Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

33 λεπτά πριν, nevermore είπε

Εδώ και πολλά χρόνια, σε pc αλλά και σε τηλεόραση με xbox, χρησιμοποιώ της apc. Δεν με έχουν απογοητεύσει.

προσφατα μετα απο κεραυνο μου χαλασαν οι τηλεφωνικες θυρες του πολυπριζου τους εστειλα αποδειξη αγορας και μου στειλανε κατευθειαν αλλο και μου ειπαν να παω το παλιο στην ανακυκλωση το κρατησα βεβαια γιατι δουλευε κανονικα κατα τα αλλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η Ubisoft είπε τα ψεματάκια της περί 4Κ/60 αρχικά για το PS5  αλλά όπως φαίνεται και για το SeX  ώστε να πουλήσει τις σαβουρίτσες της. Δεν είναι κακό αυτό για καμμία κονσόλα βέβαια αλλά αυτή η Ubisoft στο λαιμό μου κάθεται.

Assassin’s Creed Valhalla Doesn’t Run in Native 4K on Xbox Series X and Likely Uses “High” PC Settings

Επεξ/σία από CarbonFibre
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να σας ρωτήσω, κανείς που έκανε παραγγελία από public και έλαβε το δέμα του και αν ναι από ποια περιοχή; Υπήρχε καθυστέρηση; Όχι τίποτα άλλο αλλά είχα αντιμετωπίσει μεγάλα προβλήματα με την Acs την προηγούμενη καραντίνα (μιλάμε για καθυστερήσεις τριών εβδομάδων ). Οπότε φοβάμαι μην έρθει το ps5 μαζί με τον Αι Βασίλη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, JohnnyGore είπε

Παιδιά να σας ρωτήσω, κανείς που έκανε παραγγελία από public και έλαβε το δέμα του και αν ναι από ποια περιοχή; Υπήρχε καθυστέρηση; Όχι τίποτα άλλο αλλά είχα αντιμετωπίσει μεγάλα προβλήματα με την Acs την προηγούμενη καραντίνα (μιλάμε για καθυστερήσεις τριών εβδομάδων ). Οπότε φοβάμαι μην έρθει το ps5 μαζί με τον Αι Βασίλη..

Η ACS γα...... στο λέω εγώ από τώρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά βγήκε καλό το Series X; Βρήκα στο Marketplace άτομο να το πουλάει 1300 ευρώ. Είναι καλή τιμή ή να περιμένω την Black Friday μήπως και ρίξει την τιμή;;; 😅😀

Υ. Γ. Κανονικά πρέπει να το δίνει 1310 ευρώ. Μπαίνει μέσα 10 ευρώ με αυτή την τιμή. 🤪

Επεξ/σία από madboy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Socratis_g είπε

Έχει κανείς θέμα με forza horizon 4 να μην του ξεκινάει?  Διάβασα και reddit παράπονα 

To έχει λιώσει ο πιτσιρικάς απο Παρασκευή κανένα  πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GaGaS_Thess είπε

οχι εκανα αρνηση παραλαβης ..... παρολο που μπορουσα να πω κανω αρνηση το χειριστηριο θελω μονο την κονσολα αλλα ειπα αστο κριμα ειναι 

Μου φαίνετε ο οδηγος απέκτησε SeX....  😁😁😁😁😁😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, JohnnyGore είπε

Παιδιά να σας ρωτήσω, κανείς που έκανε παραγγελία από public και έλαβε το δέμα του και αν ναι από ποια περιοχή; Υπήρχε καθυστέρηση; Όχι τίποτα άλλο αλλά είχα αντιμετωπίσει μεγάλα προβλήματα με την Acs την προηγούμενη καραντίνα (μιλάμε για καθυστερήσεις τριών εβδομάδων ). Οπότε φοβάμαι μην έρθει το ps5 μαζί με τον Αι Βασίλη..

H acs καθυστερεί, εμένα το public όντως την έστειλε την κονσόλα την Δευτέρα στην Acs αλλά ποτέ δεν μου έστειλαν αριθμό αποστολής. Πήρα την Τρίτη το μεσημέρι την acs να ρωτήσω τι παίζει και μου είπαν ότι για να μην μου έχει έρθει ο αριθμός ακόμα δεν την έχουν. Ε μετά από 2 ώρες τηλέφωνο ο οδηγός (πάλι καλά) γιατί ελλειπα και του λέω μην κουνηθείς έρχομαι!

Έχουν χάσει λίγο την μπάλα.

Επεξ/σία από xaralas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, xaralas είπε

H acs καθυστερεί, εμένα το public όντως την έστειλε την κονσόλα την Δευτέρα στην Acs αλλά ποτέ δεν μου έστειλαν αριθμό αποστολής. Πήρα την Τρίτη το μεσημέρι την acs να ρωτήσω τι παίζει και μου είπαν ότι για να μην μου έχει έρθει ο αριθμός ακόμα δεν την έχουν. Ε μετά από 2 ώρες τηλέφωνο ο οδηγός (πάλι καλά) γιατί ελλειπα και του λέω μην κουνηθείς έρχομαι!

Έχουν χάσει λίγο την μπάλα.

H ΑCS έχει το δικό μου από χθες! Παραλαβή από Public Κοζάνης για παράδοση Κοζάνη, ε ακόμα δεν το έχω πάρει. Μέχρι σήμερα το πρωί λέγανε ότι δεν το είχαν πάρει ακόμα ενώ το Public παρέδωσε χθες, και ότι κατάλαβες κατάλαβες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, vorlon είπε

Μου φαίνετε ο οδηγος απέκτησε SeX....  😁😁😁😁😁😁

Ενημερωσα τηλεφωνικα το ΠΛΑΙΣΙΟ ;)

Μεσα στο κουτι του χειριστηριου εχει ενα Game Pass Trial 14 ημερων . Πηγα να το κανω redeem αλλα λεει ειναι μονο για new customers Και δεν το δεχεται . Αν το θελει καποιος ας μου στειλει μηνυμα να του το δωσω να μην παει χαμμενο κριμα ειναι 

 

124614105_492185245031526_828591825874003001_n.jpg

124754104_419654079029518_7728177515560537964_n.jpg

125006549_836354840497128_1861548081769589418_n.jpg

125180102_285100319445089_1103367278717573058_n.jpg

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...