Προς το περιεχόμενο

ZTE H288A (Nova)


theanonymous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έκανα αίτηση φορητότητας σε vodafone. Το router το επιστρέφω ή είναι δικό μου; Κοιτούσα τα τέλη διακοπής επειδή έχω ακόμα δέσμευση με τη nova και λέει συμπεριλαμβάνει κόστη μη αποσβεσθείσας επιδότησης. Τι άλλο μπορεί να μου επιδότησε η nova όταν έκανα τη σύμβαση; 

Ο τιμοκατάλογος τερματικού τηλεπικοινωνιακού εξοπλισμού όταν έκανα τη σύμβαση λέει πως στο 2play ADSL ο εξοπλισμός περιλαμβάνεται στην προσφορά σε αντίθεση με το απλό Internet ADSL που λέει παροχή με υποχρέωση επιστροφής.

image.png.7c5240cf62aab06b140a787605e613af.png

Εγώ που έχω ADSL με VDSL εξοπλισμό τι χρεώνομαι αν χρειαστεί να επιστρέψω τον εξοπλισμό και εγώ τον κρατήσω; Χρέωση για ADSL Router ή για VDSL Router;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Που ακριβώς βρίσκω τις ρυθμίσεις για το wps κουμπί?

Θα αγοράσω αυτό και έχει την δυνατότητα να μπορεί να κάνει απλά clone όλες τις ρυθμίσεις wifi αλλά το θέμα είναι ότι αυτό το κάνει μέσω wps.

Αν γνωρίζει κάποιος πως ακριβώς δουλεύει το wps και που υπάρχουν οι ρυθμίσεις γι' αυτό στο μενού ας μου στείλει ένα μήνυμα γιατί εγώ δεν βρήκα κάτι στο μενού του ρουτερ.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το 1.2 δεν ξέρω ποιοι κωδικοί είναι, δεν τους έχω δει κάπου.

Αλλά βλέπω έχεις το menu του voip, εκεί δε σε αφήνει να κάνεις αλλαγές υποθέτω με τον απλό user ε;

Βλέπω και λάθος ημερομηνία, το έχεις σε bridge να (ξανά)υποθέσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά η θήρα usb3 είναι ακόμα άχρηστη.

Δεν μπορούμε να δηλώσουμε να κατεβαίνει κατεβαίνει σε εξωτερικό δίσκο με κλειστό υπολογιστή και γενικότερα την έχει κλειδωμένη η nova.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...