Προς το περιεχόμενο

Ομπρελα θαλασσης MAUI 220cm 32 ευρω


LLLEFTERIS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε βρήκαμε και αγοράσαμε αυτή

https://www.maxstores.gr/kalokairina/eidi-paralias/ombreles/sunpro-sunpro-ombrela-paralias-2-0m_1016328/

του χρόνου θα σας πω εντυπώσεις

Μοιάζει πολύ με την Μαουι 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 225
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εχει περιθωριο να κοπει λιγα εκατοστα. Εγω αυτο εκανα και τωρα χωραει οριακα στο χωρο αποσκευων μου..

Μόλις τώρα, ppetros είπε
18 ώρες πριν, john_shadow είπε

παιδιά μια ερώτηση για την 2,20, αναφέρθηκε ότι κλειστή είναι 1,30, ισχύει? και αν ναι πόσο είναι το σίδερο που εξέχει από το πανί? άμα είναι να το κόψω 10 πόντους να χωράει στο αμάξι γιατί δε βλέπω να παίζει πουθενά η 1,90...

Δεν νομίζω ότι αν κοπει θα μικρύνει φίλε μου.. το μεγάλο μήκος στο πάνω κομμάτι το δίνουν οι ακτίνες από το πανί.. και να κοπεί η βάση, πάλι το μεγάλο μήκος θα είναι το ιδιο

Εχει περιθωριο να κοπει λιγα εκατοστα. Εγω αυτο εκανα και τωρα χωραει οριακα στο χωρο αποσκευων μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/7/2020 στις 2:41 ΜΜ, coyote2 είπε

Μπορεί να μου απαντήσει κάποιος πως θα βλέπουμε τα παιδιά μας στην παραλία αν κάποιος στο 1 μέτρο σου βάζει κάθετα μία πετσέτα 2 μέτρα ύψος?

θα καθόμαστε όρθιοι?

Ρε μαν, παιδια σου ειναι, αμα σε ενδιαφερει η ασφαλεια τους βρες ενα αλλο σημειο που μπορεις να τα επιβλεπεις...Αλλιως ναι, εννοειται να κατσεις ορθιος και με το ενα ποδι στον αερα και στην καυτη αμμο.

Κανει κατι παρανομο αυτος που σου κοβει τη θεα? Οχι. Αρα καλλιστα μπορει να σε αγνοησει αν θελει. Οποτε δεν αξιζει να μανουριασεις. Καλυτερα να σηκωθεις και να πας λιγο πιο περα. Μην τα θελουμε ολα ετοιμα στο πιατο...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/7/2020 στις 11:53 ΠΜ, coyote2 είπε

Για μένα αυτές είναι λύσεις αλλά να πας σε παραλία χωρίς κόσμο. Γιατί υπάρχει κόσμος που τα στήνει αυτά το πρωι και πιάνει πρώτη θέση και οι από πίσω δε βλέπουν θάλασσα.

Να πας ακομα πιο νωρις να πιασεις θεση και εσυ

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sexymwro7 είπε

Ρε μαν, παιδια σου ειναι, αμα σε ενδιαφερει η ασφαλεια τους βρες ενα αλλο σημειο που μπορεις να τα επιβλεπεις...Αλλιως ναι, εννοειται να κατσεις ορθιος και με το ενα ποδι στον αερα και στην καυτη αμμο.

Κανει κατι παρανομο αυτος που σου κοβει τη θεα? Οχι. Αρα καλλιστα μπορει να σε αγνοησει αν θελει. Οποτε δεν αξιζει να μανουριασεις. Καλυτερα να σηκωθεις και να πας λιγο πιο περα. Μην τα θελουμε ολα ετοιμα στο πιατο...

Αφού έχεις ήδη πληρώσει καφέδες, 

Θα σηκωθείς να φύγεις;

Τα παιδιά είναι ένα παράδειγμα

Την επόμενη εβδομάδα θα σας ανεβάσω φωτογραφίες με τα ινδιανικα κιόσκια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος εχει καρτα the mart ας παει παει μια βολτα. Εγω σκεφτομαι να γυρισω μια φασον maui που πηρα απο εκει και να παρω την μπλε του φυλλαδιου με τα 30€ καθως φαινεται πολυ ποιοτικη. Οι τιμες ειναι χωρις φπα 

Screenshot_20200709-215104~3.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, coyote2 είπε

Αφού έχεις ήδη πληρώσει καφέδες, 

Θα σηκωθείς να φύγεις;

Τα παιδιά είναι ένα παράδειγμα

Την επόμενη εβδομάδα θα σας ανεβάσω φωτογραφίες με τα ινδιανικα κιόσκια

Ρε μαν ξαναλεω, τι σου κρυβουν τη θεα και δε μπορεις να τα δεις και τι πληρωσες καφεδες και δε μπορεις να σηκωθεις :P Για τα παιδια σου μιλαμε...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks TS, παρήγγειλα online στο Praktiker και περιμένω!

Προσοχή όσοι πάτε στην μεταλλική βάση σφήνα! Πριν 4 χρόνια, μια δυνατή ριπή αέρα ξέσυρε ομπρέλα με μεταλλική σφήνα ενός συγγενή μου! Η σφήνα σαν ξίφος σχεδόν καρφώθηκε στον ώμο ανύποπτου που έκανε ηλιοθεραπία.

  • Sad 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, sexymwro7 είπε

Ρε μαν ξαναλεω, τι σου κρυβουν τη θεα και δε μπορεις να τα δεις και τι πληρωσες καφεδες και δε μπορεις να σηκωθεις :P Για τα παιδια σου μιλαμε...

σου είπα είναι ένα παράδειγμα, δε σημαίνει ότι προσέχω παιδιά.... Οταν λέμε ένα παράδειγμα δε σημαίνει ότι είναι δικά μας. 

9 ώρες πριν, Pillars είπε

Thanks TS, παρήγγειλα online στο Praktiker και περιμένω!

Προσοχή όσοι πάτε στην μεταλλική βάση σφήνα! Πριν 4 χρόνια, μια δυνατή ριπή αέρα ξέσυρε ομπρέλα με μεταλλική σφήνα ενός συγγενή μου! Η σφήνα σαν ξίφος σχεδόν καρφώθηκε στον ώμο ανύποπτου που έκανε ηλιοθεραπία.

τρομερό....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 hours ago, Pillars said:

Thanks TS, παρήγγειλα online στο Praktiker και περιμένω!

Προσοχή όσοι πάτε στην μεταλλική βάση σφήνα! Πριν 4 χρόνια, μια δυνατή ριπή αέρα ξέσυρε ομπρέλα με μεταλλική σφήνα ενός συγγενή μου! Η σφήνα σαν ξίφος σχεδόν καρφώθηκε στον ώμο ανύποπτου που έκανε ηλιοθεραπία.

Το έχω δει μπροστά μου να γίνεται και μια φορα στο τσακ δεν εγινε σε μένα. Απο τότε ΠΑΝΤΑ βάζω σκοινάκι με πετρούλα σε τουλάχιστον δυο πλευρές. Δε λέει να πας για μπανάκι και να χάσεις κανα μάτι πραγματικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για όποιον δεν πρόλαβε, σήμερα φέρανε πολλά κομμάτια σε όλες τις διαστάσεις στο Praktiker Ταύρου.

Επίσης έχουν κάνει price match τα Leroy Merlin.

Επεξ/σία από neo_geo13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/7/2020 στις 10:34 ΜΜ, Pillars είπε

Thanks TS, παρήγγειλα online στο Praktiker και περιμένω!

Προσοχή όσοι πάτε στην μεταλλική βάση σφήνα! Πριν 4 χρόνια, μια δυνατή ριπή αέρα ξέσυρε ομπρέλα με μεταλλική σφήνα ενός συγγενή μου! Η σφήνα σαν ξίφος σχεδόν καρφώθηκε στον ώμο ανύποπτου που έκανε ηλιοθεραπία.

Το είδα και εγώ πριν κάτι χρόνια στο Πόρτο κατσίκι στην Λευκάδα.εφυγε η ομπρέλα πέρα σε ανάμεσα από δύο ζευγάρια και κάρφωσε με την μύτη στον βράχο απο πίσω.αν ήταν νθρωπος τον είχε αν όχι σκοτωσει σίγουρα τραυματίσει σοβαρά.εγω είχα το μπαστούνι και δεν έκανε κιχ η ομπρελα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τοσο την εχει και ο Σκλαβενιτης την 220cm που περασα και κοιταξα απο περιεργεια. Απο 40 με την εκπτωση 20% παει 32.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την ομπρελλα αν εχει αερα καλο ειναι να την ασφαλιζουμε  με ενα σχοινακι και μια πετρα η ενα παλουκι γιατι αν περιμενουμε με 4 μποφορ να ειναι απλα μπηγμενη στην αμμο και να μεινει εκει χαιρετισματα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...