Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στη παρέα. Το πρόγραμμά μου λήγει στις 14-12 (MyHome Enter) και πριν κανά μήνα έλαβα επιστολή για να ενταχθώ στο ΔΕΗ OPEN.

H κατανάλωση είναι μικρή τύπου 55€ ανά μήνα. Προτείνετε να πάω στο Γ1 της ΔΕΗ ή να ενταχθώ στο OPEN ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, sot20 είπε

Καλησπέρα στη παρέα. Το πρόγραμμά μου λήγει στις 14-12 (MyHome Enter) και πριν κανά μήνα έλαβα επιστολή για να ενταχθώ στο ΔΕΗ OPEN.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/745862-δεη-myhome-onlineenter-γ1γ1ν/?do=findComment&comment=59548879

3 λεπτά πριν, sot20 είπε

H κατανάλωση είναι μικρή τύπου 55€ ανά μήνα.

kw

4 λεπτά πριν, sot20 είπε

Προτείνετε να πάω στο Γ1 της ΔΕΗ ή να ενταχθώ στο OPEN ?

τιμή open επί kw + πάγιο

VS

τιμή Γ1 επί kw + πάγιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Εχω κάνει e-bill ΔΕΗ για ρεύμα και αέριο. Στο αέριο δεν έχει έρθει ακόμα λογαριασμός. Στο ρεύμα μου ήρθε μαιλ οτι βγήκε λογαριασμός νέος έναντι χτές. Μπαίνοντας στον λογαριασμό μου στο e-bill πατάω για να κατέβει ο λογαριασμός και εντί του λογαριασμού κατεβαίνει ένα διαφημιστικό τους με τίτλο myEnergyHeatPump 3 σελίδων σε pdf. Τι παίζει ξέρετε?? ευχαριστώ!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 minute ago, tzitzikas2 said:

Καλησπέρα. Εχω κάνει e-bill ΔΕΗ για ρεύμα και αέριο. Στο αέριο δεν έχει έρθει ακόμα λογαριασμός. Στο ρεύμα μου ήρθε μαιλ οτι βγήκε λογαριασμός νέος έναντι χτές. Μπαίνοντας στον λογαριασμό μου στο e-bill πατάω για να κατέβει ο λογαριασμός και εντί του λογαριασμού κατεβαίνει ένα διαφημιστικό τους με τίτλο myEnergyHeatPump 3 σελίδων σε pdf. Τι παίζει ξέρετε?? ευχαριστώ!!!!!

Επρεπε να το γράψεις στο αντιστοιχο τοπικ. Πιο γρήγορα θα σου απαντούσαν εκεί.. Στο μειλ που σου ήρθε πατά στο link εκεί που γράφει Για να δείτε, να εκτυπώσετε και να αρχειοθετήσετε τους λογαριασμούς σας, πατήστε εδώ.

Επεξ/σία από marmagia
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, ObeyWario! είπε

Κάποια πρόβλεψη για το που θα πάει το κόστος kw μετά τις γιορτές;

Αυτη ειναι ευκολη προβλεψη, πανω κατω στα ιδια .... η δυσκολη προβλεψη ειναι που θα παει το κόστος kw μετα τις εκλογές; :)

Επεξ/σία από iageogr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, iageogr είπε

Αυτη ειναι ευκολη προβλεψη, πανω κατω στα ιδια .... η δυσκολη προβλεψη ειναι που θα το κόστος kw μετα τις εκλογές; :)

Ισχύει αυτό.Εκτός της πλάτης που βάζει τώρα το κράτος είχα διαβάσει ότι απτην άνοιξη που θα τελειώνουν τα αποθέματα αερίου στις ευρωπαικές δεξαμενές οι τιμές θα ανέβουν. Νομίζω ο Μυτιληναίος το είπε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
26 minutes ago, tzitzikas2 said:

Καλησπέρα. Εχω κάνει e-bill ΔΕΗ για ρεύμα και αέριο. Στο αέριο δεν έχει έρθει ακόμα λογαριασμός. Στο ρεύμα μου ήρθε μαιλ οτι βγήκε λογαριασμός νέος έναντι χτές. Μπαίνοντας στον λογαριασμό μου στο e-bill πατάω για να κατέβει ο λογαριασμός και εντί του λογαριασμού κατεβαίνει ένα διαφημιστικό τους με τίτλο myEnergyHeatPump 3 σελίδων σε pdf. Τι παίζει ξέρετε?? ευχαριστώ!!!!!

Και μένα, αλλά μετά από 1 βδομάδα νομιζω εμφανιστηκε κανονικά το .pdf του λογαριασμού.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, tzitzikas2 είπε

Καλησπέρα. Εχω κάνει e-bill ΔΕΗ για ρεύμα και αέριο. Στο αέριο δεν έχει έρθει ακόμα λογαριασμός. Στο ρεύμα μου ήρθε μαιλ οτι βγήκε λογαριασμός νέος έναντι χτές. Μπαίνοντας στον λογαριασμό μου στο e-bill πατάω για να κατέβει ο λογαριασμός και εντί του λογαριασμού κατεβαίνει ένα διαφημιστικό τους με τίτλο myEnergyHeatPump 3 σελίδων σε pdf. Τι παίζει ξέρετε?? ευχαριστώ!!!!!

καλησπερα φιλε μου πηρα τηλεφωνο μου ειπαν οτι ο λογαριασμος θα εμφανιστει μετα 3 ημερες .πραγματι την τριτη ημερα εμφανιστηκε

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, tzitzikas2 είπε

Καλησπέρα. Εχω κάνει e-bill ΔΕΗ για ρεύμα και αέριο. Στο αέριο δεν έχει έρθει ακόμα λογαριασμός. Στο ρεύμα μου ήρθε μαιλ οτι βγήκε λογαριασμός νέος έναντι χτές. Μπαίνοντας στον λογαριασμό μου στο e-bill πατάω για να κατέβει ο λογαριασμός και εντί του λογαριασμού κατεβαίνει ένα διαφημιστικό τους με τίτλο myEnergyHeatPump 3 σελίδων σε pdf. Τι παίζει ξέρετε?? ευχαριστώ!!!!!

 

1 ώρα πριν, Thresh είπε

Και μένα, αλλά μετά από 1 βδομάδα νομιζω εμφανιστηκε κανονικά το .pdf του λογαριασμού.

 

34 λεπτά πριν, kostas12021969 είπε

καλησπερα φιλε μου πηρα τηλεφωνο μου ειπαν οτι ο λογαριασμος θα εμφανιστει μετα 3 ημερες .πραγματι την τριτη ημερα εμφανιστηκε

 

Πας στον προηγούμενο λογαριασμό στο βελάκι της λήψης, πατάς δεξί κλικ --> αντιγραφή συνδέσμου.

Κάνεις επικόλληση στον browser στη γραμμή αναζήτησης

Σε ένα σημείο του συνδέσμου λέει πχ dt=20221103 (3 Νοεμβρίου 2022).

Αν έχει εκδοθεί σήμερα νέος λογαριασμός, το κάνεις dt=20221129

 

edit: Κι εκεί που περιμένω να εμφανιστεί το PDF, βγαίνει αυτό: 💣

 

Spoiler

image.png.5fc3bb9ef1e686a029ffb70b4d59159e.png

Τελικά η ΔΕΗ έπαθε ΗΡΩΝ ολοκληρωτικά.

Επεξ/σία από ekrepali
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, ekrepali είπε

edit: Κι εκεί που περιμένω να εμφανιστεί το PDF, βγαίνει αυτό: 💣

 

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

image.png.5fc3bb9ef1e686a029ffb70b4d59159e.png

Τελικά η ΔΕΗ έπαθε ΗΡΩΝ ολοκληρωτικά.

καλά κι εσύ είσαι ανυπόμονος. περίμενε να ολοκληρωθεί η αναβάθμιση πρώτα 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, dasnowy είπε

καλά κι εσύ είσαι ανυπόμονος. περίμενε να ολοκληρωθεί η αναβάθμιση πρώτα 🤣

Ποια αναβάθμιση... την υποβάθμιση εννοείς. Μου φαίνεται θα επιστρέψουμε όλοι στους εντυπους στο μέλλον

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ερώτηση για δυνατούς λύτες: Συμβόλαιο Enter με 0,18 ημερήσιο 0,13 νυχτερινό που λήγει τον Απρίλη του 23, το σπάω απο τώρα για να παω στο Open οταν εχω κατανάλωση περίπου 700 κιλοβατώρες/μήνα;

Επεξ/σία από fragma
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, fragma είπε

Ερώτηση για δυνατούς λύτες: Συμβόλαιο Enter με 0,18 ημερήσιο 0,13 νυχτερινό που λήγει τον Απρίλη του 23, το σπάω απο τώρα για να παω στο Open οταν εχω κατανάλωση περίπου 700 κιλοβατώρες/μήνα;

Αυτή η ερώτηση δεν είναι για δυνατούς λύτες, για καφετζούδες είναι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...