Προς το περιεχόμενο

moneysafe απατη;;; τι γινεται;


jimmyboyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, stef777 είπε

Jimmyboyk για ποιο λόγο να την ανεβάσω ?υπαρχει λόγος να πω ψέματα? 

Φίλε μην το παίρνεις στραβά...απλά όλοι μας περιμένουμε λεφτά εδώ κ μήνες λογικό ν είναι όλοι επιφυλακτικοί...με όλο το θάρρος 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά εγω περιμένω πάνω απο 90 ημέρες και δεν είναι μεγάλα τα εμβάσματα.

Δέν ξέρουμε κανένα εδω μέσα,άν θα ήθελες να κάνεις stef777 ένα καλό(λόγω της κατάστασης που περνάμε όλοι)ανέβασε ένα screenshot.Σίγουρα θα μας βοηθήσει ολους.

😥

Επεξ/σία από Betmentor
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενω απο τον Φεβρουαριο και δεν εχει γινει τιποτα. Μου λενε τα ιδια συνεχεια και δεν βλεπω φως. Απο το twiga μετεφερα χθες ενα πολυ μικρο ποσο και σημερα μπηκε. Το μειλ τους φαινεται να λειτουργει ωστοσο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Eva_86 είπε

Περιμενω απο τον Φεβρουαριο και δεν εχει γινει τιποτα. Μου λενε τα ιδια συνεχεια και δεν βλεπω φως. Απο το twiga μετεφερα χθες ενα πολυ μικρο ποσο και σημερα μπηκε. Το μειλ τους φαινεται να λειτουργει ωστοσο..

Πάνω από 100€ δεν αφήνουν τα ίδια σκ@@α και η twiga....εγώ περιμένω μεταφορά σεπα από 25/2 και από upay επιστροφές....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Liverpool7 είπε

Πάνω από 100€ δεν αφήνουν τα ίδια σκ@@α και η twiga....εγώ περιμένω μεταφορά σεπα από 25/2 και από upay επιστροφές....

 

8 ώρες πριν, Liverpool7 είπε

Πάνω από 100€ δεν αφήνουν τα ίδια σκ@@α και η twiga....εγώ περιμένω μεταφορά σεπα από 25/2 και από upay επιστροφές....

Καταλαβα... εγω με upay δεν ασχοληθηκα γιατι ηδη δεν τους ειχα καμια εμπιστοσυνη.. ελπιζω να παρουμε τα λεφτα μας τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, jimmyboyk είπε

στην twiga oυτε τα 100 φευγουν τωρα...συνεχεια transaction failed...ειναι για τον λουτσο παλι και εκει...

σημερα δευτερα εφυγαν...ολο το σκ δεν εστελνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, jimmyboyk είπε

σημερα δευτερα εφυγαν...ολο το σκ δεν εστελνε

Φίλε ίδια εταιρεία είναι τι περιμενες.....ακόμα περιμένουμε τα λεφτά μας από Γενάρη κ Φλεβάρη.....και 100€ την ημέρα ψυχουλα είναι.... γελάει ο κόσμος

Επεξ/σία από Liverpool7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia kalhmera....exw metafora megalou posou epistrofis apo upaycard stin emoneysafe kai zitaw epanilimmena to poso na mpei stin TWIGA kathos den diatheto kapio logariasmo trapezas alla h moneysafe otan tis to lew mou leei synexws na stilw apodiktika IBAN logariasmou ton opio den diatheto (kai gia kapious logous den mporw na aniksw logariasmo se trapeza) ti na kanw gia na parw pisw ta xrimata apo tin epistrofi upay diladi apo tin emoneysafe mporei na voithisei kapios??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, tazz95 είπε

paidia kalhmera....exw metafora megalou posou epistrofis apo upaycard stin emoneysafe kai zitaw epanilimmena to poso na mpei stin TWIGA kathos den diatheto kapio logariasmo trapezas alla h moneysafe otan tis to lew mou leei synexws na stilw apodiktika IBAN logariasmou ton opio den diatheto (kai gia kapious logous den mporw na aniksw logariasmo se trapeza) ti na kanw gia na parw pisw ta xrimata apo tin epistrofi upay diladi apo tin emoneysafe mporei na voithisei kapios??

ανοιξε revolut και στειλε της το iban ...ρωτα πριν βεβαια αν δεχτουν την ριβολουτ γιατι πιο παλια δεν δεχοντουσαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...