Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, gleft είπε

σιγουρα βγαινει παντως, αλλα γιατι δε το φέρνουν Ελλαδα δε ξερω

kamiq.JPG

Πολλά δε φέρνει κ πολλά τα κάνει κατά το δοκούν της η κοσμοκαρ...... ίσως δε τη συμφέρει τιμολογιακά...

ενα από αυτά η εφαρμογή των skoda που για τα αυτοκίνητα που έρχονται στην Ελλάδα είναι πρακτικά ανύπαρκτη / ανούσια (επειδή θα έπρεπε να πληρώσει μερικά λίγα ευρώ παραπάνω ανά τεμάχιο αυτοκινήτου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

45 λεπτά πριν, paylidis είπε

Όντως η σκοντα νομίζω δε φέρνει χιλιαρια αυτόματα. Είχα ζητήσει το kamiq αυτόματο και μου είχαν πει μόνο το 1.5 style έκδοση 

1000αρη cng dsg δεν έχει κανένα το Group, εκτός και εάν εννοείς βενζίνης 1000αρη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, terry308 είπε

1000αρη cng dsg δεν έχει κανένα το Group, εκτός και εάν εννοείς βενζίνης 1000αρη 

Ναι για CNG μιλάω... όντως δεν έχει; Κακώς δεν έχει...! Θα ήταν το απόλυτο όχημα πολης 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, paylidis είπε

Ναι για CNG μιλάω... όντως δεν έχει; Κακώς δεν έχει...! Θα ήταν το απόλυτο όχημα πολης 

+1 για dsg 1000αρη 

+ 1 κρίμα για την μη χρήση του 1.5 στα kamiq & arona... που είναι και dsg κατ 'επιλογήν 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, paylidis είπε

Όντως η σκοντα νομίζω δε φέρνει χιλιαρια αυτόματα. Είχα ζητήσει το kamiq αυτόματο και μου είχαν πει μόνο το 1.5 style έκδοση 

μια χαρά τα φέρνει και η σκοντα τα αυτόματα. 
όταν πήγα εγώ , δεν υπήρχε διαθέσιμος ο χιλιαρης αυτόματο Kamiq (παραγγελία γινόταν όμως κανονικά) και με έσπρωχνε με το ΣΤΑΝΙΟ να πάω στον 1.5 

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, JailbrokenDiesel είπε

μια χαρά τα φέρνει και η σκοντα τα αυτόματα. 
όταν πήγα εγώ , δεν υπήρχε διαθέσιμος ο χιλιαρης αυτόματο Kamiq (παραγγελία γινόταν όμως κανονικά) και με έσπρωχνε με το ΣΤΑΝΙΟ να πάω στον 1.5 

Σην έκδοση φυσικού αερίου ( gtec);;;; 

Για την συγκεκριμένη έκδοση μιλάει ο Γιώργος 

7 ώρες πριν, paylidis είπε

Ναι για CNG μιλάω... όντως δεν έχει; Κακώς δεν έχει...! Θα ήταν το απόλυτο όχημα πολης 

 

Επεξ/σία από terry308
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, terry308 είπε

Σην έκδοση φυσικού αερίου ( gtec);;;; 

Για την συγκεκριμένη έκδοση μιλάει ο Γιώργος 

 


α όχι, για βενζίνα κινητήρα λέω.. απαντούσα για πιο πίσω post του Θωμά  :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, gleft είπε

cng νομιζω και το σκαλα και το οκταβια βγαινει χιλιαρι με dct κιβωτιο. To oktavia θα βγει, νομιζω ειναι στις δοκιμες ακομα

Δεν υπάρχει 1000άρης dsg cng του VAG Group , dsg cng μόνο 1.4 & 1.5 (Α3-Leon-Octavia-Golf)

Octavia 2020-21 dsg έχουν κυκλοφορήσει , υπάρχει κάτοχος στην ομάδα του facebook , αναμένουμε να ξαναέρθουν μαζί με το leon

Επεξ/σία από terry308
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
55 λεπτά πριν, terry308 είπε

Δεν υπάρχει 1000άρης dsg cng του VAG Group , dsg cng μόνο 1.4 & 1.5 (Α3-Leon-Octavia-Golf)

Octavia 2020-21 dsg έχουν κυκλοφορήσει , υπάρχει κάτοχος στην ομάδα του facebook , αναμένουμε να ξαναέρθουν μαζί με το leon

δεν εχει κυκλοφορησει ακομα εχεις δικιο αλλα υπαρχει, η παραγωγη εχει αρχισει στην τσεχια ηδη, απλα ηταν λιγο περιεργη η χρονια αυτη για πολλες γραμμες παραγωγης

Επεξ/σία από gleft
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, gleft είπε

δεν εχει κυκλοφορησει ακομα εχεις δικιο αλλα υπαρχει, η παραγωγη εχει αρχισει στην τσεχια ηδη, απλα ηταν λιγο περιεργη η χρονια αυτη για πολλες γραμμες παραγωγης

Τι υπάρχει ;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@tsofras μπηκα καταλαθος στην πρωτη σελιδα και βλεπω απαντηση σου σε εναν 
"Θα πάω να τα δω αλλά ξεφεύγουν για λίγο, θα παίξει ρόλο πόσο θα δώσω και το δικό μου"
Επαθα σοκ..!! (wtf $#@$@#$ και τετοια σου λεω !) χαχααχα
Καλο σαββατοκυριακο παιδια !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mixos23 είπε

@tsofras μπηκα καταλαθος στην πρωτη σελιδα και βλεπω απαντηση σου σε εναν 
"Θα πάω να τα δω αλλά ξεφεύγουν για λίγο, θα παίξει ρόλο πόσο θα δώσω και το δικό μου"
Επαθα σοκ..!! (wtf $#@$@#$ και τετοια σου λεω !) χαχααχα
Καλο σαββατοκυριακο παιδια !

Με τι έπαθες σοκ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...