Προς το περιεχόμενο

moneysafe απατη;;; τι γινεται;


jimmyboyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ειλικρινά δεν θυμάμαι έχει όμως σίγουρα πάνω από δυο μήνες στην τράπεζα κατατέθηκε αλλά σας ξανά λέω τους ζάλισα στα τηλέφωνα πολλά email πολλά φωνές καταγγελίες ον-λάιν προσπάθησα παρά πολύ αλλά και πάλη περιμένω και αλλά 3 εμβάσματα δύσκολα εύκολα θα τα πάρω δεν θα το άφηνα έτσι ήταν παρά πολλά τα λεφτά και να ξέρετε και αυτή γνωρίζουν πολλά δεν είναι χαζή πολλές κατάθεσης που έχουν γίνει στο wallet είναι από παράνομα έσοδα ξέρω θα μου πείτε ότι πολύ είναι νόμιμη αλλά ξέρω παρά πόλους παράνομους δουλεύαν με αυτή την ετερια δεχόντουσαν πληρωμές μέσο moneysafe κάρτες ξέρουν πολλά αυτή και ξέρουν παρά πολύ δεν θα το πάνε δικαστικά ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά...εγώ έχω μεταφορά σεπα από της 25/2 και μεταφορές σε upay που περιμένω επιστροφή όπως όλοι βλέπω εδώ μέσα....πολύ ενθαρρυντικα νέα του stef777..φίλε τα εμβάσματα ήταν μεταφορά σεπα σωστά?

Επεξ/σία από Liverpool7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, bergeo είπε

τι ακριβως γινεται παιδια και πως καταλαβατε οτι εκλεισαν το mail??εγω μιλαω μαζι τους και μου απαντανε αλλα μου λενε τα κλασσικα

ποτε σου απαντησαν τελευταια φορα;; γιατι εμενα εχουν να απαντησουν πανω απο 10 μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελευταια απαντηση ειχα την πεμπτη αλλα κανουν 3 εργασιμες να απαντησουν..οσο για την απαντηση ηταν ιδια οπως και οι αλλες..εχει γινει προωθηση του αιτηματιος κτλ κτλ..πιστευω θα παρουμε τα λεφτα μας αλλα το ποτε ειναι το θεμα..αν ηθελαν να εξαφανιστουν δεν θα ανοιγαν την twiga οπου πολλες εταιριες τη δεχονται και κανουν συναλλαγες..προσωπικα πιστευω και με βαση την ενημερωση που εχω οτι αν ηθελαν να μας φανε τα λεφτα θα εκλειναν και δεν θα εμπαιναν καν σε διαδικασια να απαντανε η να πληρωνουν καποιους..αν κρινω απο εμενα πηρα 3 sepa απο αρχες του ετους τον 500 το καθενα...εχω ακομα πολλα αλλα αρχες του μηνα που πληρωθηκα προμηθειες γιατι ειμαι συνεργατης σε καποια στοιχηματικη η twiga μου τα πληρωσε σε 1μερα..μετα 100 οριο..η εταιριες την πιεζουν ωστε να καλυψει τα παντα γιατι κι αυτες με τη σειρα τους εχουν προβλημα εμπιστοσυνης απο τους πελατες τους..μακαρι να ξεμπλεξουμε ολοι οσο γινεται πιο γρηγορα παιδια και να επανελθουν στην κανονικοτητα οπως παλια για οσους θα συνεχισουν να τους εμπιστευονται

ξεχασα να αναφερω για να λειτουργησει μια τετοια εταιρια χρειαζονται και καποιες εγγυησεις παιδια..δεν μπορει να περνανε οι συναλλαγες απο τραπεζικα ιδρυματα η αυτα να συνεργαζονται μαζι σου και μια μερα να βαρας κανονι ετσι απλα..παραδειγμα για να εχεις μια καρτα mstercard και να κανεις συναλλαγες οπουδηποτε στον κοσμο δεν ειναι ευκολο..απο καπου πηρες το οκ..π.χ τραπεζα ελλαδος..δεν μπορει να ειναι ολα στον αερα..γνωμη μου ειναι παιδια..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, bergeo είπε

τελευταια απαντηση ειχα την πεμπτη αλλα κανουν 3 εργασιμες να απαντησουν..οσο για την απαντηση ηταν ιδια οπως και οι αλλες..εχει γινει προωθηση του αιτηματιος κτλ κτλ..πιστευω θα παρουμε τα λεφτα μας αλλα το ποτε ειναι το θεμα..αν ηθελαν να εξαφανιστουν δεν θα ανοιγαν την twiga οπου πολλες εταιριες τη δεχονται και κανουν συναλλαγες..προσωπικα πιστευω και με βαση την ενημερωση που εχω οτι αν ηθελαν να μας φανε τα λεφτα θα εκλειναν και δεν θα εμπαιναν καν σε διαδικασια να απαντανε η να πληρωνουν καποιους..αν κρινω απο εμενα πηρα 3 sepa απο αρχες του ετους τον 500 το καθενα...εχω ακομα πολλα αλλα αρχες του μηνα που πληρωθηκα προμηθειες γιατι ειμαι συνεργατης σε καποια στοιχηματικη η twiga μου τα πληρωσε σε 1μερα..μετα 100 οριο..η εταιριες την πιεζουν ωστε να καλυψει τα παντα γιατι κι αυτες με τη σειρα τους εχουν προβλημα εμπιστοσυνης απο τους πελατες τους..μακαρι να ξεμπλεξουμε ολοι οσο γινεται πιο γρηγορα παιδια και να επανελθουν στην κανονικοτητα οπως παλια για οσους θα συνεχισουν να τους εμπιστευονται

ξεχασα να αναφερω για να λειτουργησει μια τετοια εταιρια χρειαζονται και καποιες εγγυησεις παιδια..δεν μπορει να περνανε οι συναλλαγες απο τραπεζικα ιδρυματα η αυτα να συνεργαζονται μαζι σου και μια μερα να βαρας κανονι ετσι απλα..παραδειγμα για να εχεις μια καρτα mstercard και να κανεις συναλλαγες οπουδηποτε στον κοσμο δεν ειναι ευκολο..απο καπου πηρες το οκ..π.χ τραπεζα ελλαδος..δεν μπορει να ειναι ολα στον αερα..γνωμη μου ειναι παιδια..

Φίλε μακάρι να πληρωθούμε όλοι....τι ν πω και twiga όμως γτ αφήνουν μόνο 100€?γρήγορες μεταφορές....αλλά 100€ γελάει ο κόσμος...εγώ περιμένω από 25/2 μεταφορά σεπα ....κ μεταφορές από upay έχω από Ιανουαριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αρχες του μηνα πηρα κοντα στα 1000 με τη μια..μετα 100 καθε μερα..οταν ρωτησα γιατι την εταιρια που συνεργαζομαι μου ειπαν οτι ολοι πλακωσανε να παρουν λεφτα που ηρθαν απο τη moneysafe απο μεταφορα που εκαναν αυτοι...δεν εχουν τα κεφαλαια η τα εχουν δεσμευσει γιατι κανανε πολλες παρατυπιες και εχουν θεμματα μεχρι να ξεκαθαρισει αυτο και προσπαθουν σιγα σιγα να εξυπερετουν τον κοσμο μεχρι να φτιαξουν ολα..ετσι λενε τουλαχιστον τι να πω..αυτο κραταει πανω απο χρονο που γινεται αλλα πληρωνουν εστω και σιγα σιγα και λιγα λιγα την καθε φορα..πιστευω οτι και να καταγγειλεις δεν παιζει ρολο..υπαρχουν αρχες και αρμοδιοι που τα βλεπουν αυτα και λογικα για να λειτουργει ετσι μια εταιρια πρεπει να παρεχει καποιες εγγυησεις καπου ..βλεπουμε και κανουμε..αυριο η οποτε εχω απαντηση θα ενημερωσω εδω..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry, we were unable to deliver your message to the following address.
 
557: Email address - [email protected] - is not available here.  Disconnecting...
 
Ειναι το μηνυμα που λαμβανω πλεον απο  mailer-daemon ενω προσπαθω να επικοινωνησω μαζι τους. να ειναι τυχαιο???και να μην παραδιδεται προσωρινα για αλλους λογους? για τεχνικους ας πουμε?? οταν καιγεσαι απο το χυλο φυσας και το γιαουρτι, ο,τι και να συμβει μ αυτους πλεον το μυαλο μας παει στο χειροτερο οτι χαθηκε και ο τελευταιος τροπος επικοινωνιας...Δεν θελω να σπειρω τον πανικο , ελπιζω να μην συμβαινει κατι τετοιο, απλως εχω 3 μερες που τους εστειλα mail, δεν μου απαντησαν κ εχθες το βραδυ προσπαθησα ξανα κ σημερα ελαβα αυτο το μηνυμα....προσπαθηστε παιδια να στειλετε κ εσεις ωστε να βγαλουμε πιο ασφαλη συμπερασματα. ας ελπισουμε να ειναι κατι προσωρινο....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω και αλλά ευχάριστα νέα σήμερα μπέικε και άλλο ένα μεγάλο ποσό που περίμενα απ την moneysafe μου μένουν αλλά δυο μικρά ποσά πιστεύω όλη σιγά σιγά και εσείς θα πάρετε τα λεφτά σας πραγματικά έχω ηρεμήσει !!! 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, stef777 είπε

Παιδιά έχω και αλλά ευχάριστα νέα σήμερα μπέικε και άλλο ένα μεγάλο ποσό που περίμενα απ την moneysafe μου μένουν αλλά δυο μικρά ποσά πιστεύω όλη σιγά σιγά και εσείς θα πάρετε τα λεφτά σας πραγματικά έχω ηρεμήσει !!! 

ανεβασε μια φωτο την συναλλαγη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...