Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, ideal09 είπε

Αρχηγε, τι έγινε με τ αμαξι που έσβηνε στις 2,000 στροφες;

@tsofras

Πατάω συμπλέκτη όποτε τσουλάω ή στρίβω με χαμηλές στροφές και problem solved(?) δεν μου έχει ξανασβήσει απο την μία , απο την άλλη νιώθω λες και είμαι νέος οδηγός 😂

Επεξ/σία από tsofras
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, cloud13 είπε

Τουμπανο, αν εισαι Αθηνα μπορουμε να συνεννοηθουμε μπας και κερδισουμε κατι?

στειλε μου πμ, ειμαι στην αττικη κ μπορω ν'ακουσω οποιον πωλητη θελεις :D 

υγ - εγγυητες μου ειναι ο @paylidis & o @tsofras  😁

Επεξ/σία από mclein²
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tsofras είπε

Πατάω συμπλέκτη όποτε τσουλάω ή στρίβω με χαμηλές στροφές και problem solved(?) δεν μου έχει ξανασβήσει απο την μία , απο την άλλη νιώθω λες και είμαι νέος οδηγός 😂

You are driving it wrong θα ήταν παντως η απάντηση της αντιπροσωπείας (apple style) 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλάζω λάστιχα στον χάρο κι όσο περιμένω χαζεύω τον δρόμο ψαρεύοντας ιδέες. Μόλις πέρασε ένα μαύρο Q3 sportback κι άρχισα να σκέφτομαι μήπως παραβλέψω το cc και το μέγεθος που δεν με πολυβολεύει ουτε για 1ο ούτε για 2ο. Πανέμορφο είναι το άτιμο!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, mclein² είπε

στειλε μου πμ, ειμαι στην αττικη κ μπορω ν'ακουσω οποιον πωλητη θελεις :D 

υγ - εγγυητες μου ειναι ο @paylidis & o @tsofras  😁

Για ρωτήστε ρε παιδιά καμιά πληροφορία και για το edition.

Θα φέρουν κανένα Ελλάδα; πότε; τιμή;

έτσι για να μου τρέχουν τα σάλια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Burgos είπε

Αλλάζω λάστιχα στον χάρο κι όσο περιμένω χαζεύω τον δρόμο ψαρεύοντας ιδέες. Μόλις πέρασε ένα μαύρο Q3 sportback κι άρχισα να σκέφτομαι μήπως παραβλέψω το cc και το μέγεθος που δεν με πολυβολεύει ουτε για 1ο ούτε για 2ο. Πανέμορφο είναι το άτιμο!

να πω τη μαυρη μου αληθεια ? το απλο q3 εμενα μου αρεσει περισσοτερο απο το sportback... αλλα μετα θα κατηγορηθω σαν την κουκουβαγια που εβλεπε το δικο της παιδι το πιο ωραιο στο σχολειο! 😆

Επεξ/σία από ritualistic
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, djpolyvios είπε

Peugeot 208 έκδοση active με 1.2 και 100

Την πηρε προσφατα φιλος σε γκρι ασημι. Πολυ ωραιο και εμφανισιακα και σε συμπεριφορα στο δρομο. Μικρη καταναλωση. Μονο ηλεκτρικα παραθυρα δεν εβαλε πισω και τον κραξαμε λιγο, αλλα δεν πειραζει.

Ενα μονο μικρο προβλημα αντιμετωπισαμε. Ειχαμε και επαιζε απο το κινητο μουσικη, τον πηραν τηλεφωνο, και μετα κολλησε ο ηχος. Τι σταματησαμε με αλαρμ, κλεισαμε μηχανη, ξαναβαλαμε μπροστα, καναμε ρεσετ το πανελ, ηχο δεν ειχαμε. Εν τελη βρηκαμε την ακρη μολις φτασαμε στον προορισμο μας, επρεπε να πατησουμε ενα κουμπι στο πανελ παρατεταμενα για 20'' για να επανελθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, jimakos234 είπε

Την πηρε προσφατα φιλος σε γκρι ασημι. Πολυ ωραιο και εμφανισιακα και σε συμπεριφορα στο δρομο. Μικρη καταναλωση. Μονο ηλεκτρικα παραθυρα δεν εβαλε πισω και τον κραξαμε λιγο, αλλα δεν πειραζει.

Ενα μονο μικρο προβλημα αντιμετωπισαμε. Ειχαμε και επαιζε απο το κινητο μουσικη, τον πηραν τηλεφωνο, και μετα κολλησε ο ηχος. Τι σταματησαμε με αλαρμ, κλεισαμε μηχανη, ξαναβαλαμε μπροστα, καναμε ρεσετ το πανελ, ηχο δεν ειχαμε. Εν τελη βρηκαμε την ακρη μολις φτασαμε στον προορισμο μας, επρεπε να πατησουμε ενα κουμπι στο πανελ παρατεταμενα για 20'' για να επανελθει.

Χα χα. Αφού έγινε.. Αυτό είναι το άγχος μου, επειδή διαχειρίζεσαι τα πάντα μέσα απτην οθονη, και συστήματα ασφαλείας και όλα, αν γίνει κάτι κ χαλάσει σβήσει οτιδήποτε, (μπορεί να ακουστεί χαζό αυτό που θα πω), μην τυχόν κ επηρεάζεται η λειτουργία του αυτοκινήτου. Αλλά είχα την διαβεβαίωση πως όχι... Εγγύηση υπάρχει.. Αν γίνει κάτι, θεωρητικά θα γίνει τα πρωτα χρόνια.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, el00019 είπε

Για ρωτήστε ρε παιδιά καμιά πληροφορία και για το edition.

Θα φέρουν κανένα Ελλάδα; πότε; τιμή;

έτσι για να μου τρέχουν τα σάλια...

αν θελουν 4μηνη προ-παραγγελια για ST2 & ST3....καταλαβαινεις !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Burgos είπε

Αλλάζω λάστιχα στον χάρο κι όσο περιμένω χαζεύω τον δρόμο ψαρεύοντας ιδέες. Μόλις πέρασε ένα μαύρο Q3 sportback κι άρχισα να σκέφτομαι μήπως παραβλέψω το cc και το μέγεθος που δεν με πολυβολεύει ουτε για 1ο ούτε για 2ο. Πανέμορφο είναι το άτιμο!

Ωραίο το sportsback

32 λεπτά πριν, ritualistic είπε

να πω τη μαυρη μου αληθεια ? το απλο q3 εμενα μου αρεσει περισσοτερο απο το sportback... αλλα μετα θα κατηγορηθω σαν την κουκουβαγια που εβλεπε το δικο της παιδι το πιο ωραιο στο σχολειο! 😆

Αλλά και εμένα πιο πολύ το απλό μου άρεσε εξαρχής...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, sacredcrow είπε

Όσοι πάτε για Q από Paylidis πείτε ρε ότι σας έστειλε το παληκάρι... μπας και του κάνουν καμία έκπτωση στα service!

εννοια σου πρωτα λες το ονομα του και μετα σε αφηνουν να μπεις! στο τελος θα τον ξερουν κ οι καφετζηδες εκει απεξω! 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...