Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, tegonikos είπε

Εν αναμονή του PS5 (παραγγελία από 11/2020😬) πρόλαβα και τσίμπησα ένα Χ από κωτσό πριν μερικές μέρες για το γαμώτο. Πίστευα οτι δεν θα το στείλουν γιατί ούτε tracking number μου έστειλαν και η παραγγελία είχε κολλήσει στο "συλλογή-προετοιμασία". Αλλα πριν από λίγο χτύπησε κουδούνι και βουαλά!

Εχω αγοράσει ήδη game pass ultimate και το τρέχω προς ώρας στο pc. Να υποθέσω απλά βάζω τον λογαριασμό μου στο xbox και αυτομάτως περνάει και σε αυτό?Το κρίσιμο της υπόθεσης, ένα game που παίζω και έχω κολλήσει εδώ και 2-3 μέρες, μπορώ να το κατεβάσω στο xbox και να το συνεχίσω εκεί (να πάρει το save δηλαδή) ή φτου και από την αρχή?

spacer.png

Με gamepass, φτηνά παιχνίδια από brazil store και fps boost αντε μετά να γυρίσεις στο PlayStation. 

Μεγειά φίλε και πότε μη λες ποτέ τελικά.

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, tiniakos είπε

Με gamepass, φτηνά παιχνίδια από brazil store και fps boost αντε μετά να γυρίσεις στο PlayStation. 

Μεγειά φίλε και πότε μη λες ποτέ τελικά.

Thanks, πάντα είχα xbox μαζί με το PS, to PS δεν το αλλάζω με τίποτα όμως διότι τίτλοι σαν το last of us, uncharted κ.τ.λ π.χ είναι τα παιχνίδια που θέλω να παίζω. Απλά το ξεφτίλισαν πλέον 6 μήνες αναμονή και πέτυχα τον κωτσο με στοκ το Χ (που ούτως ή άλλως θα το αγόραζα για να αντικαταστήσω το oneS κάποια στιγμή...). To PS5 είναι ήδη πληρωμένο και το αναμένω...αυτό δεν αλλάζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
36 λεπτά πριν, Lobo10 είπε

 

Μόνο από εσένα δεν περίμενα να αγοράσεις XBOX. Αν είσαι ο tegonik από το AVCLUB. 

Καλοπαίχνιδο!

Είμαι ο tegonik από το avclub. Δεν σε πιάνω γιατί δεν περίμενες από εμένα να αγοράσω xbox ενώ έχω πάντα ΚΑΙ xbox τα τελευταία χρόνια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

ναι αν παρεις την τελευταια εκδοση v2 (πλεον αν παρεις καινουργιο, μονο αυτη θα βρεις), ερχεται μαζι με ενα μικρο εργαλείο που σε αφήνει να το κανεις κ αυτο. ;) 

Καλή φάση.Τα προβλήματα που έβγαζε τα διόρθωσαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, tegonikos είπε

Είμαι ο tegonik από το avclub. Δεν σε πιάνω γιατί δεν περίμενες από εμένα να αγοράσω xbox ενώ έχω πάντα ΚΑΙ xbox τα τελευταία χρόνια....

Με πιάνεις σίγουρα. Καλορίζικο το τέρας.😉

5 λεπτά πριν, skiabox είπε

Καλή φάση.Τα προβλήματα που έβγαζε τα διόρθωσαν;

Έχω αντικαταστήσει 2. Έχω πέσει σε καλό κομμάτι τώρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
6 λεπτά πριν, Lobo10 είπε

Με πιάνεις σίγουρα. Καλορίζικο το τέρας.😉

Ευχαριστώ, αλλα εξακολουθώ να μην σε πιάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, aggelos87 είπε

Έβγαλε ξανά ο Γερμανός διαθέσιμα series x.

Μόλις τσίμπησα ένα κι εγώ :D Ελπίζω να μην πέσει άκυρο

Πρόλαβα και "χτύπησα" και εγώ ένα! Thanks για το info. 👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
2 λεπτά πριν, gregpec2 είπε

Όποιος έχει gamepass και δεν έχει δοκιμάσει το snowrunner, να σπεύσει άμεσα. Μιλάμε για υπερπαιχνιδάρα.

Μάγος είσαι?Οτι το εγκατέστησα...😁

spacer.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Snowrunner και ηρεμηστικα μαζι με jack daniels ☺️ Μετα απο ενα σημειο βεβαια γινετε πολυ εθιστικο το παιχνιδι. Μηπως φταινε τα χαπια ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...