Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, Basidar είπε

και εδω μπροστα στο κτηνος την 85αρα sony 9505 😝

Webp.net-resizeimage.jpg

Η 43" LG που εχω για το Series X ειναι γατακι μπροστά στη δικια σου χδ, καλορίζικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, giannisww είπε

Η 43" LG που εχω για το Series X ειναι γατακι μπροστά στη δικια σου χδ, καλορίζικο

να εισαι καλα, ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, mastixas είπε

Παιδιά συγγνώμη που έρχομαι αδιάβαστος, μια ερώτηση. Αν θέλουμε series X τώρα σε ποιο κατάστημα κοιτάμε; Υπάρχει στοκ;

Πάρε media market Λάρισας μπορεί να σε εξυπηρέτησουν τουλάχιστον μέχρι χθες είχε απόθεμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, mastixas είπε

Παιδιά συγγνώμη που έρχομαι αδιάβαστος, μια ερώτηση. Αν θέλουμε series X τώρα σε ποιο κατάστημα κοιτάμε; Υπάρχει στοκ;

theconsoleclub.gr λέει ότι έχει. Επίσης νομίζω public έχει ακόμα. Πλέον μπορείς να κοιτάς και στο skroutz.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, teosard είπε

Όσοι έκαναν την κονσόλα register στο site  σας την εμφανίζει και εσας σαν ΧΒΟΧ ΟΝΕ?

Στιγμιότυπο 2020-11-10, 4.06.28 μμ.png

Ναι λογικά θα διορθωθει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραθέτω (σχετικά)γρήγορα και το δικό μου στόρι.

Προπαραγγελία από public 22/9 9:51 με παραλαβή από κατάστημα Συγγρού. Όπως και σε στους περισσότερους εδώ μέσα δεν με έχει ενημερώσει κανείς για το τι θα γίνει και μετά από δική μου πρωτοβουλία πηγαίνω από το κατάστημα την Παρασκευή στις 6/11 και λέω ότι θέλω να το εξοφλήσω. Με κοιτάζουν σαν UFO μη έχοντας ιδέα για το ποια διαδικασία πρέπει να ακολουθήσουν. Τελικά πληρώνω όλο το ποσό και λέω να αφήσω και τη διεύθυνσή μου αλλά με ενημερώνουν ότι δε χρειάζεται και θα με πάρουν τηλ πριν την αποστολή.

Σάββατο, τπτ. Δευτέρα, τπτ. Κλήσεις στην εξυπηρέτηση πελατών καμία ενημέρωση. Μόνο συστάσεις για υπομονή και ότι θα με καλέσουν από το κατάστημα.

Σήμερα λοιπόν έχοντας παραιτηθεί από την ιδέα του να το έχω day 1 και αρχίζοντας τα τηλ σε πλαίσιο με σκοπό να ακυρώσω στο public με καλούν από το κατάστημα της Συγγρού γύρω στις 13:00 να με ρωτήσουν "αν θέλω την παραγγελία ακόμα". Ρωτάω αν μου κάνουν πλάκα και ενημερώνω ότι έχω ήδη εξοφλήσει και κανονικά σημέρα έπρεπε να παραλαμβάνω και όχι να μου αποστέλεται. Με ενημερώνουν ότι θα προσπαθήσουν για ότι καλύτερο μήπως το φέρει φορτηγό τους και παραδόξως 2 ώρες μετά την είχα στα χέρια μου.

Έχετε πίστη λοιπόν αδέρφια γιατί ακόμη γίνονται θαύματα!!😁😁

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοπαιχνιδο παίδες , έμενα ακόμα καμία ενημερώσει φαίνεται ότι έχει αποσταλεί από το public αλλά ακόμα τίποτα . Τρακινγκ δεν μου έδωσαν και όταν τους πήρα τηλέφωνο  η κοπέλα από την εξυπηρέτηση  δεν μπορούσε να το βρει , πήρα και στην acs μηπως το έβρισκα με τα στοιχειά μου και ούτε αυτή το έβρισκε ελπίζω να το φέρουν τουλάχιστον και να μην έχει γίνει καμία άλλη μ......ια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ένα πραγμα θα πω . Το μηχάνημα μετά από 3 ώρες παιχνιδιου φουλ είναι σαν να μην υπάρχει μέσα στον χώρο. Δεν ακουγεται το παραμικρο είναι παντελως αθόρυβο!!!!! Για την ώρα έχω παιξει ori το οποίο είναι διαμαντάκι απίστευτο, crash Bandicoot 4 που είναι σπαστικα δυσκολο , κατεβάζω mk x και re 7 και όσο κατεβαίνουν η μικρή παιζει minecraft ( τι μαλακια, παιχνιδι ειναι, αυτό ρε παιδιά!?!?!?) .  Επίσης με το καλημέρα 775 mb update και update και το χειριστήριο. Η κονσολα αυτόματα βλεπει την ιδανική ανάλυση της τηλεόρασης σου εμένα είδε απευθείας και μου προτεινε 4κ αλλά όχι 120 hz μου το ξεκαθάρισε. Στο πρωτο boot άργησε λίγο και αγχωθηκα, αλλά όλα οκ. Δεν υπήρχε Ελληνική γλώσσα αλλά μετά τα 775 mb update την έβαλε σαν επιλογή. Το quick resume παρόλο που έλεγα ότι είναι, αδιαφορο είναι παρα πολυ βολικό έχω σταματήσει αγώνα offline mk x για ν;, παιξειη μικρή η minecraft  μετά τα διάβασμα τα της μετά θα συνεχίσω εκεί που ειμουν. Είναι αρκετά βαριά άκουγα ότι είναι, αλλά δεν περιμενα τόσο πολυ . Το κουτί είναι υπέροχο καλό σχεδιασμένο και πολυ προσεγμενο . Όλα τα σακουλάκια τα έβγαλα ένα προς ένα και τα κράτησα μαζί με το κουτί. Τονίζω ότι η κονσολα νομίζεις ότι δεν είναι ανοιχτή αφου έκλεισα τον ήχο της τηλεόρασης να δω τι ακουγεται και νόμιζα ότι είναι σβηστη. Λίγο το μενου με χαλάει και μπερδευομαι αλλά θα τι συνηθίσω. Στα αρνητικά ότι δεν κατεβάζει φουλ ταχυτητα αν και δεν νομίζω ότι φταίει η κονσολα αλλά το traffic που θα έχουν οι server σημερα

Επεξ/σία από GaGaS_Thess
  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα περιμενα απο τα public ενημέρωση... Πήγα μόνος μου μόλις στην acs έδωσα τηλέφωνο και μου λέει εδώ είναι έτοιμο.. Το πηρα και έφυγα τρέχοντας 😂😂 Ετοιμαστείτε για 📷📷 το βράδυ αργά γιατί θα είμαι εκτός σπιτιού.. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...