Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Braveheart1980 είπε

Από πουθενά. Μίλησα προχτες με Πλαίσιο (πλέον αξιόπιστοι) και μου είπαν το εξής:

image.png.42d4ef4de1aaf74197e42363319e7343.png

Μάη το κόβω

Καταλαβα καλα κρασια . Σε ευχαριστω για την απαντηση φιλε μου.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, raid_av είπε

Ρε παιδια αυτη την στιγμη απο που μπορεις καποιος να παραγγειλει την κονσολα?

Εγω μιλησα με media markt και οχι μονο δεν εχω δεν ξερουν και ποτε θα εχουν.μου ειπαν να βλεπω τακτικα το site

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, tseleks είπε

Εγω μιλησα με media markt και οχι μονο δεν εχω δεν ξερουν και ποτε θα εχουν.μου ειπαν να βλεπω τακτικα το site

Είναι δραματική η κατάσταση. Ποια κονσολα ; Εδώ καλά καλά δεν μπορούμε να βρούμε τα headset.... 

Επεξ/σία από Lotof
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, Lobo10 είπε

Ίδια ακουστικά είναι,μόνο που δεν έχουν bluetooth. Είναι συμβατά με όλες τις κονσόλες, pc. Επειδή έχω και PS5 με βολεύουν καλύτερα φυσικά. Μου έκαναν δώρο και μια θήκη αξίας 35 ευρώ. Τρομερή εταιρεία η SteelSeries.

Δοκίμασε να απενεργοποιήσεις την μπάντα 2,4 ghz από τις ρυθμίσεις του μόντεμ σου.

Μίλησες με την εταιρία ή με το κατάστημα που τα αγόρασες? Εντάξει το bt δεν με καίει κιόλας είναι η αλήθεια. Τη θήκη σου έκαναν δώρο? 

Και να δοκιμάσω να κλείσω την μπάντα και να δουλέψει δεν είναι λύση για μένα γιατί τη χρειάζομαι. 

Αν δω πως δεν αλλάζει θα πάνε όλα πίσω. 

Edit: Δοκίμασα με κλειστό το wifi και δούλεψε μια χαρά το controller. 

Επεξ/σία από Tigio13
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Tigio13 είπε

Μίλησες με την εταιρία ή με το κατάστημα που τα αγόρασες? Εντάξει το bt δεν με καίει κιόλας είναι η αλήθεια. Τη θήκη σου έκαναν δώρο? 

Και να δοκιμάσω να κλείσω την μπάντα και να δουλέψει δεν είναι λύση για μένα γιατί τη χρειάζομαι. 

Αν δω πως δεν αλλάζει θα πάνε όλα πίσω. 

Edit: Δοκίμασα με κλειστό το wifi και δούλεψε μια χαρά το controller. 

Είδες που στο είπα..

Από το site της steelseries είχε γίνει η αγορά και μου έδωσαν δώρο τη σκληρή θήκη των arctis pro. Άνοιξα service ticket εκεί.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Lobo10 είπε

Είδες που στο είπα..

Από το site της steelseries είχε γίνει η αγορά και μου έδωσαν δώρο τη σκληρή θήκη των arctis pro. Άνοιξα service ticket εκεί.

Οκ ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. Ίσως ανοίξω και εγώ ticket αυτές τις μέρες για τα ακουστικά και αφήσω το controller για πιο μετά μήπως πάρω κάποιο άλλο να έχω backup. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Tigio13 είπε

Οκ ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. Ίσως ανοίξω και εγώ ticket αυτές τις μέρες για τα ακουστικά και αφήσω το controller για πιο μετά μήπως πάρω κάποιο άλλο να έχω backup. 

Από εκεί τα έχεις αγοράσει; Αν όχι στείλε στο messenger της Ελληνικής σελίδας της Steelseries και θα σε καθοδηγήσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Lotof είπε

Είναι δραματική η κατάσταση. Ποια κονσολα ; Εδώ καλά καλά δεν μπορούμε να βρούμε τα headset.... 

αν δεν ηταν τα παιχνιδια ψηφιακα θα ηταν και αυτα αφαντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οποιος προλάβει:

https://www.kotsovolos.gr/gaming-gadgets/xbox-series/periferiaka-xbox-series-χ/226715-microsoft-xbox-wireless-headset

edit: εξαντλήθηκαν.... ήταν διαθέσιμα νωρίς το πρωί που τα πέτυχα. 

Επεξ/σία από Lotof
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Lobo10 είπε

Από εκεί τα έχεις αγοράσει; Αν όχι στείλε στο messenger της Ελληνικής σελίδας της Steelseries και θα σε καθοδηγήσουν

Όχι από κάποιο σκρουτζομαγαζο τα είχα πάρει. Θα μιλήσω και με το κατάστημα και βλέπουμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...