Προς το περιεχόμενο

Πώληση αυτοκινήτου Peugeot 208


Aganaktismeni

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, Venerable είπε

Δεν είναι μαλάκας. Εσύ πήρες προϊόν κονσέρβα - σουπερ μάρκετ.

Ναι sorry έχει λαμαρίνα 2019 (τσίγγο δηλαδή).

Μωρε και λίγα λες μαζί σου ..... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 350
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, karaflos33 είπε

Τωρα αλήθεια είπε 6000 και δεν τον εβρισες; 

Ο νόμος της αγοράς αυτός είναι λέει ! 

Μόλις τώρα, Aganaktismeni είπε

Ο νόμος της αγοράς αυτός είναι λέει !  Το αυτοκίνητο το βρήκε άριστο και όταν μου λέει την τιμή παθαίνω εγκεφαλικο και εγώ και ο άντρας μου και του λέμε μας κοροϊδεύεις έτσι ;;;;; Και η απάντηση ήταν αυτό που έγραψα παραπάνω ο νόμος της αγοράς έτσι είναι 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, karaflos33 είπε

Ποιος νόμος ρε χλιμιτζουρα μειων 60 απο αρχικη; δεν πηγαινες και σε αλλες; 

Πήγα και σε ακόμη μια αλλά είχε περάσει η ώρα και δεν είχε άτομο στο συνεργείο 🔫🔫

Νομιζω πρέπει να το πάρω απόφαση ότι το παντρεύτηκα κανονικότητα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, karaflos33 είπε

Θα δείξει αν και σου ειπα ενας ψαγμενος θα το παρει... Πηγαινε και σε αλλες εκτος κια γιατι εκεί είναι βαρεμενοι. Αν πας πχ οπελ και σου πουνε 8500 η vw 9000 παρε οπελ η vw η οτι σου δινει πιο πολλα 

Θα πάω Δευτέρα μεσημέρι vw Βόλο !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, karaflos33 είπε

Θα δείξει αν και σου ειπα ενας ψαγμενος θα το παρει... Πηγαινε και σε αλλες εκτος κια γιατι εκεί είναι βαρεμενοι. Αν πας πχ οπελ και σου πουνε 8500 η vw 9000 παρε οπελ η vw η οτι σου δινει πιο πολλα 

Προσπαθεί να το πουλήσει 10000 και δεν το πήρε κάνεις, γιατί νομίζεις ότι θα δώσει μια αντιπροσωπεία 8 και 9 χιλιάρικα;

Εκτός και αν με το ψαγμένος εννοείς να ξεπλένει χρήμα γιατί αλλιώς ίσως να μπαίνει και μέσα αν το κάνει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ObeyWario! είπε

Προσπαθεί να το πουλήσει 10000 και δεν το πήρε κάνεις, γιατί νομίζεις ότι θα δώσει μια αντιπροσωπεία 8 και 9 χιλιάρικα;

Εκτός και αν με το ψαγμένος εννοείς να ξεπλένει χρήμα γιατί αλλιώς ίσως να μπαίνει και μέσα αν το κάνει

Εντάξει παιδιά είναι υπερβολικά δύσκολα τα πράγματα και αν ειχα και μια ελπίδα στο τηλ που μου έγινε προχθές ;;; Πλέον δεν το πιστεύω !! Δεν υπάρχει καμία περίπτωση ο άνθρωπος να φύγει από την πόλη του (Καβάλα)  να έρθει στο Βόλο να δει το αμάξι μου!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, karaflos33 είπε

Έχει τύχει σε φιλο η οπελ 12000 και η hyundai 9500 γι αυτο το λεω. Μια απ τις κινησεις μου θα ηταν ολες οι αντιπροσωπειες να πάρω τιμες 

Η ιστορία τσοφρας no2 ξανά γυρίζεται !! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Aganaktismeni είπε

Εντάξει παιδιά είναι υπερβολικά δύσκολα τα πράγματα και αν ειχα και μια ελπίδα στο τηλ που μου έγινε προχθές ;;; Πλέον δεν το πιστεύω !! Δεν υπάρχει καμία περίπτωση ο άνθρωπος να φύγει από την πόλη του (Καβάλα)  να έρθει στο Βόλο να δει το αμάξι μου!! 

Θα το κανει αν του δωσεις κινητρο!

ριξε το αμαξι τιμη να δεις πελατες γιατι νομιζεις οτι κρατωντας το κερδιζεις. Θα περασει ο χρονος θα φορτωθεις τελη και ασφαλεια+σερβις και στο τελος θα το δωσεις σκοτωμα σε οποια τιμη ακουσεις.

θα φορτωθεις και επιπλεον ανταγωνισμο. Αυτοκινητα που ειναι πιο ακριβα απο το δικο σου και ερχεται το νεο μοντελο τους θα πεσουν στα επιπεδα σου και η πιτα θα μεγαλωσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, karaflos33 είπε

Ποιος νόμος ρε χλιμιτζουρα μειων 60 απο αρχικη; δεν πηγαινες και σε αλλες; 

Κονσέρβα μπορεί να είναι αλλα αν εσυ ηθελες να πάρεις σημερα οικογενειακο καινούργιο κονσερβα με ταμπλετ θα επαιρνες και μη πεις θα επαιρνες κανενα fiat του 90 με 600 αλογα 

Μπααα  - θα αρκούμουν σε octavia abt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, NobodyRankXV είπε

Ποιος περιμένει μέχρι την Δευτέρα τώρα , serial το κάνατε και ο τσοφρας και εσύ χδ 

Τώρα φίλε μου λίγο δύσκολο γτ είμαι εκτός Βόλου..... Προσπαθώ να το χωνέψω προς το παρόν για να δούμε τι θα ακούσουμε την Δευτέρα!!!! Αν με συμφέρει η vw κλείνω ή tigouan ή golf 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην φτάσουμε τις σελίδες του thread του tsofras προτείνω οι 10 πρώτοι που απάντησαν να τσοντάρουν από 1.000 ευρώ να αγοράσουν το αμάξι στην επιθυμητή τιμή,και να το χρησιμοποιεί για 1 μήνα ο καθένας κάθε χρόνο,οι 2 μήνες χρήσης που μένουν κενοί να δοθούν μετά από κλήρωση σε αυτούς που απάντησαν μετά από τους 10 πρώτους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Venerable είπε

Δεν είναι μαλάκας. Εσύ πήρες προϊόν κονσέρβα - σουπερ μάρκετ.

Ναι sorry έχει λαμαρίνα 2019 (τσίγγο δηλαδή).

Ο κλασικός ξεφτίλας ξερόλας που αγοράζει ιαπωνικό φέρετρο της δεκαετίας του 90 και κατηγορεί τα σύγχρονα αυτοκίνητα (που δε μπορει να αγοράσει γιατί είναι φτωχομπινές) ως τσίγγινα.

Δείτε εδώ το ιαπωνικο φέρετρο που προτείνει ο ξερόλας

 

 

Κι εδώ δείτε ένα σύγχρονο τσίγγινο, που δεν προτείνει ο ξερόλας.

 

 

ΠΑΡΤΑ ΝΑ ΜΗ ΣΤΑ ΧΡΩΣΤΑΩ...🖐🖐🖐🖐🖐🖐🖐🖐🖐🖐🖐

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...