Προς το περιεχόμενο

Mobilepoint.gr


dkoufo1
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

1. Να εκφράζεστε κόσμια χωρίς απαξιωτικούς/προσβλητικούς χαρακτηρισμούς για κανέναν, είτε το κατάστημα που σας δημιούργησε θέμα είτε άλλα μέλη

2. Δημόσια δεν θα αμφισβητείτε κανένα μέλος, οποτεδήποτε και αν γράφτηκε. Αν υποψιάζεστε πως συμβαίνει κάτι αθέμιτο, στέλνετε αναφορά και απέχετε από κάθε άλλο σχολιασμό.

3. Μείνετε στο θέμα. Μηνύματα "χιουμοριστικά" ή ειρωνικά δεν προσφέρουν τίποτε. Δεν είναι ώρα τώρα να κάνετε χιούμορ με μια κατάσταση που καταφανώς έχει επηρεάσει τόσους ανθρώπους.

4. Σύμφωνα με τους όρους χρήσης που, νέα και παλιά μέλη, έχετε αποδεχτεί κατά την εγγραφή σας, οποιαδήποτε απορία σχετικά με συντονιστικές ενέργειες (λ.χ. διαγραφή μηνυμάτων) επιλύεται με την αποστολή προσωπικού μηνύματος σε κάποιον εκ των αρμοδίων συντονιστών. Εναλλακτικά, στο contact [at] insomnia.gr

Παρακαλώ θερμά για τη συνεργασία όλων.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, Chrissm είπε

Πως εκανες αμφισβητηση στην εθνικη? Εγω πηγα και σε καταστημα και δεν μου την εκαναν, μου ειπαν απλα πως δεν μπορω

Εμένα μου είπαν οτι δεν γίνεται online οπότε πήγα σε κατάστημα Εθνικής και έκανα αμφισβήτηση πριν 2 εβδομάδες. Καμία ενημέρωση φυσικά μέχρι σήμερα. Αναμενόμενο!
Όπως είπε ενας φίλος πιο πάνω η Εθνική δεν φημίζεται και τόσο για την γρήγορη διεκπεραίωση αιτημάτων.
Φίλε @Chrissm δεν ξέρω γιατί σου είπαν έτσι. Θα σου πρότεινα να πας σε άλλο κατάστημα. Μια αίτηση συμπληρώνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

17 λεπτά πριν, Chrissm είπε

Πως εκανες αμφισβητηση στην εθνικη? Εγω πηγα και σε καταστημα και δεν μου την εκαναν, μου ειπαν απλα πως δεν μπορω

Γιατί δε σου την έκαναν?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπήκαν σήμερα επιτέλους, συναλλαγή με χρεωστική Εurobank, αμφισβήτηση 18/5 (κατέθεσα σε κατάστημα ένα έντυπο που μου ειχαν στείλει αυτοί δηλ η mobilepoint). Μια μεγάλη ανακούφιση, μην ανησυχείτε παιδιά. Δε μπορώ να καταλάβω τι κέρδισαν με όλο αυτό κ ταλαιπώρησαν τόσο πολύ τόσο κόσμο αλλά τέλος καλό όλα καλά.

Επεξ/σία από agellos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Chrissm είπε

Πως εκανες αμφισβητηση στην εθνικη? Εγω πηγα και σε καταστημα και δεν μου την εκαναν, μου ειπαν απλα πως δεν μπορω

https://www.nbg.gr/el/contact/contact-form 
Ειναι της εθνικής,μου το είχε στείλει η mobilepoint σε εμαιλ για να κάνω την αμφισβήτηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, BOYNO1979 είπε

Γιατί δε σου την έκαναν?

Μου είπαν πως δεν ειναι δική τους δουλεια, αφου εκανα τη συναλλαγη εις γνωσην μου, το ιδιο μου απαντησαν και τηλεφωνηκα, θα δοκιμασω και σε αλλο καταστημα βεβαια να το δω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, samsunglife είπε

Παρακολουθώ το θέμα εδώ και καιρό κυρίως για να προσέχω κι εγώ για μελλοντικές αγορές (ευτυχώς δεν έκανα κάποια αγορά από δαύτους!!!). Βλέπω σιγά σιγά να επιστρέφονται τα χρήματα (ευτυχώς για εσάς) και παρατηρώ κάτι ποσά ...τεράστια!!! Καλά ρε παιδιά: ο τύπος πόσα χρήματα είχε παντελωνιάσει???

αν σκεφτεις οτι ειχα παραγγειλει 31/03 και ειχα αριθμο 16.152 κ εφτασε μεχρι 25.000 κατι σιγουρα πανω απο ενα μυριο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, ZeroHour είπε

Εμένα μου είπαν οτι δεν γίνεται online οπότε πήγα σε κατάστημα Εθνικής και έκανα αμφισβήτηση πριν 2 εβδομάδες. Καμία ενημέρωση φυσικά μέχρι σήμερα. Αναμενόμενο!
Όπως είπε ενας φίλος πιο πάνω η Εθνική δεν φημίζεται και τόσο για την γρήγορη διεκπεραίωση αιτημάτων.
Φίλε @Chrissm δεν ξέρω γιατί σου είπαν έτσι. Θα σου πρότεινα να πας σε άλλο κατάστημα. Μια αίτηση συμπληρώνεις.

Ευχαριστω, ναι θα το κοιταξω και αλλου. Να'σαι καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Chrissm είπε

Μου είπαν πως δεν ειναι δική τους δουλεια, αφου εκανα τη συναλλαγη εις γνωσην μου, το ιδιο μου απαντησαν και τηλεφωνηκα, θα δοκιμασω και σε αλλο καταστημα βεβαια να το δω. 

Άν είχες πληρώσει με κάρτα αποκλείεται να σου είπαν αυτό εκτός αν έπεσες σε άσχετο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, kostasyf7 είπε

Άν είχες πληρώσει με κάρτα αποκλείεται να σου είπαν αυτό εκτός αν έπεσες σε άσχετο

Κι ομως ετσι μου ειπα, ναι με χρεωστικη της εθνικης εγινε η πληρωμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακολουθώ τις αναρτήσεις μέρες τώρα καθώς είμαι παθούσα με 1200 ευρώ Πιστωτική κάρτα.  Έκανα αμφισβήτηση συναλλαγής πριν δυο εβδομάδες στη Eurobank.   Πριν 4 μέρες περίπου βρήκα σε μια ανάρτηση εδώ μέσα το κινητό του κυρίου Γ. Αλε........ Τον  κάλεσα και μιλήσαμε αρκετή ώρα και ευγενικά.  Σήμερα προς έκπληξη μου βρήκα τα χρήματα στο λογαριασμό μου. Δεν ξέρω αν επιστράφηκαν από την Alpha η από την mobilepoint παντός τα πήρα πίσω και εύχομαι να επιστραφούν σε όλους! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Spawn13 είπε

Οι τύποι που μας αποκαλούσαν ψεύτες που είναι; Όποιος τολμούσε να γράψει ότι του επεστράφησαν λεφτά ή παρέλαβε, βγαίνανε 4-5 άτομα και μας αποκαλούσαν βαλτους και ψεύτες.Που χάθηκαν αυτοί;

Ναι μπήκαν λεφτά μετά από τόσο καιρό αφού κάναμε αμφισβήτηση, αφού φτάσαμε με καταγγελίες μέχρι το υπουργείο οικονομικών. Δεν παύει να είναι απατεώνες οι τύποι. Τα λεφτά δεν μπήκαν σαν refund αλλά μέσω αμφισβήτησης. Δηλαδή από το ταμείο της τράπεζας και όχι της mobilepoint. Οι λογαριασμοί της μάλλον είναι άδειοι. Τώρα είναι η σειρά της τράπεζας να τους κυνηγάει.

ΥΓ: Εγώ που πλήρωσα με χρεωστική Πειραιώς ακόμα δεν τα πήρα! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...