Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

39 λεπτά πριν, stationwa είπε

Πριν λιγο καιρο κι εγω αυτή την απορία ειχα... Kia xceed 26000 η να παω σε bmv μεταχειρισμένο η Mercedes η γενικα σε κατι αλλο γιατι ειναι πολλα για kia. Αν το θες το peugeot 2008 diesel 35000 παρε το αλλα δεν το συγκρινεις με gla και q3 ειναι πιο μικρο 

Δεν θελω συγκεκριμενη μαρκα.

Αυτο που ψάχνω ειναι Diesel να εχει οτι ποιο προηγμενο υπαρχει σε τεχνολογια εσωτερικα να μην ειναι πανω απο 1.800 κυβικα να ειναι ποιοτικο μεσα με αλκανταρα και μαλακα αφροδες υλικα μπρος και πισω να εχει βασικα πραγματα οπως αυτοματα καθισματα μνημες φωτισμους με led σε πορτες και πισω ηχεια μπρος πισω αεραγωγους μπρος πισω μονο ψηφιακά καντράν να φρενάρει μονο του να εχει φωτα αυτοματα που πανε πανω κατω αναλογα την κληση του δρομου να εχει εκκίνηση χωρις κλειδιά κτλ κτλ κτλ γενικότερα αν γινεται κατι που να ειναι μοντερνο. Και ολα αυτα κατω απο 35.000 θα μου πεις πολλα θες... Το q2 έχει καποιες καλες τεχνολογίες ομως τις εχει σαν επιπλεον επιλογη στην φουλ εξτρα και παει πολυ πανω απο 35.000

Δεν με νοιαζουν οι μαρκες με νοιαζει τι παιρνω με αυτα που θα δωσω. Παντα για καινουργιο μιλαμε.

7 λεπτά πριν, giorgos_di είπε

Με 34k χτυπάω Mazda 3 180 άλογα φουλ έξτρα και μάλιστα επετειακή έκδοση - edition 100 years mazda, που θα κρατήσει και αξία στα επόμενα χρόνια. 

2.000 cc και βενζινα ? Δεν ειναι για τα δικα μου θέλω και εποχες.

Φορους πολυτελειας σηματακια και 13 λιτρα καταναλωση με 1.6 τιμη βενζινας εφόσον κανω 110 χιλιόμετρα την μερα δυστηχως δεν ειναι επιλογη. Για μενα.

Ειχα Opel OPC και περασα 7 χρονια ομορφα ομως τεραστιο κοστος χρησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πιστεύω κι αυτό με τελωνείο δεν θα ξεπερνάει τα 34000

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=304496677&utm_source=sharedAd&utm_medium=android

I found this offer at mobile.de:

Mercedes-Benz C 200 d / AMG Line / Night Package / Panorama
First Registration: 05/2019
Mileage: 28.450 km
Fuel: Diesel
Power: 118 kW (160 Hp)

Price: €29,980

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, leonidas_fs είπε

Πας σε BMW X1 πακέτο advance. Στα 34 το παίρνεις αυτόματα με το πακέτο advantage, και είσαι υπερ κομπλέ!

Θα το δω απο κοντα ενδιαφερον το Χ1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, leonidas_fs είπε

Πας σε BMW X1 πακέτο advance. Στα 34 το παίρνεις αυτόματα με το πακέτο advantage, και είσαι υπερ κομπλέ!

Το εσωτερικό του Χ1 είναι σαν να γύρισε ο κόσμος στο 2000.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Agony είπε

Αν ειναι ετσι με τίποτα , θα ηθελα κατι ποιο μοντέρνο και digital.

Εγώ το 2008 έχω παραγγείλει, στα 22Κ φυσικά όχι την έκδοση που ανέφερες, αλλά με 34Κ θα πήγαινα 99% σε Q3. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, chriskourou είπε

Εγώ το 2008 έχω παραγγείλει, στα 22Κ φυσικά όχι την έκδοση που ανέφερες, αλλά με 34Κ θα πήγαινα 99% σε Q3. 

Και η απλη έκδοση με τα 22.000 ειναι μια χαρουλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, chriskourou είπε

Εγώ το 2008 έχω παραγγείλει, στα 22Κ φυσικά όχι την έκδοση που ανέφερες, αλλά με 34Κ θα πήγαινα 99% σε Q3. 

Στα 22 πηρες την active πετρέλαιο ; Γιατι νομιζω σε βενζινη πας και στην allure στα 22

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάποιος το golf το προηγούμενο να μεταφέρει την άποψη του από την χρήση ; Σκέφτομαι εάν αξίζει να πάρει κάποιος το προηγούμενο σε καινούργιο τώρα που βγήκε το νέο μοντέλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, hountalas είπε

Το πιο vfm 2008 είναι το allure 1.2 100 hp.

Στις υπόλοιπες εκδόσεις είναι ακριβούτσικο και εκεί έχεις και άλλες επιλογές. 

Αλλά στα 22κ δεν ξέρω αν βρίσκεις σαν σύνολό καλύτερο

Ναι θεωρτηρικα η πας σε allure βενζινη η σε active σε πετρελαιο που βγαινει και αυτο καπου 21.500-22.000 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...