Προς το περιεχόμενο

moneysafe απατη;;; τι γινεται;


jimmyboyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, tazz95 είπε

sto twiga ida yparxei me 9 evro TWIGA IBAN...afto kanei an to steilw??? vasika ti ine afto to TWIGA IBAN an mporeis na me enimerosis file epidi den to  polykatalava

αφου σου ζητανε iban αλλο προφανως δεν θελουν να τα βαλουν στην twiga...ρωτα αν τα στειλουν σε ριβολουτ.σε δυο λεπτα ανοιγεις λογαριασμο μονο με την ταυτοτητα και σελφι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, tazz95 είπε

sto twiga ida yparxei me 9 evro TWIGA IBAN...afto kanei an to steilw??? vasika ti ine afto to TWIGA IBAN an mporeis na me enimerosis file epidi den to  polykatalava

Αγοράζεις αγγλικό iban για να τα μεταφέρεις σε ελληνικό...με ένα σωρό χρεώσεις...παιδιά άμα τα έβαζαν στην twiga καλά θ ήταν....αλλά πολύ χλωμο

Επεξ/σία από Liverpool7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, tazz95 είπε

okay tha kanw afto me to iban revolut pou mou exeis pei efxaristw file

Ρωτα την μανισειφ πριν το κανεις...αν και δεν εχει καμια χρεωση η ριβολουτ.δεν θα παει χαμενο..καπου θα χρειαστει.αλλα ρωτα αν το δεχτει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια για να βγαλουμε μια ακρη ο καθενας που περιμενει να παρει τα λεφτα του να μας πει την εταιρια που εκανε την αναληψη ..το λεω γιατι η στοιχηματικες βγαζουν την ουρα τους απ εξω..εγω περιμενω απο goalbet πολλα λεφτα αλλα οταν τους λεω στο τηλεφωνο η απαντηση που εχω ειναι οτι αυτοι δεν εχουν καμια αρμοδιοτητα και να μιλαω με τη moneysafe.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την Τρίτη εκλεισά 3 μήνες παιδιά.Δεν πιστεύω να βγάλουμε άκρη αν δεν κανουμε κάτι.

Σε αυτό το link https://www.fca.org.uk/ μπορούμε να κανουμε καταγγελία, γραπτη και μέσω τηλεφώνου.Είναι η αρχή που δίνει τις άδειες.

Και σε αυτό το contact https://www.fca.org.uk/contact

Επεξ/σία από Betmentor
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Betmentor είπε

Την Τρίτη εκλεισά 3 μήνες παιδιά.Δεν πιστεύω να βγάλουμε άκρη αν δεν κανουμε κάτι.

Σε αυτό το link https://www.fca.org.uk/ μπορούμε να κανουμε καταγγελία, γραπτη και μέσω τηλεφώνου.Είναι η αρχή που δίνει τις άδειες.

Και σε αυτό το contact https://www.fca.org.uk/contact

σε ευχαριστω πολυ..μολις εκανα ηδη εγω

η σελιδα με την φορμα ειναι αυτη εδω για οποιον θελει να μπει μεσα και να κανει κατευθειαν καταγγελια https://help.financial-ombudsman.org.uk/help

 

ζηταει επωνυμια και διευθυνση εταιριας...αρα βαζεται U.C.S Group Limited 

John Kennedy  Iris House 7th Floor  LIMASSOL      3106 CYPRUS

οποιος γνωριζει αγγλικα καλο θα ηταν να τ κανει να μαζευτουν και αλλες καταγγελιες μπας και προχωρησει το θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλέφωνο καταγγελιων για την moneysafe ειναι 

(0035722506600) καλείτε μέχρι 15:30 το μεσημερι.Είναι στη Κύπρο η επιτροπή κεφαλαιαγορας.

Μόνο αν κάνουμε κάτι θα μπορέσουμε να έχουμε τα χρήματα μας.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου ζητάνε στοιχεια στην συνομιλία στο τηλ η επιτροπή?να ξέρουμε να είμαστε προετοιμασμένοι... ευχαριστώ

47 λεπτά πριν, Betmentor είπε

Τηλέφωνο καταγγελιων για την moneysafe ειναι 

(0035722506600) καλείτε μέχρι 15:30 το μεσημερι.Είναι στη Κύπρο η επιτροπή κεφαλαιαγορας.

Μόνο αν κάνουμε κάτι θα μπορέσουμε να έχουμε τα χρήματα μας.

Σου ζητάνε στοιχεια στην συνομιλία στο τηλ η επιτροπή?να ξέρουμε να είμαστε προετοιμασμένοι... ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

  Εγώ πήρα τηλέφωνο στην FCA στην Αγγλία,εκεινοι ζητησανε τα στοιχεια μου όπως επισης και τα στοιχεία της εταιρείας.

Απο εκεί μου είπανε να παρω στον αριθμο που εγραψα.Λογικα θα θέλουν και αυτοι κάποια ενημερωση.

Επεξ/σία από Betmentor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Betmentor είπε

  Εγώ πήρα τηλέφωνο στην FCA στην Αγγλία,εκεινοι ζητησανε τα στοιχεια μου όπως επεισις και τα στοιχεία της εταιρίας.

Απο εκεί μου είπανε να παρω στον αριθμο που εγραψα.Λογικα θα θέλουν και αυτοι κάποια ενημερωση.

Οπότε παίρνουμε απευθείας στο κυπριακό τηλέφωνο που μας εστειλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Betmentor είπε

Τελικά ούτε απο Κύπρο μπορουν να μας βοηθήσουν.Ότι πληροφορία έχετε παρακαλώ ενημερώστε.

Αν δεν μπορούν ούτε αυτοί....τότε ποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει παιδιά το τερματίσατε και εσείς αυτί η άνθρωποι έχουν τα στοιχεία ε παιδιά βλέπουν σας χρωστάνε και εσείς συνεχίζετε στην υπηρεσία τους στην twigga ε λογικό είναι λέει αυτός για να συνεχίζει σε μένα των έχω καταλιστεψει στο φόρο του χρωστάω λεφτά ε σ λέει έχει παράνομα έσοδα ας περιμένει όσων θελήσω εγώ μέχρι να του τα δόσω και αν του δόσω παιδιά σκεφτειται το μιλάω με την λογική τους θα με φάτε με τα από αυτό το Post αλά αυτί είναι λογική μου και πιστεύω αρκετή θα καταλάβουν και αρκετή θα πουν τη αρχιδι είμαι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...