Προς το περιεχόμενο

Αγορα Νεου Skoda Kamiq 1.0 116hp Ambition - Suzuki Vitara 1.4 GL+ HYBRID 48V 129HP


Noobios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, Noobios είπε

Έκλεισα skoda Karoq 1.5 150hp limited τελικά. Αυτό μου έκανε κλικ. Ότι άλλο είδα δεν με τρελανε και δεν ήθελα να πάρω αμάξι για να λέω μετά μαλακια έκανα τελικά έπρεπε να πάρω άλλο. 
 

Ο φίλος του άλλου νήματος είναι πολύ μπερδεμένος εγώ το αντίθετο. Πλατιασα λίγο, είδα μερικά αμάξια ακόμα εκτος από τα αρχικά αλλά τελικά κατέληξα στο ότι παίρνεις αυτό που σου κάνει το κλικ. Φυσικά αν το σηκώνει η τσεπη σου. 
 
Θενξ για όσους έδωσαν γνώμες και απόψεις. 

Καλορίζικο και καλοταξιδο να είναι φίλε. Στο τέλος αυτό που λες είναι το σημαντικότερο, να το βλέπεις και να σ'αρέσει...

Μήπως πέρασες από Suzuki να μας πεις τιμές για Vitara?

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 304
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Suzuki πήγα και έχουν αλλάξει τα ωράρια και ήταν κλειστά. Δοκίμασα ενός φίλου όμως για να δω τι παίζει και δεν ασχολήθηκα περαιτέρω. 
 

Δώρα τίποτα μετράνε κουκιά με τις προσφορές που τρέχουν. Εχουν πει για αισθητήρες και περιμένω να μου πει αν θα βάλει και την έξτρα εγγύηση αλλιώς θα την πληρώσω. 22Κ πήγε τελική για την limited έκδοση 1.5 150hp που είναι ambition με κλίμα και αισθητήρες βροχής φωτός. 

Επεξ/σία από Noobios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Noobios είπε

Έκλεισα skoda Karoq 1.5 150hp limited τελικά. Αυτό μου έκανε κλικ. Ότι άλλο είδα δεν με τρελανε και δεν ήθελα να πάρω αμάξι για να λέω μετά μαλακια έκανα τελικά έπρεπε να πάρω άλλο. 
 

Ο φίλος του άλλου νήματος είναι πολύ μπερδεμένος εγώ το αντίθετο. Πλατιασα λίγο, είδα μερικά αμάξια ακόμα εκτος από τα αρχικά αλλά τελικά κατέληξα στο ότι παίρνεις αυτό που σου κάνει το κλικ. Φυσικά αν το σηκώνει η τσεπη σου. 
 
Θενξ για όσους έδωσαν γνώμες και απόψεις. 

Το είδα το σχόλιο ε ! 😅

Καλοταξιδο φίλε μου φωτό όταν παραλάβεις

Θα κάνεις και το πρώτο service , εγώ εδώ θα ψάχνω ακόμη 😎

Χρώμα?

Το κοίταζα και εγώ αυτό τις τελευταίες ημέρες λόγω μεγέθους το εξαιρεσα

Edit; xmmm 4.380 είναι πρέπει να περάσω μία και από skoda , ξέρεις επιτόκιο?

Επεξ/σία από tsofras
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Noobios είπε

Suzuki πήγα και έχουν αλλάξει τα ωράρια και ήταν κλειστά. Δοκίμασα ενός φίλου όμως για να δω τι παίζει και δεν ασχολήθηκα περαιτέρω. 
 

Δώρα τίποτα μετράνε κουκιά με τις προσφορές που τρέχουν. Εχουν πει για αισθητήρες και περιμένω να μου πει αν θα βάλει και την έξτρα εγγύηση αλλιώς θα την πληρώσω. 22Κ πήγε τελική για την limited έκδοση 1.5 150hp που είναι ambition με κλίμα και αισθητήρες βροχής φωτός. 

Καριολιδες

Αισθητηρες να βαλεις οπωσδηποτε, ειναι ογκωδες πολυ και δεν εχεις καλη αισθηση, ετσι κι αλλιως το κοστος ειναι ελαχιστο μπροστα στα συνολικα λεφτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, tsofras είπε

Το είδα το σχόλιο ε ! 😅

Καλοταξιδο φίλε μου φωτό όταν παραλάβεις

Θα κάνεις και το πρώτο service , εγώ εδώ θα ψάχνω ακόμη 😎

Χρώμα?

Το κοίταζα και εγώ αυτό τις τελευταίες ημέρες λόγω μεγέθους το εξαιρεσα

Edit; xmmm 4.380 είναι πρέπει να περάσω μία και από skoda , ξέρεις επιτόκιο?

Μαύρο. Επιτόκιο 5,9 vw bank και 6,9 περίπου οι άλλες τράπεζες. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, Noobios είπε

Έκλεισα skoda Karoq 1.5 150hp limited τελικά. Αυτό μου έκανε κλικ. Ότι άλλο είδα δεν με τρελανε και δεν ήθελα να πάρω αμάξι για να λέω μετά μαλακια έκανα τελικά έπρεπε να πάρω άλλο. 
 

Ο φίλος του άλλου νήματος είναι πολύ μπερδεμένος εγώ το αντίθετο. Πλατιασα λίγο, είδα μερικά αμάξια ακόμα εκτος από τα αρχικά αλλά τελικά κατέληξα στο ότι παίρνεις αυτό που σου κάνει το κλικ. Φυσικά αν το σηκώνει η τσεπη σου. 
 
Θενξ για όσους έδωσαν γνώμες και απόψεις. 

Καλά έκανες. Έτσι πάνε αυτά, δεν υπάρχει το ιδανικό αμάξι, αλλιώς θα υπήρχε μόνο ένα, αλλά αυτό που κάνει "κλικ" στα θέλω και τα γούστα μας...

Καλορίζικο και καλοτάξιδο!

ΥΓ. Εγκρίνω για τον 1.5 150 θα τον ευχαριστηθείς πολύ περισσότερο από τον 1.0!!!

Επεξ/σία από mechpanos
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο χιλιάρης είναι πολύ "βασικός' κινητήρας για αμάξι που οταν θα το γεμίζεις θα φτανει τους 2 τόνους.

Ο 1500 πάει απείρως καλύτερα (σε Octavia, Golf, Tiguan).

Ήμουν έτοιμος για αγορά αλλά δεν το προχώρησα επειδή

α) δεν τον είχανε test drive στο Karoq,

β) η επέκταση εγγύησης δεν είναι εργοστασιακή 

γ) αρνήθηκαν να κρατήσουν τις άθλιες 16αρες (που το κάνουν να δείχνει άσχημο) και με κάποιο κόστος να βάλω 17αρες

δ) μου δώσανε για test drive το Kodiaq και το ερωτεύτητα περισσότερο!

 

 

Επεξ/σία από sb01053
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, sb01053 είπε

Ο χιλιάρης είναι πολύ "βασικός' κινητήρας για αμάξι που οταν θα το γεμίζεις θα φτανει τους 2 τόνους.

Ο 1500 πάει απείρως καλύτερα (σε Octavia, Golf, Tiguan).

Ήμουν έτοιμος για αγορά αλλά δεν το προχώρησα επειδή

α) δεν τον είχανε test drive στο Karoq,

β) η επέκταση εγγύησης δεν είναι εργοστασιακή 

γ) αρνήθηκαν να κρατήσουν τις άθλιες 16αρες (που το κάνουν να δείχνει άσχημο) και με κάποιο κόστος να βάλω 17αρες

δ) μου δώσανε για test drive το Kodiaq και το ερωτεύτητα περισσότερο!

β) Είναι επέκταση της εργοστασιακής εγγύησης και έρχεται από την  kosmocar και όχι από τον έμπορο από τον οποίο το αγόρασες. Καλύπτει ό.τι και η αρχική διετής εγγύηση και μπορείς να την κάνεις μόνο κατα την αγορά του αυτοκινήτου.

δ) Λογικό, άλλη ανάρτηση πίσω το kodiaq...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Noobios είπε

Suzuki πήγα και έχουν αλλάξει τα ωράρια και ήταν κλειστά. Δοκίμασα ενός φίλου όμως για να δω τι παίζει και δεν ασχολήθηκα περαιτέρω. 
 

Δώρα τίποτα μετράνε κουκιά με τις προσφορές που τρέχουν. Εχουν πει για αισθητήρες και περιμένω να μου πει αν θα βάλει και την έξτρα εγγύηση αλλιώς θα την πληρώσω. 22Κ πήγε τελική για την limited έκδοση 1.5 150hp που είναι ambition με κλίμα και αισθητήρες βροχής φωτός. 

Καλοτάξιδο να το χαρείς. Τωρα ο άλλος να δούμε τι θα πάρει.μας έχει σκάσει ο μπαγασας.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω παιδες. Σε κανα 2βδομαδο θα το εχω στα χερια μου μεχρι να τακτοποιησουμε τα οικονομικα και τα υπουργεια κινουνται με ρυθμους χελωνας. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
5 λεπτά πριν, Noobios είπε

Mission accomplished. 3 γρήγορες μπας και γλυκαθεί και ο @tsofras

9F76600A-B50C-483B-AAEB-18BF1E71BE3B.jpeg

BE01EFB9-0860-46F0-964A-E0772616741E.jpeg

BF1E32C0-63DC-4AEA-B004-20AE3FBAC932.jpeg

Αμαξάρα

Καλορίζικο , καλότάξιδο , φτού φτού

Να είστε καλά να το χαρείτε φίλε μου

Απροβλημάτιστο και καλές βόλτες :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...