Προς το περιεχόμενο

Mobilepoint.gr


dkoufo1
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

1. Να εκφράζεστε κόσμια χωρίς απαξιωτικούς/προσβλητικούς χαρακτηρισμούς για κανέναν, είτε το κατάστημα που σας δημιούργησε θέμα είτε άλλα μέλη

2. Δημόσια δεν θα αμφισβητείτε κανένα μέλος, οποτεδήποτε και αν γράφτηκε. Αν υποψιάζεστε πως συμβαίνει κάτι αθέμιτο, στέλνετε αναφορά και απέχετε από κάθε άλλο σχολιασμό.

3. Μείνετε στο θέμα. Μηνύματα "χιουμοριστικά" ή ειρωνικά δεν προσφέρουν τίποτε. Δεν είναι ώρα τώρα να κάνετε χιούμορ με μια κατάσταση που καταφανώς έχει επηρεάσει τόσους ανθρώπους.

4. Σύμφωνα με τους όρους χρήσης που, νέα και παλιά μέλη, έχετε αποδεχτεί κατά την εγγραφή σας, οποιαδήποτε απορία σχετικά με συντονιστικές ενέργειες (λ.χ. διαγραφή μηνυμάτων) επιλύεται με την αποστολή προσωπικού μηνύματος σε κάποιον εκ των αρμοδίων συντονιστών. Εναλλακτικά, στο contact [at] insomnia.gr

Παρακαλώ θερμά για τη συνεργασία όλων.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μμ οκ .. εμένα πάντως δεν θυμάμαι να είχε επιλογή για πληρωμή μέσω κάρτας απλά μου έβγαλε το iban της μαρσελου κλπ και έλεγε για την ολοκλήρωση πρέπει να λάβουν τα χρήματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, Nikosk98 είπε

Μμ οκ .. εμένα πάντως δεν θυμάμαι να είχε επιλογή για πληρωμή μέσω κάρτας απλά μου έβγαλε το iban της μαρσελου κλπ και έλεγε για την ολοκλήρωση πρέπει να λάβουν τα χρήματα..

Εγώ όταν έκανα την παραγγελία 6/5 υπήρχε η επιλογή πληρωμής με κάρτα και πληρωμή με κατάθεση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εμένα μου έγινε η επιστροφή στην αλφα. όσο για το 9/5 που ρωτάνε κάποιοι είναι ο τοκισμός. δηλαδή είναι σα να ξαναμπήκαν στον λογαριασμό 9/5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πφφ εγώ έχω παραγγείλει από 30/3 αιώνες πριν Χαχαχαχ οπότε τι να πω δεν ξέρω χλωμό το βλέπω

Υπάρχει κάποιος που ξέρει τι μπορώ να κάνω για κατάθεση χρημάτων; γιατί η τράπεζα δεν είναι και πολύ βοηθητική 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι τύποι που μας αποκαλούσαν ψεύτες που είναι; Όποιος τολμούσε να γράψει ότι του επεστράφησαν λεφτά ή παρέλαβε, βγαίνανε 4-5 άτομα και μας αποκαλούσαν βαλτους και ψεύτες.Που χάθηκαν αυτοί;

Επεξ/σία από Spawn13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαν αστούς αυτούς το θέμα είναι να πάρει ο κόσμος τα λεφτά του Και να βρούμε μια λύση τωρα τι ασχολείσαι με το τι λέει ο καθένας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά και εμένα μπήκαν τα λεφτά μόλις τώρα. Τράπεζα eurobank, παραγγελία 24/4 αμφισβήτηση συναλλαγής 12/5. Είχα κάνει και τα σχετικά με ΕΚΠΟΙΖΟ και ΣΔΟΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για του λόγου το αληθες..

Γιατί πολλοι δεν πιστευουν όπως και γω δεν πιστευα και ήμουν επιφυλακτικός με αυτους που έλεγαν ότι πηραν τα χρήματα πισω.

IMG_20200527_151424.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tartaki είπε

Επιτέλους μπήκαν τα λεφτά γιατι το κινητο μου ειναι στα τελευταία του 😅

Η κάρτα σου που εκανες την αγορά eurobank  ήταν ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα ειχα παραγγειλει και εγω ενα κινητο αξιας 675 ευρω σημερα τα λεφτα μπηκαν στον λογαριασμο της alphabank υπομονη θα τα παρετε ολοι σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, dkoroneos είπε

 

 

Στις 26/5/2020 στις 1:22 ΜΜ, paralogos07 είπε

Μια χαζή ερώτηση..κάτοχος εθνικής ειμαι,έχω κανει αμφισβήτηση ηλεκτρονικά όμως(δε με εχει ενημερώσει ακομα η τράπεζα για την αίτηση που έστειλα),μήπως πρέπει να παω κ στο κατάστημα της εθνικής να τη κάνω κ απο κοντά ;

Εμεις Εurobank χρεωστικη, ακομα δεν μπηκαν, αλλα απ ο,τι βλεπω επεξεργαζονται τις αμφισβητησεις τις δικες τους στην ΑΛΦΑ, δινουν προτεραιοτητα στους πελατες τους και αν φθασουν τα λεφτα θα παρουμε και εμεις.......

Επεξ/σία από Nantiakarel
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...