Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, tsofras είπε

To Site αναφέρει 16 , αλλού το έχουν μετρήσει 17

Τα περισσότερα απο ότι είδα όταν τα έψαχνα είναι στο 18

Τώρα αν είναι λίγο ή πολύ θα σε γελάσω δεν ξέρω πάντως όντως είναι το κατώτατο οι 16 πόντοι με το ψηλότερο νομίζω το 23 που είναι το C5 aircross

16 είναι λίγο χαμηλά αλλά όντως στα μικρά SUV εκεί παίζει. Το C5 και το 3008 παίζουν στα 22-23 εκατοστά και πρέπει να είναι τα ψηλότερα. Αυτό που έχω, όπως και το Duster είναι στα 21.

Premium SUV πάντως όπως το Q3 και η Χ1 είναι επίσης χαμηλά στα 16-18.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 λεπτά πριν, @pnea1973 είπε

Σήμερα είχα ενημέρωση ότι αρχές Ιουλίου παραλαμβάνω... Ίδωμεν.. 

Άντε με το καλό

Πφφφφ και περίμενα να δώ το Leon σήμερα , δεν ήρθε τελικά , μέχρι την άλλη Παρασκευή μου είπαν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγω κοιτουσα για suv αλλα τελικα νομιζω οτι ειναι σχετικα ακριβα. Σημερα εκλεισα τελικα κατι ενδιαμεσο 😁 το focus active στα 20880 τελικη και ατοκο 48μηνο διακονονισμο. Ολα τα υπολοιπα με τους τοκους ξεφευγουν πολυ και ειναι μια κατηγορια κατω. To μονο ισως μειον οτι ειναι 1000 κυβικα και απλα ικανοποιητικο σε επιδοσεις.( Βεβαια μου ειπαν αν θελω να το κανουν 140 αλογα )

Επεξ/σία από c-max
  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, c-max είπε

Και εγω κοιτουσα για suv αλλα τελικα νομιζω οτι ειναι σχετικα ακριβα. Σημερα εκλεισα τελικα κατι ενδιαμεσο 😁 το focus active στα 20880 τελικη και ατοκο 48μηνο διακονονισμο. Ολα τα υπολοιπα με τους τοκους ξεφευγουν πολυ και ειναι μια κατηγορια κατω. To μονο ισως μειον οτι ειναι 1000 κυβικα και απλα ικανοποιητικο σε επιδοσεις.

Ωραιο είναι, με το καλό να παραλάβεις και να το χαρείς, καλοτάξιδο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, c-max είπε

Και εγω κοιτουσα για suv αλλα τελικα νομιζω οτι ειναι σχετικα ακριβα. Σημερα εκλεισα τελικα κατι ενδιαμεσο 😁 το focus active στα 20880 τελικη και ατοκο 48μηνο διακονονισμο. Ολα τα υπολοιπα με τους τοκους ξεφευγουν πολυ και ειναι μια κατηγορια κατω. To μονο ισως μειον οτι ειναι 1000 κυβικα και απλα ικανοποιητικο σε επιδοσεις.( Βεβαια μου ειπαν αν θελω να το κανουν 140 αλογα )

Καλοταξιδο φίλε μου με το καλό να έρθει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, tsofras είπε

Καλοταξιδο φίλε μου με το καλό να έρθει

Αντιθετα με σενα , πηγαινω απο ψηλη θεσης οδηγησης focus c-mαx σε χαμηλη και μου φιανετε καπως. Ελπιζω να συνηθισω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, c-max είπε

Αντιθετα με σενα , πηγαινω απο ψηλη θεσης οδηγησης focus c-mαx σε χαμηλη και μου φιανετε καπως. Ελπιζω να συνηθισω

Θα συνηθίσεις , όλα θέμα συνήθειας είναι και εγώ μπορεί να γκρινιάζω τώρα αλλά μία χαρά θα συνηθίσω αν δώ ότι δεν με συμφέρει να αλλάξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, c-max είπε

Και εγω κοιτουσα για suv αλλα τελικα νομιζω οτι ειναι σχετικα ακριβα. Σημερα εκλεισα τελικα κατι ενδιαμεσο 😁 το focus active στα 20880 τελικη και ατοκο 48μηνο διακονονισμο. Ολα τα υπολοιπα με τους τοκους ξεφευγουν πολυ και ειναι μια κατηγορια κατω. To μονο ισως μειον οτι ειναι 1000 κυβικα και απλα ικανοποιητικο σε επιδοσεις.( Βεβαια μου ειπαν αν θελω να το κανουν 140 αλογα )

Πολυ ομορφο το νεο Focus και απιστευτα πιο vfm αγορα απο το Puma😉

Πες μου οτι το πηρες σε αυτο το υπεροχο μπλε να σκασω!

Καλοταξιδο

Επεξ/σία από tutuyo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, tutuyo είπε

Πολυ ομορφο το νεο Focus και απιστευτα πιο vfm αγορα απο το Puma😉

Πες μου οτι το πηρες σε αυτο το υπεροχο μπλε να σκασω!

Καλοταξιδο

Σε λευκο. Ηταν ετοιμοπαραδοτο , και αν εβαζα μεταλλικο ( μου αρεσε τρελα το moonshine white) ανεβαινε 1600 ευρω λογο αλλαγης τελους ταξινομησης. Επρεπε να αφαιρεσω εξοπλισμο. Μου αρεσε το puma αλλα ποιο ακριβο και χωρις ατοκες. Τωρα συμφαιρει το focus με το προγραμμα που τρεχει

 

Επεξ/σία από c-max
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, c-max είπε

Αντιθετα με σενα , πηγαινω απο ψηλη θεσης οδηγησης focus c-mαx σε χαμηλη και μου φιανετε καπως. Ελπιζω να συνηθισω

ποιο c-max εχεις ? το εδωσες σαν προκαταβολη? σου εδωσαν καλη τμή ? εχω to c-max 7/2007 με 250000κμ και η carenta πριν 5 μηνες μου εδινε 1000 ευρω στην ανταλλαγή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, sotiriadisc είπε

ποιο c-max εχεις ? το εδωσες σαν προκαταβολη? σου εδωσαν καλη τμή ? εχω to c-max 7/2007 με 250000κμ και η carenta πριν 5 μηνες μου εδινε 1000 ευρω στην ανταλλαγή

καταξοδεύτηκαν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, sotiriadisc είπε

ποιο c-max εχεις ? το εδωσες σαν προκαταβολη? σου εδωσαν καλη τμή ? εχω to c-max 7/2007 με 250000κμ και η carenta πριν 5 μηνες μου εδινε 1000 ευρω στην ανταλλαγή

χιλιες φορες σε ιδιωτη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...