Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θελουν αναβαθμιση τα παντα ολα.και σωστα οπλα.ωστοσο αν πας να rushareis το game,σιγουρα θα σε περνανε πριονοκορδελα

Επεξ/σία από chrisgewrgi
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, jokul7 είπε

1oν κακό (εννοώ αυτόν με τον ηλεκτρισμό) τον έβγαλα solo χωρίς να χάσω καμία φορά στο tier 3 με pyro. Εντύπωση μου κάνει, εκτός αν είναι χάλια το class σου για solo.

φωτιες μλου πεταει αυτος ειναι sidequest

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, EuphangeL είπε

Ο μόνος τρόπος που αξίζει κανείς να ασχοληθεί με το FIFA πλέον είναι αυτός, να μην το πληρώσει.

Για το Outriders μιλάς;

 Ναι γιαυτο....τρελο κόλλημα...

Απο εποχες Destiny 1 ειχα να γουσταρω τοσο πολυ...παιχνιδι.

Και το the wicther φυσικα.

Παιζω μεχρι στιγμης solo...το βραδακι εχει ομως τριαδα😊

25 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Κολλας απιστευτα με το game.οσο ανεβαινεις πορωνεσαι..χρονος δεν υπαρχει

Οσο ανεβαίνεις level γίνεται και καλητερο. Μπορεις να κανεις τρελους συνδυασμούς, αναλογα τον τροπο παιχνιδιου σου.

Θελει αρκετο πειραματισμό. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, privateer είπε

νομιζω πια η MS μας τρολαρει. Day 1 sto gamepass πρωην exclusive του PS5🤣

Playstation studios game day 1 στο gamepass, 69,99 στο playstation. Ρε phil, λιγο ελεος ρε φιλε 😂

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχιζω το βραδακι εγω,βγαινω προς το παρον,ευχαριστω τον RedAlert  που με βοηθησε...Το παιχνιδι τελικα ειναι πολυ καλο ενω δε μου γεμιζε το ματι αρχικα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, AlgorZeus είπε

Παιζω μεχρι στιγμης solo...το βραδακι εχει ομως τριαδα😊

Παίζεται και solo το παιχνίδι; Αξίζει;

Επεξ/σία από Cygnus
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυσκολο μετα απο ενα σημειο ,,δεν ειναι ευκολο..Μια ερωτηση γιατι ειμαι λιγο ασχετος με headset και μικροφωνα ,εχω ενα arctis one wireless headset .....Στις επιλογες του ηχος και μουσικη στην επιλογη παρακολουθηση μικροφωνου ειναι γκριζαρισμενο και δε μπορω να το επιλεξω .Αυτο παιζει ρολο ,σημαινει οτι δεν αναγνωριζει το μικροφωνο και οτι δεν ακουγομαι,δε λειτουργει δλδ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Cygnus είπε

Παίζεται και solo το παιχνίδι; Αξίζει;

Ναι φυσικα και παιζεται.απλα πρεπει να χαμηλωνεις tier, αλλα δεν εχει καλα drop μετα ..γραφουν τα tier τι δινουν..epic legendary ktlp..θα πορωθεις που επιτελους  ενα game να μην εισαι ο απολυτος ραμπο και κανεις βολτα και κατεβαζεις οτι βλεπεις με ενα boom ,.αλλα μπορεις να μπαινεις και multiplayer σε coop.μαρεσει που η δυσκολια σε αυτο το game εχει νοημα..και οχι απλα easy normal hard και τα υπολοιπα ιδια..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, chrisgewrgi είπε

Ναι φυσικα και παιζεται.απλα πρεπει να χαμηλωνεις tier, αλλα δεν εχει καλα drop μετα ..γραφουν τα tier τι δινουν..epic legendary ktlp..θα πορωθεις που επιτελους  ενα game να μην εισαι ο απολυτος ραμπο και κανεις βολτα και κατεβαζεις οτι βλεπεις με ενα boom ,.αλλα μπορεις να μπαινεις και multiplayer σε coop.μαρεσει που η δυσκολια σε αυτο το game εχει νοημα..και οχι απλα easy normal hard και τα υπολοιπα ιδια..

εχει πολυ καλο AI στους enemies ....Πηγα να κανω τα κλασικα κολπα ,και μου τη πεφτουν απο παντου...κανουν πλαγιοκοπησεις ,κατα μετωπο επιθεσεις ,,τα παντα ολα..Ντου απο παντου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Cygnus είπε

Παίζεται και solo το παιχνίδι; Αξίζει;

Παιζεται αλλα να επιλεξεις Devastator γιατι θα ζοριστεις πολυ μετα απο καποια ωρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, jimtriol είπε

εχει πολυ καλο AI στους enemies ....Πηγα να κανω τα κλασικα κολπα ,και μου τη πεφτουν απο παντου...κανουν πλαγιοκοπησεις ,κατα μετωπο επιθεσεις ,,τα παντα ολα..Ντου απο παντου

Ναι ειναι ξεφτυλισμενοι😂πολλες φορες χρειαζεται φουλ οπισθοχωρηση διαφορετικα δεν σωζεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, chrisgewrgi είπε

Ναι ειναι ξεφτυλισμενοι😂πολλες φορες χρειαζεται φουλ οπισθοχωρηση διαφορετικα δεν σωζεται

εχει παει η οπισθοχωρηση φουλ.....Σε μια φαση ετρεχα σα το Βεγγο να ξεφυγω ,πηγαινα αριστερα επεφτα πανω σε εχθρο ,πηγαινα δεξια τα ιδια,,πισω τα ιδια πανικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...