Προς το περιεχόμενο

ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΗ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΥ-ΝΟΜΙΜΟΠΟΙΗΣΗ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, m.gial είπε

Το ειδικό παράβολο έχεις προθεσμία 18 μήνες να το πληρώσεις και ναι όντως κολλάει το σύστημα σε σημείο ξεφτίλας. Εμένα η μηχανικός μου μπαίνει 3 η ώρα το ξημέρωμα για να κάνει δουλειά. Γενκα΄επικρατεί ένα νταχάουα

Τελευταία στιγμή, το θυμήθηκαν ΠΟΛΛΟΙ.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 94
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Αγαπητέ φίλε, είναι στιγμές που είναι η χαρά του κάθε επαγγελματία. Μπορεί πχ εμείς οι λογιστές να γκρινιάζουμε, αλλά ο Ιούνιος- Ιούλιος είναι η χαρά μας ( με εξαίρεση φέτος), καθώς κάνουμε φορολογικέ

Και ποιος φταίει γι'αυτό;

ναι απλά ορισμένα επαγγέλματα με την στήριξη του κράτους παίρνουν χρήματα από 100 μεριές επειδή έχουν συνδικαλιστές στη Βουλή ενώ σε άλλα επαγγέλματα ισχύει η ελεύθερη αγορά.   Είναι σαν να βγε

1 λεπτό πριν, GREGORYMO είπε

Τελευταία στιγμή, το θυμήθηκαν ΠΟΛΛΟΙ.

Μέσα σε αυτούς και εγώ είχα το κλασσικό αυθαίρετου νοικοκυριού, το μισο μπαλκόνι κλειστό ημιπαίθριο χώρο, κατηγορίας 4, το 2005 το είχα κάνει. Αλλά ευτυχώς το πρόλαβα το τσακ γιατί ήθελε η μητέρα μου να μου μεταβιβάσει το σπίτι. Στο χωριό που για 2-3 τμ έχω μια προσθήκη  και ο μηχανικός το 1975 την έβγαλε 29 τμ και ο μηχανικός τωρα με το κτηματολογιο 31,35 εκει έχω ένα θέμα και πρέπει να το νομιμοποιήσω κάποια στιγμή αλλά αυτό δεν έχει πρόστιμο. αλλά πάλι 1000αρικο η μηχανικος 250 αρι η τακτοποιηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
24 λεπτά πριν, yannis27gr είπε

Τι επιλογές έχω αναφορικά με την πληρωμή; Αν τα δώσω όλα έχω κάποια έκπτωση σε σχέση με την επιλογή δόσεων;

Βέβαια. Υπάρχει έκπτωση μετρητοίς.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
3 ώρες πριν, yannis27gr είπε

Τι επιλογές έχω αναφορικά με την πληρωμή; Αν τα δώσω όλα έχω κάποια έκπτωση σε σχέση με την επιλογή δόσεων;

Εάν θυμάμαι σωστά στη εφ άπαξ πληρωμή έχεις 20% εκπτωση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.