Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, vali είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Screenshot_2022-05-10-16-28-47-850_com.google.android_apps_docs.jpg.6bd1d514b35016d8addded25d5424937.jpg

Ήρθε σήμερα ο πρώτος λογαριασμός enter+ , ο οποίος είναι και εκκαθάριστικος. Το περίεργο είναι ότι αν και ο υπάλληλος μου είχε πει ότι θα υπάρχει χρέωση 100 ευρώ για εγγύηση στον πρώτο λογαριασμό, τελικά δεν μου την χρέωσαν. Ίσως παίζει ρόλο ότι έβαλα από e-bill πάγια εντολή. Επίσης βλέπω ότι δεν μου πιστώσαν τα 50 ευρώ που δίναν δώρο, μήπως η πίστωση γίνεται στον επόμενο λογαριασμό; Αν  έχουν βάλει σε όλους το πενηνταρικο στον πρώτο λογαριασμό να στείλω mail στην ΔΕΗ, αν το δίνουν στον επόμενο θα περιμένω.

Υ.Γ. Το συμβόλαιο στο enter έγινε τον Φεβρουάριο.

To ίδιο έγινε σε Enter+ του γιού μου, δεν του βάλανε το  -50  και κοίτα αν αν σου έχουν βάλει την έκπτωση 50% στο πάγιο (στον γιό μου δεν μπήκε).

Εστειλε email στην ΔΕΗ και περιμένει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

8 ώρες πριν, Krasdimi είπε

Τι να τρεναρω; Λήγει το συμβόλαιο ενοικίου και ο άλλος το πουλάει... Και τρέχω σαν τον τρελακια με μωρό παιδί... Πώς να τρεναρω που το να βρεις ενοίκιο είναι ότι πιο αγχωτικό μαζί με το να είσαι ετοιμοθάνατος...

Ένα θα σου πω ... Πάω σε μικρότερο σπίτι αλλά θα το πληρώσω ακριβότερα και αν ήθελα χρόνο να το σκεφτώ θα το έχανα και αυτό... Χέσε μέσα Πολυχρόνη... Αλίμονο σε εμάς που πέσανε από φτωχά testicles...

😕

...τα ολόψυχα "καλά κουράγια" μου αδερφέ...

2 ώρες πριν, vali είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Screenshot_2022-05-10-16-28-47-850_com.google.android_apps_docs.jpg.6bd1d514b35016d8addded25d5424937.jpg

Ήρθε σήμερα ο πρώτος λογαριασμός enter+ , ο οποίος είναι και εκκαθάριστικος. Το περίεργο είναι ότι αν και ο υπάλληλος μου είχε πει ότι θα υπάρχει χρέωση 100 ευρώ για εγγύηση στον πρώτο λογαριασμό, τελικά δεν μου την χρέωσαν. Ίσως παίζει ρόλο ότι έβαλα από e-bill πάγια εντολή. Επίσης βλέπω ότι δεν μου πιστώσαν τα 50 ευρώ που δίναν δώρο, μήπως η πίστωση γίνεται στον επόμενο λογαριασμό; Αν  έχουν βάλει σε όλους το πενηνταρικο στον πρώτο λογαριασμό να στείλω mail στην ΔΕΗ, αν το δίνουν στον επόμενο θα περιμένω.

Υ.Γ. Το συμβόλαιο στο enter έγινε τον Φεβρουάριο.

...μέιλ να στείλεις από τώρα (εγώ θα έλεγα και έντυπο παραπόνου). Κι ας είναι (ίσως) να στα πιστώσουν στον επόμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, filarhos είπε

Με την πάγια εντολή υπάρχει πρόβλημα ε;

Σε δύο λογαριασμούς έχω βάλει διαφορετικές κάρτες και τους τελευταίους μήνες δεν θέλει να τραβήξει τα χρήματα. Τελικά τα παίρνει την τελευταία μέρα ή την πρώτη;

Η μια είχε τα χρήματα στον λογαριασμό 10 μέρες πριν και στην άλλη ήταν διαθέσιμα από την προηγούμενη της λήξης (ήταν πολλά και δεν ήθελα να τα έχω να κάθονται σε λογαριασμό που χρησιμοποιώ στο διαδίκτυο)...

Υ.Γ. Με το enter+ ήδη έχω δει διαφορά! Το excel είναι πολύ καλό!!! Μπράβο Κοράκιε!!! Μόλις βέβαια μπουν τα πάνελ, φέτος του χρόνου θα δούμε, θα πέσει η κατανάλωση κάτω από 300kwh οπότε μάλλον θα συμφέρει με τη ρήτρα αλλά μέχρι του χρόνου βλέπουμε...

Καλησπέρα. Σε μένα σήμερα μου τα τράβηξε κανονικά, τη μέρα της λήξης του λογαριασμού, χωρίς προδέσμευση χρημάτων που διάβασα εδώ μέσα 3 μέρες πριν.

Επεξ/σία από apapadop837
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, panosena είπε

Εννοείς να το αφήσει στο όνομα του συζύγου; Γίνεται αυτό;

Δεν πρέπει αναγκαστικά να το βγάλει από το όνομα του συζύγου;

Αγαπητέ πελάτη ,

Σε απάντηση του αιτήματος σας , σας γνωρίζουμε ότι αν στον αριθμό παροχής για τον οποίο θέλετε να συνάψετε νέα σύμβαση στα στοιχεία σας , υπάρχει ενεργό πρόγραμμα με χρονική δέσμευση , τότε με την αλλαγή στα στοιχεία σας , ο προηγούμενος χρήστης θα χρεωθεί την ρήτρα πρόωρης αποχώρησης , εφόσον δεν έχει ολοκληρωθεί το συμβόλαιο .Με την αλλαγή , στα στοιχεία σας θα επιλέξετε το πρόγραμμα που επιθυμείτε σύμφωνα με τον ισχύοντα τιμοκαταλόγο από τις 11.04 και μετά , μπορείτε να δείτε τον τιμοκαταλόγο των προγραμματων μας στον σύνδεσμο
Εφόσον προχωράτε στην υπογραφή νέας σύμβασης και επιλέγετε το πρόγραμμα που επιθυμείτε ,η διάκεια του προγράμματος θα είναι αυτή που αναφέρετε στους όρους .
Αν δεν υπάρχει ενεργό πρόγραμμα και η παροχή είναι στο απλό οικιακό τιμολόγιο δεν θα υπάρξει επιπλέον χρέωση , καθώς το απλό οικιακό τιμολόγιο δεν έχει χρονική δέσμευση .

 

Εγώ αυτή την απάντηση έλαβα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Την πατήσαμε. Πάει 0.14 που λένε πλαφόν και κάτω, σημαίνει όσοι  κάναμε με 0.17 σταθερό κτλ θα πληρώνουμε φόρους για να επιδοτούν τους άλλους που δεν κάναν τίποτα. Πούλησαν όσους μεριμνησαμε, στεγνά, άρα πλέον συμφέρει άλλο πάροχο εκτός ΔΕΗ με κλασική ρήτρα που ουσιαστικά θα καταργήσουν. Εμάς λέει δε θα μας επιδοτησουν, δε ξέρω πόσο νόμιμο είναι μας αφήνουν απέξω έτσι απλά, είτε στην ελληνική είτε στην Ευρωπαϊκή νομοθεσία, αλλά ο υπουργός είπε ότι δεν τον ενδιαφέρει για εμάς. Τι καρναβάλια είναι αυτά, έλεος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, georgewww είπε

Την πατήσαμε. Πάει 0.14 που λένε πλαφόν και κάτω, σημαίνει όσοι  κάναμε με 0.17 σταθερό κτλ θα πληρώνουμε φόρους για να επιδοτούν τους άλλους που δεν κάναν τίποτα. Πούλησαν όσους μεριμνησαμε, στεγνά, άρα πλέον συμφέρει άλλο πάροχο εκτός ΔΕΗ με κλασική ρήτρα που ουσιαστικά θα καταργήσουν. Εμάς λέει δε θα μας επιδοτησουν, δε ξέρω πόσο νόμιμο είναι μας αφήνουν απέξω έτσι απλά, είτε στην ελληνική είτε στην Ευρωπαϊκή νομοθεσία, αλλά ο υπουργός είπε ότι δεν τον ενδιαφέρει για εμάς. Τι καρναβάλια είναι αυτά, έλεος. 

Απο ποτέ θα πάει τόσο όμως; Ακόμα και να σπάσεις το συμβόλαιο δεν είναι πολλά τα λεφτά. Θα δείξει βέβαια. Όσοι πήγαν με .10 μια χαρά είναι. Αν είχες μεγάλη κατανάλωση θα κερδίσες με 0.17

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, korakios είπε

αν είναι δικό σου το σπίτι και έχεις κάποια λεφτά στην άκρη δώσε τα για μόνωση πριν εξανεμιστούν

χαμένα ποτέ δε θα πάνε

Αυτό..

Οχυρωθείτε γιατί "μας την πέφτουν" (ξανά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά, μην πλατιάζουμε, δεν έχει νόημα. Ας περιμένουμε το ΦΕΚ & βλέπουμε.

Περαν αυτού, σε σύντομα γεωπολιτικά νέα, σήμερα έκλεισε από τους Ουκρανούς η ροή φυσικού αερίου από τον σταθμό εισόδου Σοχρανίφκα προς την Ευρώπη από την Τετάρτη, 11 Μαΐου. Αφορά στο 1/3 περίπου του αερίου που φθάνει στην Ε.Ε.. Συνεπώς, ο χρόνος και ό,τι αναγράφει στο ΦΕΚ θα δείξει αν επιλέξαμε σωστά & αν θα παραμείνουμε στο πακέτο του θέματος.

Επεξ/σία από apapadop837
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, apapadop837 είπε

Παιδιά, μην πλατιάζουμε, δεν έχει νόημα. Ας περιμένουμε το ΦΕΚ & βλέπουμε.

Περαν αυτού, σε σύντομα γεωπολιτικά νέα, σήμερα έκλεισε από τους Ουκρανούς η ροή φυσικού αερίου από τον σταθμό εισόδου Σοχρανίφκα προς την Ευρώπη από την Τετάρτη, 11 Μαΐου. Αφορά στο 1/3 περίπου του αερίου που φθάνει στην Ε.Ε.. Συνεπώς, ο χρόνος και ό,τι αναγράφει στο ΦΕΚ θα δείξει αν επιλέξαμε σωστά & αν θα παραμείνουμε στο πακέτο του θέματος.

Θα παίρνουν από αλλού νομίζω. Πάντως πολλοί με τα επιδόματα η επειδή προλάβανε σταθερό δεν είδαν καμία διαφορά. Θα δείξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, georgewww είπε

Την πατήσαμε. Πάει 0.14 που λένε πλαφόν και κάτω, σημαίνει όσοι  κάναμε με 0.17 σταθερό κτλ θα πληρώνουμε φόρους για να επιδοτούν τους άλλους που δεν κάναν τίποτα. Πούλησαν όσους μεριμνησαμε, στεγνά, άρα πλέον συμφέρει άλλο πάροχο εκτός ΔΕΗ με κλασική ρήτρα που ουσιαστικά θα καταργήσουν. Εμάς λέει δε θα μας επιδοτησουν, δε ξέρω πόσο νόμιμο είναι μας αφήνουν απέξω έτσι απλά, είτε στην ελληνική είτε στην Ευρωπαϊκή νομοθεσία, αλλά ο υπουργός είπε ότι δεν τον ενδιαφέρει για εμάς. Τι καρναβάλια είναι αυτά, έλεος. 

Δεν παιρνω θεση για το "μας πουλησανε" αλλα το γεγονος οτι θα επιδοτηθει η ρητρα και οτι θα επιστραφουν χρηματα δεν μου φαινεται και πολυ οικονομικα ασφαλες για ολους μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ΠάρηςΓ είπε

Θα παίρνουν από αλλού νομίζω. Πάντως πολλοί με τα επιδόματα η επειδή προλάβανε σταθερό δεν είδαν καμία διαφορά. Θα δείξει

...ναι, θα παίρνουν από αλλού (λες και έχει μπόλικους αγωγούς, ήδη στημένους, που κάθονται και περιμένουν). Υγροποιημένο σε δεξαμενές "θα παίρνουν", και "θα παίρνουν" όσοι προλαβαίνουν. Και κάπου εδώ, είναι το θέμα της ΤΙΜΗΣ. Που μας περιμένει στην γωνία. Ειδικά κάτι χλιμίτζουρες σαν την "Ελλάς Α.Ε.", που ούτε κανέναν τον κόφτει να μας ανεφοδιάζει (προτεραιότητα έχουν οι Γερμαναραίοι και άλλοι), ούτε για τις τιμές που θα μας δίνει τον κόφτει, ούτε εγκαταστάσεις αποθήκευσης/διαχείρισης έχουμε, ούτε τίποτα (και κλασσικά είμαστε του "μετά το κακό κλείνουμε την πόρτα"). Ετοιμαστείτε να αρχίσουμε τα βογγητά οσωνούπω, και να βογγήξουμε κανονικά από Νοέμβρη-Δεκέμβρη, λόγω της "αποπουτινοποίησης"....

...ποιοί ακριβώς, ή μάλλον, πόσοι ακριβώς "δεν είδαν διαφορά"......;!? "Τα επιδόματα" (~35€/μήνα μ.ο.), είναι ούτως ή άλλως για 300kWh/μήνα. Κατανάλωση που κατα βάση οι μπάκουροι κάνουν (οι οικογένειες, χαλαρά χτυπάνε 500άρι μ.ο. και η χρέωση μετά τις 300, τσούζει). Και που αντιστοιχεί σε ~100€/μήνα μ.ο. χρέωση προμήθειας (ρυθμιζόμενες κλπ, απ' έξω), δηλαδή μ.ο. επιβάρυνσης ~διπλάσιος σε σχέση με την "επιδότηση". Απλά στην μικρή κατανάλωση, δεν πολυφαίνεται σαν απόλυτο μέγεθος (σε σχέση με το εισόδημα, για όποιον τουλάχιστον έχει "αρκετό" ) : σε φάση "ε εντάξει, έδινα 60 τον μήνα, τώρα δίνω 80, δεν πεθάναμε κι όλας" (...).

Για να μην πιάσουμε τους επαγγελματίες (με τα ούτως ή άλλως ακριβότερα τιμολόγια), και ειδικά των πολύ μεγάλων καταναλώσεων.

Ή όσους χάσανε ΚΑΙ την όποια επιδότηση, από Γενάρη, με την ευφάνταστη "1η κατοικία"...

Τα δε σταθερά ειναι γύρω στο 10% των συνολικών συμβολαίων.

Πραγματικά αναρωτιέμαι πού την βρίσκεις την όρεξη για "αισιόδοξες οπτικές".......Έχει γονατίσει ο κόσμος, κι εσύ βλέπεις ότι "να μωρέ, στάθηκε να ξαποστάσει"....Επιθανάτιους ρόγχους βγάζει, κι εσύ "....α! Αναπνέει".....

Τεσπα.

5 ώρες πριν, georgewww είπε

Πάει 0.14 που λένε πλαφόν και κάτω, --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

άρα πλέον συμφέρει άλλο πάροχο εκτός ΔΕΗ  

...τέτοιο άλμα, ΟΥΤΕ ο Τεντόγλου όμως.

Αναφορά σε κείμενο

με κλασική ρήτρα που ουσιαστικά θα καταργήσουν

😄😆🤣

(...σε καλό σου...Μ' άνοιξες την καρδιά...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, washcloud είπε

...ναι, θα παίρνουν από αλλού (λες και έχει μπόλικους αγωγούς, ήδη στημένους, που κάθονται και περιμένουν). Υγροποιημένο σε δεξαμενές "θα παίρνουν", και "θα παίρνουν" όσοι προλαβαίνουν. Και κάπου εδώ, είναι το θέμα της ΤΙΜΗΣ. Που μας περιμένει στην γωνία. Ειδικά κάτι χλιμίτζουρες σαν την "Ελλάς Α.Ε.", που ούτε κανέναν τον κόφτει να μας ανεφοδιάζει (προτεραιότητα έχουν οι Γερμαναραίοι και άλλοι), ούτε για τις τιμές που θα μας δίνει τον κόφτει, ούτε εγκαταστάσεις αποθήκευσης/διαχείρισης έχουμε, ούτε τίποτα (και κλασσικά είμαστε του "μετά το κακό κλείνουμε την πόρτα"). Ετοιμαστείτε να αρχίσουμε τα βογγητά οσωνούπω, και να βογγήξουμε κανονικά από Νοέμβρη-Δεκέμβρη, λόγω της "αποπουτινοποίησης"....

...ποιοί ακριβώς, ή μάλλον, πόσοι ακριβώς "δεν είδαν διαφορά"......;!? "Τα επιδόματα" (~35€/μήνα μ.ο.), είναι ούτως ή άλλως για 300kWh/μήνα. Κατανάλωση που κατα βάση οι μπάκουροι κάνουν (οι οικογένειες, χαλαρά χτυπάνε 500άρι μ.ο. και η χρέωση μετά τις 300, τσούζει). Και που αντιστοιχεί σε ~100€/μήνα μ.ο. χρέωση προμήθειας (ρυθμιζόμενες κλπ, απ' έξω), δηλαδή μ.ο. επιβάρυνσης ~διπλάσιος σε σχέση με την "επιδότηση". Απλά στην μικρή κατανάλωση, δεν πολυφαίνεται σαν απόλυτο μέγεθος (σε σχέση με το εισόδημα, για όποιον τουλάχιστον έχει "αρκετό" ) : σε φάση "ε εντάξει, έδινα 60 τον μήνα, τώρα δίνω 80, δεν πεθάναμε κι όλας" (...).

Για να μην πιάσουμε τους επαγγελματίες (με τα ούτως ή άλλως ακριβότερα τιμολόγια), και ειδικά των πολύ μεγάλων καταναλώσεων.

Ή όσους χάσανε ΚΑΙ την όποια επιδότηση, από Γενάρη, με την ευφάνταστη "1η κατοικία"...

Τα δε σταθερά ειναι γύρω στο 10% των συνολικών συμβολαίων.

Πραγματικά αναρωτιέμαι πού την βρίσκεις την όρεξη για "αισιόδοξες οπτικές".......Έχει γονατίσει ο κόσμος, κι εσύ βλέπεις ότι "να μωρέ, στάθηκε να ξαποστάσει"....Επιθανάτιους ρόγχους βγάζει, κι εσύ "....α! Αναπνέει".....

Τεσπα.

...τέτοιο άλμα, ΟΥΤΕ ο Τεντόγλου όμως.

😄😆🤣

(...σε καλό σου...Μ' άνοιξες την καρδιά...)

Για το πρώτο

"In order to fulfill the transit obligations to European partners in full and in accordance with the terms of the agreement, it is possible to temporarily transfer unavailable capacity from Sokhranivka to the physical point of Sudzha in the territory controlled by Ukraine," it said.

Οπότε ακόμα είναι νωρίς. Πολλοί σε διαμέρισματα καίνε κάτω από 300-400και οικογένειες. Αλλο αν τα δίνουν σε πετρέλαια. Η μέση κατανάλωση λένε πως είναι 5.000kwh το χρόνο.

Όσο για αισιοδοξία αυτό βλέπω σε αρκετούς. Μου λένε στη δουλειά "είπε θα καταργηθεί η ρήτρα". Εγώ τους απαντάω ακόμα δεν έχει βγει τιποτα και πάλι θα δίνουμε παραπάνω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ΠάρηςΓ είπε

Όσο για αισιοδοξία αυτό βλέπω σε αρκετούς. Μου λένε στη δουλειά "είπε θα καταργηθεί η ρήτρα". Εγώ τους απαντάω ακόμα δεν έχει βγει τιποτα και πάλι θα δίνουμε παραπάνω

Οι ίδιοι (γκουβέρνο) λένε 

1. Πρώτη κατοικία μόνο. (Όπως ίσχυε)

2. Ως 600kWh το μήνα μόνο. (Ήταν 300)

3. Επιστροφή του 60% ΜΕΙΟΝ ότι επιδότηση έχει δοθεί ήδη.

Αν έχω κάπου λάθος διορθώσετε με.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, Doubt είπε

Οι ίδιοι (γκουβέρνο) λένε 

1. Πρώτη κατοικία μόνο. (Όπως ίσχυε)

2. Ως 600kWh το μήνα μόνο. (Ήταν 300)

3. Επιστροφή του 60% ΜΕΙΟΝ ότι επιδότηση έχει δοθεί ήδη.

Αν έχω κάπου λάθος διορθώσετε με.

Mόνο λογιαριασμοί που βγηκαν απο Δεκεμβριο ως Μάιο.

Σε χιλιάδες νοικοκυριά που δεν έχει περάσει εδω και 1 χρονο κάποιος να μετρήσει και θα σκάσει ο εκαθαριστικος τον Ιούνιο πχ δε θα πάρουν την επιστροφή, διοτι δεν ισχύει η περίοδος κατανάλωσης αλλά το πότε βγηκε ο λογαριασμός!!

(για υπερηλικά συγγενή, που το ρολόι του έχει ένα ειδικο κουβούκλιο απ έξω που μονο ο ΔΕΔΔΗΕ μπορει να το ανοιξει, έχω επικοινωνήσει με τη ΔΕΗ, η οποία με παρέπεμψε στον ΔΕΔΔΗΕ, ο οποίος ακομα και 2 το βράδυ που δοκιμασα να τηλεφωνησω ειχε 1 ωρα αναμονη και στο τέλος έπεσε και η γραμμή. Έχω στειλει μειλ εδω και 1 εβδομάδα αλλά τιποτε :P ). Στον εν λογω συγγενη ότι έναντι του έρχονται, έχουν μονο χρέωση δημοτικών τελών και ΕΡΤ....Καμία χρέωση για ρευμα :P Τον λυπάμαι ηδη!

Επεξ/σία από pontez2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, pontez2 είπε

Mόνο λογιαριασμοί που βγηκαν απο Δεκεμβριο ως Μάιο.

Σε χιλιάδες νοικοκυριά που δεν έχει περάσει εδω και 1 χρονο κάποιος να μετρήσει και θα σκάσει ο εκαθαριστικος τον Ιούνιο πχ δε θα πάρουν την επιστροφή, διοτι δεν ισχύει η περίοδος κατανάλωσης αλλά το πότε βγηκε ο λογαριασμός!!

(για υπερηλικά συγγενή, που το ρολόι του έχει ένα ειδικο κουβούκλιο απ έξω που μονο ο ΔΕΔΔΗΕ μπορει να το ανοιξει, έχω επικοινωνήσει με τη ΔΕΗ, η οποία με παρέπεμψε στον ΔΕΔΔΗΕ, ο οποίος ακομα και 2 το βράδυ που δοκιμασα να τηλεφωνησω ειχε 1 ωρα αναμονη και στο τέλος έπεσε και η γραμμή. Έχω στειλει μειλ εδω και 1 εβδομάδα αλλά τιποτε :P ). Στον εν λογω συγγενη ότι έναντι του έρχονται, έχουν μονο χρέωση δημοτικών τελών και ΕΡΤ....Καμία χρέωση για ρευμα :P Τον λυπάμαι ηδη!

Καλημερα... Τι  ειδικο κουβουκλιο ειναι αυτο; Και δεν μπορει να ανοιχτει.. Σε ποια περιοχη ειναι δηλαδη;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...