην ανταρα χαιρεται '' ....ποσο τυχαιο τωρα κ αυτο που φουνταραν αυτη τη στιγμη , που κ μηνυση να θελεις να τους κανεις...απλα αναβαλεται μεχρι...νεωτερας... Εγω παιδια μια αλλη απορια εχω αν μπορει κανεις να μου τη λυσει....μηπως εχω εγκλωβιστει στο ιδιο μου το μυαλο απο ολα οσα συμβαινουν κ δεν μπορω να δω πραγματα που ενδεχομενως εσεις βλεπετε. Ειμαστε περιπου 15 ατομα?????? που ασχολουμαστε με αυτο το θεμα...κ ειμαστε μονο εδω, εμεις. αυτο τι σημαινει?? οτι μονο εμεις ειχαμε αυτη τη καρτα?? δεν υπαρχουν αλλοι που να εχουν προβληματα μ αυτη τη καρτα? οπως ειδα κ στο πρωτο μηνυμα του θεματος που ανοιξε ο φιλος και πραγματικα πολυ καλα εκανε γιατι κανενας αλλος δεν ασχοληθηκε μ αυτο πουθενα, ειπε οτι δεν μπορεσε να βρει καποιο αντιστοιχο θεμα που να συσχετιζεται με το προβλημα του. αυτο σημαινει ή οτι μονο εμεις οι 15 ειχαμε αυτη τη καρτα και φουνταρανε ακριβως γι αυτο  επειδη δεν υπηρχε πελατεια κ ολα αυτα τα '''την εχουν παρει πολλοι γι αυτο αργει η μεταφορα...'' ( πραγματικα με οικτίρω που τα πιστευα...)ή οτι τα φαγανε μονο απο συγκεκριμενα ατομα απο εμας δηλ για αγνωστο λογο, ή σημαινει οτι κανενας δεν νοιαζεται για τα χρηματα του ή οτι τους εχουν τακτοποιησει ολους ( καλοοοοο) εκτος απο εμας τους πανω κατω 15 ατομα. Θα μου πειτε τωρα, κ απαντηση να παρεις γι αυτο που θα βοηθησει??? πουθενα, μια ερωτηση ρητορικης δυνοτητας ας πουμε οτι ειναι...κ εξακολουθω ψαχνοντας στη Google να μην βλεπω κανενα αλλο ενδιαφερον απο πουθενα και κανεναν  επι του θεματος. Αυτα κ καλη μας νυχτα, θα τα λεμε παιδια για ο,τι νεωτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...