Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κ εμένα παιδια το ιδιο....παραγγελία από κοτσοβολο στο πρώτο 20λεπτο...ειναι σε εξέλιξη γραφει αναμονή διαθεσιμότητας.....αντικαταβολή κ εγω την digital edition. 

Επεξ/σία από TeoRossi
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έκανα από δύο μαγαζιά την digital κωτσοβολο σε αναμονή δεν μου ζήτησε χρήματα και από πλαίσιο που εκεί μου ζήτησαν χρήματα 50€ που έβαλα κι εκεί λέει προπαραγγελια αν δεν κάνω λάθος δεν έχει αλλάξει κάτι. 

Ίσως περιμένουν να δουν πρώτα τα διαθέσιμα κομμάτια που έχουν για να αρχίσουν να ενημερώνουν με ποιο σιγουριά. 

Από βδομάδα πιστεύω θα έχουμε ενημέρωση. 

Πριν λίγες μέρες που πήρα τηλ πλαίσιο μου είπαν ότι ισχύει το SMS θα φανεί στην πορεία πόσο ισχύει και πόσο όχι και ότι τελευταία εβδομάδα λίγες μέρες πριν θα αρχίσουν να παίρνουν τηλ για το που να το στείλουν κτλ όπως και πως θα γίνει η πληρωμή σε όσους δεν έβαλαν όλο το ποσό είτε στον κουριερ είτε σε ασφαλές site όπως έγινε με τα 50€

Επεξ/σία από dinos234
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήραν και μένα από πλαίσιο να μου επιβεβαιώσουν για τις 19/11 το digital, επειδή μένω Χανιά μου είπαν ότι υπάρχει μια μικρή πιθανότητα να καθυστερήσει 1-2 μέρες λόγο τις κατάστασης αλλά θα με ενημερώσουν όταν αποσταλεί. Το πιο πιθανό μου είπαν είναι να έρθει με την μεταφορική που συνεργάζονται εδώ αλλά υπάρχει και μια πιθανότητα για ACS.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θεατρο παραλογου παμπλικ επεισοδιο 666!

λοιπον πριν καμμια ωριτσα περιπου εγραφε το demons souls οτι ειναι ετοιμο προς αποστολη.παιρνω τηλεφωνο στο κεντρο(σημειωτεον εχω δουλεψει 5 χρονια σε τηλεφωνικα κεντρα και πραγματικα εβγαλα τον ''καρκινο'' ακουγοντας διαφορα απο διαφορους)και ενημερωνω την κοπελα να μη στειλουν το παιχνιδι εφοσον δε με εχουν ενημερωσει για παραλαβη κονσολας(πληρωμενη απο 18/9).η κοπελια ηταν σε φαση cool παιζει να την ειχαν πριξει κιολας και δε την τεντωσα καθολου.μου ειπε απλα οτι εφοσον δεν εχει αποσταλει δεν υπαρχει θεμα.της ζητησα να κανει ενημερωση οτι δε το θελω το game αν δε παραλαβω και οτι αν δε παραλαβω κονσολα θα κανω refund.η απαντηση της ηταν ε οκ....περναει λιγη ωρα και βλεπω οτι το game εχει αποσταλει!!!!!δλδ ρε πουστη μου δεν εχουν ενα siebel κατι να σημειωνουν απλα απαντανε στα τηλεφωνα?ξαναπαιρνω τηλ ειπα οτι δε θελω να παραλαβω χωρις την κονσολα,η κοπελα η 2η ηταν συνεργασιμη ειπε οτι θα στειλει στα κεντρικα στις αποθηκες μνμ(αμφιβαλλω)και πως αν το στειλουν μπορω να κανω αρνηση παραλαβης.δλδ ο κουριερ που δεν ειναι απο παμπλικ θα τραβηχτει ισα ισα για να παρει αρνηση παραλαβης επειδη δε μπορουν να συννενοηθουνε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα σήμερα 2 φορές με Κοτσόβολο με 2 παλικάρια.

Ο 1ος με ζόρισε λίγο γιατί για κάποιο λόγο δεν έβρισκε τη παραγγελία μου, το τηλέφωνό μου, το όνομα μου και γενικά τίποτα.

Ο 2ος τα βρήκε όλα μια χαρά. Στην ερώτηση για το πότε θα παραλάβω μου είπε από τη στιγμή που στο σύστημά τους φαίνεται παράδοση 19/11 και το έκανα την 1η μέρα θα παραλάβω κανονικά. Σε άλλους που κάναν μεταγενέστερα δε φαίνεται ημερομηνία παράδοσης.  

Έχω μεγάλη αμφιβολία για το κατά πόσο ισχύουν αυτά που μου είπε και ο 2ος αλλά δε φταίνε και τα παιδιά γιατί δουλεύουν μάλλον με πολύ ελλιπείς πληροφορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Mitroglou7 είπε

Μίλησα σήμερα 2 φορές με Κοτσόβολο με 2 παλικάρια.

Ο 1ος με ζόρισε λίγο γιατί για κάποιο λόγο δεν έβρισκε τη παραγγελία μου, το τηλέφωνό μου, το όνομα μου και γενικά τίποτα.

Ο 2ος τα βρήκε όλα μια χαρά. Στην ερώτηση για το πότε θα παραλάβω μου είπε από τη στιγμή που στο σύστημά τους φαίνεται παράδοση 19/11 και το έκανα την 1η μέρα θα παραλάβω κανονικά. Σε άλλους που κάναν μεταγενέστερα δε φαίνεται ημερομηνία παράδοσης.  

Έχω μεγάλη αμφιβολία για το κατά πόσο ισχύουν αυτά που μου είπε και ο 2ος αλλά δε φταίνε και τα παιδιά γιατί δουλεύουν μάλλον με πολύ ελλιπείς πληροφορίες.

κωτσόβολο μου έχουν πει να περάσω από κατάστημα να πάρω την παραγγελία κι όταν πήγα δεν υπήρχε :P Νομίζω ότι η κατάσταση σώνεται λόγο lockdown που είναι κλειστά τα καταστήματα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Daredevil είπε

Με πήραν και μένα από πλαίσιο να μου επιβεβαιώσουν για τις 19/11 το digital, επειδή μένω Χανιά μου είπαν ότι υπάρχει μια μικρή πιθανότητα να καθυστερήσει 1-2 μέρες λόγο τις κατάστασης αλλά θα με ενημερώσουν όταν αποσταλεί. Το πιο πιθανό μου είπαν είναι να έρθει με την μεταφορική που συνεργάζονται εδώ αλλά υπάρχει και μια πιθανότητα για ACS.

Και εγω απο χανια ειμαι

Το πλαισιο συνεργαζεται με την μεταφορικη Ζανιδακη στην πελεκαπινα

Απο κωτσοβολο το περιμενω εγω

Μακαρι να τα παρουμε ολοι στην ωρα μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, h3342 είπε

Και εγω απο χανια ειμαι

Το πλαισιο συνεργαζεται με την μεταφορικη Ζανιδακη στην πελεκαπινα

Απο κωτσοβολο το περιμενω εγω

Μακαρι να τα παρουμε ολοι στην ωρα μας

ναι το ξέρω μου έχουν φέρει κάποιες φορές πράγματα αλλά μου έχουν στείλει και με acs 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με τις παραγγελίες από πλαίσιο. Αφού είδα ότι έχουν αρχίσει να καλούν για τις παραδόσεις πήρα τηλέφωνο.

 

Αφού με πέρασαν από 3-4 άτομα και ήταν μια ρευστή κατάσταση του στυλ βρίσκουμε δε βρίσκουμε την παραγγελία σας.

 

Μιλαω με μια κοπέλα μου λέει βλέπω την παραγγελία σας θα σας καλέσουν για να δρομολογηθεί η παράδοση κλπ.

 

Και κατά διαβολική σύμπτωση εκείνη την ώρα με πήρανε από το πλαίσιο και δεν απάντησα γτ είχα την άλλη κλήση σε εξέλιξη οπότε καλω πίσω και μου είπε επί λέξει

θα παραλάβετε 19/11 μόλις ειναι διαθέσιμο για αποστολή θα λάβετε μνμ. Την ρωτάω θα λαβω μνμ στις 19 η θα παραλάβω στις 19?Και απάντησε ότι θα το πάρω στις 19. 

 

Είχα κάνει την παραγγελία 17/9 μεσημέρι και είχα δώσει και τα 50€ και το περασμένο Σάββατο έκανα και την εξοφληση.

 

Οπότε αν δεν σας έχουν πάρει ακόμα κάντε εσείς ένα κόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, spartan29gr said:

Το παιχνιδι με κλειδωμενο στο 60αρι φαινεται λες και ειναι παιχνιδι νεας γενιας!!!

Και να φανταστειτε τοσα χρονια δεν ειχα ασχοληθει μαζι του(το ειχα στο κουτι να καθετε)

Άρα δεν ήσουν ps4 early adopter. Πες μου ότι δεν έχεις παίξει και το campaign του titanfall 2 ; 😛

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...