Προς το περιεχόμενο

Nonda zus obd στα 8.42 ευρώ


panosdOUG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας,

Μετά από έλεγχο και νέα  ενημέρωση του τελωνείου σας πληροφορούμε ότι το δέμα σας θα προχωρήσει τον εκτελωνισμό χωρίς καμία οικονομική επιβάρυνση.

Το δέμα σας LZ030******CN λόγω της χαμηλής του αξίας, βάσει των προσκομισθέντων παραστατικών, χρήζει ατέλειας. Βάσει νέας εγκυκλίου από το Τελωνείο, παρακαλούμε για την υπομονή σας μέχρι τον έλεγχο, την έγκριση και την οριστική απελευθέρωση του δέματος προς διάθεση.

 

Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 359
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πάντως, ακόμα και αν περάσει ατελώς η πλειονότητα αυτού του προϊόντος, η αυθαιρεσία που είδαμε θα συνεχίσει να υπάρχει.

Εδώ έτυχε και έγινε θέμα, κινηθήκατε μαζικά και τελικά δικαιωθήκατε.

Πόσοι δεν έστειλαν mail και πλήρωσαν παραπάνω?

Πόσα είδη χρεώνονται και δεν τυχαίνει να υπάρχει ένα "insomnia", ή οποιοσδήποτε χώρος για να γίνει θέμα?

Νομίζω πως πρέπει να γίνει καταγγελία υπεύθυνα και σοβαρά, γιατί αργά ή γρήγορα θα καταχραστούν την δύναμη που έχουν.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα μου έστειλαν το ίδιο μήνυμα, αν και τους είχα δώσει οκ για επιστροφή. Ίσως απλά ήταν μια επιλογή ενός υπαλλήλου, τους ρώτησα τι ισχύει γενικά για μελλοντικές αγορές αλλά δεν είχα κάποια απάντηση. 

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απο τα ιδια και εδω μετα το email σεντόνι που στους εστειλα χθες με απειλες για καταγγελίες κτλ. 
Ήρθε και σε μενα απο τον γνωστό πια εδω στο τοπικ  εκτελωνιστή  Δ . Ι. το παρακάτω χωρίς πολλα πολλα. 

Καλημέρα σας,

Ολοκληρώθηκε η υποβολή των παραστατικών για το δέμα σας και αναμένεται η απελευθέρωσή του από το Τελωνείο ώστε να αποσταλεί στο ταχυδρομικό κατάστημα της διεύθυνσης προορισμού. Σας ευχαριστούμε.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eμενα παλι μετα απο το χθεσινοπρωινο μηνυμα που τους εστειλα, @@. δεν μου εχουν απαντησει στο email, δεν εστειλαν νεο εμαιλ κ δεν υπαρχει ενημερωση στην εξελιξη του tracking. ξαναστειλα email για να δω το γινεται με τα στοιχεια που τους ζητησα (ονοματεπωνυμο του εκτελωνιστη κ του αρμοδιου για την αυθαιρετη αποφαση χρηση της τιμης προ εκπτωσης) για να κανω την καταγγελια.

edit. μετα το σημερινο εμαιλ, μου ηρθε το κατωθεν:

Αναφορά σε κείμενο

Καλησπέρα

Παρακαλούμε όπως επαναλάβετε την αποστολή  του paypal ώστε να είναι εμφανή τα στοιχεία παραλήπτη. Εναλλακτικά επισυνάψτε την ηλεκτρονική παραγγελία. Θα κατατεθούν εκ νέου τα δικαιολογητικά στο τελωνείο ώστε να παραλάβετε το δέμα χωρίς επιβάρυνση χρεώσεων.

Ευχαριστούμε

Απο διαφορετικο εκτελωνιστη. τωρα μια γυναικα. εστειλα παλι το paypal και το confirmation page που φαινεται η τιμη που πληρωσα, το ονομα μου κ το tracking number.

Επεξ/σία από kallair
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, kostakiss είπε

μπορουμε να εχουμε ενα επιβεβαιωμενο μηνυμα το οποιο επιτυγχανεται η "δουλεια" ?

Εννοείς φίλε μου το λεκτικό που στέλνουν οι προλαλήσαντες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα τελείωσε κ ο δικός μου "Γολγοθάς". Δεν ξέρω αν το bold κομμάτι έχει να κάνει με τον αγώνα που δώσαμε. Όπως και να έχει επιτέλους επικράτησε η λογική κ η δασμολογηση έγινε βάση νόμου.

 

Για την ιστορία την σημερινή απάντηση μου την έστειλε ο εκτελωνιστής που είχε στείλει την αρχική που είχαμε θέμα και μας έβαζε να πληρώσουμε.

 

Καλημέρα σας,

 

Λάβαμε τα παραστατικά / δικαιολογητικά σας και έχουν προωθηθεί από το τμήμα μας αρμοδίως προς έλεγχο. Το δέμα σας λόγω της χαμηλής του αξίας, βάσει των προσκομισθέντων παραστατικών, χρήζει ατέλειας. Βάσει νέας εγκυκλίου από το Τελωνείο, παρακαλούμε για την υπομονή σας μέχρι τον έλεγχο, την έγκριση και την οριστική απελευθέρωση του δέματος προς διάθεση.

Επεξ/σία από kallair
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστειλα και εγω μειλ χθες και του εγραψα πως σε αλλα ατομα το περασαν ετσι οποτε και περιμενω το ιδιο.

Μου απαντησε την ιδια μερα το μηνυμα που ηρθε και στους υπολοιπους οποτε ολα οκ.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκίμασα σήμερα με τη δικιά του εφαρμογή.  Συνδέθηκε αλλά ελάχιστες παραμέτρους δείχνει. (ταχύτητα, στροφές και θερμοκρασία)

Κάποια στιγμή έκανε ενημέρωση από το play store και τώρα δεν συνδέεται.  Όλες οι οθόνες είναι κενές και απλά γράφει no device is connected.

Το έχει δοκιμάσει κάποιος με άλλη εφαρμογή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου ήρθε μαγικά σήμερα μετά από 4 μήνες και ενώ είχα πάρει refund. Το δοκίμασα αλλά δεν μπαίνει στη θύρα odb. Τα pins είναι σωστά αλλά έχει λίγο περίεργο κόψιμο το πλαστικό γύρο με αποτέλεσμα να μην μπορεί να μπει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορείς να το βάλεις χωρίς το εξωτερικό πλαστικό ή να το σπάσεις. Βέβαια, θα ταλαιπωρηθείς να το βγάλεις μετά, αλλά αυτό δεν το αποφεύγεις με κανένα από αυτά.

Επεξ/σία από Konstantin77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Konstantin77 είπε

Μπορείς να το βάλεις χωρίς το εξωτερικό πλαστικό ή να το σπάσεις. Βέβαια, θα ταλαιπωρηθείς να το βγάλεις μετά, αλλά αυτό δεν το αποφεύγεις με κανένα από αυτά.

Το δικό μου (κινέζικο) μια χαρά μπαίνει και βγαίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...