Προς το περιεχόμενο

Καταχώρηση ενδείξεων μετρητή ΔΕΔΔΗΕ


Delas.46

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Kozanitis1 είπε

Καλημέρα, γνωρίζουμε αν εκτός από τις ενδείξεις, έχει πάλι θέμα το Θαλης και δεν γίνονται οι αλλαγές παρόχων;

Μια βδομάδα και για να γίνει αλλαγή, ο πάροχος λέει τα έχει στείλει..

myrae

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 612
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 λεπτά πριν, nvoros είπε

Απο χθες το απόγευμα το site και οι εφαρμογή του ΔΕΔΔΗΕ είναι εκτός...Ξέρουμε κάτι σχετικα;

Σιγά μη σκάσουν. Πριν 15 μέρες είχα περάσει.

Περιμένω απάντηση σε αίτημα μια βδομάδα γραμμενο με έχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, nvoros είπε

Απο χθες το απόγευμα το site και οι εφαρμογή του ΔΕΔΔΗΕ είναι εκτός...Ξέρουμε κάτι σχετικα;

Αυτό το καιρό γίνονται  κάποιες αλλαγές... Για να δεχτεί το συστημα την μηνιαία καταμέτρηση..  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινώνησα τηλεφωνικά με ΔΕΔΔΗΕ για να μάθω την ημερομηνία που θα δεχόταν τις μετρήσεις μου. Από σπόντα λοιπόν, έμαθα ότι στην περιοχή μου ξεκίνησε από το μήνα Φεβρουάριο η μηνιαία καταμέτρηση. Βορειοανατολική Αττική. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, motoboots said:

Επικοινώνησα τηλεφωνικά με ΔΕΔΔΗΕ για να μάθω την ημερομηνία που θα δεχόταν τις μετρήσεις μου. Από σπόντα λοιπόν, έμαθα ότι στην περιοχή μου ξεκίνησε από το μήνα Φεβρουάριο η μηνιαία καταμέτρηση. Βορειοανατολική Αττική. 

Εγώ πάλι στη θέση σου δεν θα θεωρούσα δεδομένο κάτι που μου είπαν από την εξ. πελατών τηλεφωνικά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Εγώ πάλι στη θέση σου δεν θα θεωρούσα δεδομένο κάτι που μου είπαν από την εξ. πελατών τηλεφωνικά.

Είμαι σε θέση να γνωρίζω ότι πρέπει να ισχύει, λαμβάνοντας υπόψη και άλλα δεδομένα, τα οποία δεν μπορώ να δημοσιοποιήσω. Θα διασταυρωθεί σύντομα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/2/2024 στις 2:06 ΜΜ, korakios είπε

δεν είναι στάνταρ , τα έχουμε πει

Τελικά αγαπητέ Κοράκιε είχες δίκιο και εδώ. 

Οι ενδείξεις πήγαν σήμερα στον πάροχο, δηλ.10 ημέρες μετά το κλείσιμο του παραθύρου :unsure: respect.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, revmatopliktos είπε

Τελικά αγαπητέ Κοράκιε είχες δίκιο και εδώ. 

Οι ενδείξεις πήγαν σήμερα στον πάροχο, δηλ.10 ημέρες μετά το κλείσιμο του παραθύρου :unsure: respect.

απίστευτο που δεν ίσχυε ότι σου είπε ο υπάλληλος 😁

πέρα απο την πλάκα πάλι καλά που τις έστειλαν έστω και μετά απο 10 μέρες και δεν έκατσε να δρομολογηθούν μετά απο κανα μήνα+ και να έχεις διάφορα μπλεξίματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα καταλάβουμε ίσως ότι ξεκίνησε η μηνιαία καταμέτρηση στο ρολόι μας, όταν θα χάσουμε τη δυνατότητα να δίνουμε μηνιαία μέτρηση από την εφαρμογή του παρόχου μας. Αν γίνει έτσι, θα χάσουμε κάποια ευελιξία που έχουμε σήμερα και ίσως αναγκαστούμε να αλλάξουμε πολιτική τουρισμού. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, motoboots είπε

Θα καταλάβουμε ίσως ότι ξεκίνησε η μηνιαία καταμέτρηση στο ρολόι μας, όταν θα χάσουμε τη δυνατότητα να δίνουμε μηνιαία μέτρηση από την εφαρμογή του παρόχου μας. Αν γίνει έτσι, θα χάσουμε κάποια ευελιξία που έχουμε σήμερα και ίσως αναγκαστούμε να αλλάξουμε πολιτική τουρισμού. 

θεωρητικά δεν παίζει ρόλο , πρακτικά θα δείξει αν μπορούν να συνεννοηθούν πάροχοι με ΔΕΔΔΗΕ στις αιτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, motoboots said:

Θα καταλάβουμε ίσως ότι ξεκίνησε η μηνιαία καταμέτρηση στο ρολόι μας, όταν θα χάσουμε τη δυνατότητα να δίνουμε μηνιαία μέτρηση από την εφαρμογή του παρόχου μας. Αν γίνει έτσι, θα χάσουμε κάποια ευελιξία που έχουμε σήμερα και ίσως αναγκαστούμε να αλλάξουμε πολιτική τουρισμού. 

Εσύ συγκεκριμένα, ούτε μέσα από το site του ΔΕΔΔΗΕ μπορείς να δώσεις καταμέτρηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Aurumnus είπε

Ρωτάω αν μπορείς.

Να έχουμε μία ιδέα αν θα μας κόψουν τελείως την δυνατότητα να δίνουμε δικές μας μετρήσεις.

Θα δείξει όταν  ξεκινήσουν οι μηνιαίες καταμετρήσεις πιθανόν οι πάροχοι να προσαρμοστούν αναλόγως.. Και εφόσον περνάει ο Δεδδηε.. Θα φανεί... Στους επόμενους μήνες.. Είναι νωρίς ακόμη για να πούμε τι θα γίνει.. 

Υπομονή για  2-3  μήνες γιατί τότε  θα δείξει.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...