Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωρίζει κανείς που έβαλε προπαραγγελία Κωτσόβολο αν μπορείς να πας νωρίτερα να πληρώσεις με κάρτα παραγγελία που έβαλες με αντικαταβολή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, CarbonFibre είπε

Γνωρίζει κανείς που έβαλε προπαραγγελία Κωτσόβολο αν μπορείς να πας νωρίτερα να πληρώσεις με κάρτα παραγγελία που έβαλες με αντικαταβολή;

Πήρα εγω να αλλάξω απο αντικαταβολή σε κατάστημα με κάρτα και μου είπαν θα χάσω τη σειρά μου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, CarbonFibre είπε

Γνωρίζει κανείς που έβαλε προπαραγγελία Κωτσόβολο αν μπορείς να πας νωρίτερα να πληρώσεις με κάρτα παραγγελία που έβαλες με αντικαταβολή;

Eγω το εκανα 2 μερες μετα την ηλεκτρονικη παραγγελια (που εγινε την πρωτη μερα που ανοιξαν )  και μου ειπαν πως δεν θα χασω την σειρα μου .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Braveheart1980 είπε

Πήρα εγω να αλλάξω απο αντικαταβολή σε κατάστημα με κάρτα και μου είπαν θα χάσω τη σειρά μου...

Για πληρωμή μόνο σε κατάστημα ήθελες ή και να αλλάξεις παραλαβή σε κατάστημα; Εμένα μόνο πληρωμή με ενδιαφέρει βασικά.

Επεξ/σία από CarbonFibre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Braveheart1980 είπε

image.png.1e32a0776947b69c55a805652d7bd34e.png

Ναι.. That's the next gen at home (🤣 )

Δεν πειράζει μωρέ, θα βγουν οι enhanced εκδόσεις σε κανα 3ρι χρόνια, λεφτά έχουμε, κλέφτες θα γίνουν οι κονσολάδες;

Πέρα απ'τον χαβαλέ - ας είναι και έτσι 120Hz. Δεν με χαλάει να παίζω campaign σε 60 και multiplayer σε 120 με αυτόν τον τρόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειχα χρόνια να ψωνίσω από αυτή την αλυσίδα(Κωτσοβολος) και με την ανόητη ιδέα να το κάνω τώρα. Έκανα 28 λεπτά μετά το άνοιγμα των preorders την παραγγελία μου με αντικαταβολή χωρίς υποχρέωση προκαταβολης. Επειδή μου φάνηκε περίεργο τους πήρα τηλέφωνο άμεσα και μου είπαν ότι επειδή είναι αντικαταβολή και οχι με κάρτα δεν χρειάζεται προκαταβολή. Τις επόμενες 7 μέρες τους πήρα άλλες 3 φορές τηλέφωνο με την ίδια απάντηση. Μετα με παίρνουν τηλέφωνο να με ρωτήσουν αν ακόμα ενδιαφέρομαι ζητοντας μου προκαταβολή και φυσικά συμφωνώ αλλά μόλις είδε ότι η παραγγελία μου είναι με αντικατάβολη αναίρεσαν την απαίτηση τους λέγοντας μου ότι τελικά δεν χρειάζεται! Στην 4η φορά τηλεφωνικής μου πρωτοβουλίας προς αυτούς με ενημέρωσαν πως πρέπει να βάλω το 30%(130€) για να κλειδώσω την παραγγελία μου και να μην χάσω την σειρά προτεραιότητας μου.Στην συνέχεια εποικοινωνω με την υποστήριξη τους στο fb και μου αναφέρουν ότι δεν χρειάζεται προκαταβολή αλλά όταν τους αναφέρα ότι με ενημέρωσαν τηλεφωνικως ότι θέλουν αλλάξανε την άποψη τους άμεσα! Να αναφέρω πως μου είπαν ότι ακόμα να να είμαι στο πρώτο κύμα μπορεί να μην έχω την κονσόλα μου στις 19/11.
Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να δεσμευτώ μαζί τους με προκαταβολή εφόσον είναι τόσο ανοργάνωτοι και ελπίζω πως θα βρω κάπου την κονσόλα εκείνη την μέρα. 
Ήταν ή τελευταία φορά που εμπιστεύομαι αυτή την γελοία εταιρία.

Επεξ/σία από GreenPro13
  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, vorlon είπε

Δεν ξερω κατα ποσο ισχύει.

Concept λέει στον τίτλο, οπότε μάλλον όχι αλλα ωραίο φαίνεται

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα να ρωτήσω εγώ, μας νοιάζει; Ρε να μπαίνει στο παιχνίδι θέλουμε κι ας είναι ένα απλό text menu. Ιδού

> Games > Game1

                 > Game2

> Applications > Youtube

                          > Spotify

> Settings > Basic

                   > Advanced

😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, EuphangeL είπε

Ναι.. That's the next gen at home (🤣 )

Δεν πειράζει μωρέ, θα βγουν οι enhanced εκδόσεις σε κανα 3ρι χρόνια, λεφτά έχουμε, κλέφτες θα γίνουν οι κονσολάδες;

Πέρα απ'τον χαβαλέ - ας είναι και έτσι 120Hz. Δεν με χαλάει να παίζω campaign σε 60 και multiplayer σε 120 με αυτόν τον τρόπο.

όπως έγραψε κάποιος στο twitter this is more like 120 people off mode :P 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...