Προς το περιεχόμενο

Τι τερμάτισα πρόσφατα και πώς μου φάνηκε (Console Games Version)


jerry banana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

100% πλατίνα στο WoLong!

Μια πολύ διασκεδαστική περιπέτεια, με εθιστικό gameplay και ένα μέτριο Lore που δεν μπορω να πω ότι έπαιζα για αυτό όσο για το εξαίσιο gameplay του.

Μετά από Fromsoftware μπουχτισα και ήταν ότι πρέπει. Καλά και τα βασικά Souls ,αλλά αυτή η έντονη ταχύτητα μου έλειπε και ήρθε κουτί αυτή η εμπειρία.

 

Πολλοί λένε ότι ερωτεύτηκαν Sekiro  εγώ θα πω το ίδιο για το WoLong.

Επίσης δεν έχω λόγια για το πόσο εύκολο είναι το co-op. Ούτε πέτρες, ούτε κολλήματα. Ένα κουμπί επιλογή και τελείωσε. Διασκέδαση καθαρή.

 

Ανυπομονώ να δοκιμάσω και το Nioh που το έβλεπα να μην με γεμίζει, αλλά τώρα θέλω να πάρω κ άλλη δόση Team Ninja.

Στα αρνητικά θα έβαζα το υπερβολικό looting και την μουσική που στα μισά την απενεργοποίησα. Δεν άντεχα αυτό το βιολί.

capsule_616x353.jpg

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

44 λεπτά πριν, Tifa_LockHeart είπε

100% πλατίνα στο WoLong!

Μια πολύ διασκεδαστική περιπέτεια, με εθιστικό gameplay και ένα μέτριο Lore που δεν μπορω να πω ότι έπαιζα για αυτό όσο για το εξαίσιο gameplay του.

Μετά από Fromsoftware μπουχτισα και ήταν ότι πρέπει. Καλά και τα βασικά Souls ,αλλά αυτή η έντονη ταχύτητα μου έλειπε και ήρθε κουτί αυτή η εμπειρία.

 

Πολλοί λένε ότι ερωτεύτηκαν Sekiro  εγώ θα πω το ίδιο για το WoLong.

Επίσης δεν έχω λόγια για το πόσο εύκολο είναι το co-op. Ούτε πέτρες, ούτε κολλήματα. Ένα κουμπί επιλογή και τελείωσε. Διασκέδαση καθαρή.

 

Ανυπομονώ να δοκιμάσω και το Nioh που το έβλεπα να μην με γεμίζει, αλλά τώρα θέλω να πάρω κ άλλη δόση Team Ninja.

Στα αρνητικά θα έβαζα το υπερβολικό looting και την μουσική που στα μισά την απενεργοποίησα. Δεν άντεχα αυτό το βιολί.

capsule_616x353.jpg

welcome to the club, περιμένουμε τα DLC τώρα! 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, rodosf1 είπε

w

15 λεπτά πριν, rodosf1 είπε

welcome to the club, περιμένουμε τα DLC τώρα! 

Είχα και την τύχη να δω τα τελευταία Part σε νέο monitor και έπαθα πλάκα. 72 πανέμορφες ώρες.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, babality είπε

Σε ps5 τελειωσα το Metro Exodus που ηθελα απο καιρο να το πιασω. Δυσκολα θα βαρεθω παιχνιδι πριν τη μεση συνηθως. Με το συγκεκριμενο απλα παρακαλουσα να τελειωσει και δεν ηταν και μεγαλο σε διαρκεια. Κακη εμπειρια και δεν το περιμενα να πω την αληθεια. Αnimation χαρακτηρων σακι με πατατες. Voice acting τραγέλαφος. Broken συστημα σκοπευσης. Να χτυπας κρυμμενο εχθρο και καλα headshot και να μην πιανει ποτε. Η σφαιρα να σκαει στο ξυλο που ειναι διπλα στο κεφαλι του εχθρου. Και ολα αυτα σε sniper mode. Ακραια κακο απλα. Απιστευτο μπλα μπλα ολη την ωρα και τερμα ανουσιο. Δεν ξερω καν τι σκέφτονταν οταν το εφτιαχναν. Story του κwλου. Σε σημεια ειχε πολυ ωραια γραφικα και τοπία. Stuttering στα γραφικα που θυμησε χρυσες εποχες Skyrim. Κριμα και προχωραμε.

Ευτυχώς βρέθηκε άλλος ένας να απομυθοποίηση αυτό το παιχνίδι…. Συμφωνώ μαζί σου φίλε μετά από τόσο χαμό που έγινε για αυτό,  αποφάσισα και εγώ να το δοκιμάσω αν και είμαι τις άποψις  όπου ακους πολλά κεράσια πάρε μικρό καλάθι….  Αποτελέσματα όπως τα είπες κουραστικά βαρετό αδιάφορο μόνο το  τελευταίο  part είχε ενδιαφερων από θέμα gameplay storie

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Lakou είπε

Ευτυχώς βρέθηκε άλλος ένας να απομυθοποίηση αυτό το παιχνίδι…. Συμφωνώ μαζί σου φίλε μετά από τόσο χαμό που έγινε για αυτό,  αποφάσισα και εγώ να το δοκιμάσω αν και είμαι τις άποψις  όπου ακους πολλά κεράσια πάρε μικρό καλάθι….  Αποτελέσματα όπως τα είπες κουραστικά βαρετό αδιάφορο μόνο το  τελευταίο  part είχε ενδιαφερων από θέμα gameplay storie

α το αποθέωσαν κιολας? χοχοχο. νταξει δεν ακουγα ποτε τι λενε εκει εξω ζω σε σπηλαιο οσον αφορα αυτο το θεμα γιαυτον ακριβως το λογο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τερματίστηκε το καταπληκτικό Dredge στο series x. ένα indie παιχνιδάκι το οποίο χαρακτηρίζεται ως ένα ιδιόμορφο fishing simulator. Βέβαια το παιχνίδι είναι πολύ παραπάνω από αυτό...

Επηρεασμένο από την μυθολογία του lovecraft, όπου χειρίζεσαι ένα ψαροκάικο και πουλάς σε εμπόρους ότι έπιασες. Αυτό στην αρχή τουλάχιστον. Όσο παίζεις όμως καταλαβαίνεις ότι κάτι πολύ πιο ζοφερό συμβαίνει στον κόσμο του παιχνιδιού όταν αρχίζεις και πιάνεις παραμορφωμένα ψάρια, τα οποία έχουν μεταλλαχθεί από κάποια lovecraftian θεότητα..

Η βασική αρχή του παιχνιδιού είναι αυτή που προείπα, δηλαδή πουλάς τα ψάρια που πιάνεις. Αυτό το κανεις είτε μέσω συμβατικού καλαμιού, είτε μέσω διχτυών η παγίδων ψαρέματος τα οποία φυσικά αναβαθμίζονται. Η ποικιλία των ειδών που μπορείς να πιάσεις είναι αρκετά μεγάλη, καθώς χωρίζονται σε ψάρια βυθού, ωκεανού, ρηχών νερών κτλ. 

Μπορείς επίσης να ανασύρεις από ναυάγια διάφορα αντικείμενα προς πώληση στους αντίστοιχους εμπόρους η artifacts τα οποία αναβαθμίζουν την βάρκα σου. 

Εκτός από το main quest υπάρχουν και κάποια side mission που παίρνεις, πολλά από τα οποία έχουν ως ανταμοιβή βιβλία τα οποία επίσης αναβαθμίζουν τις ιδιότητες σου. 

Η ατμόσφαιρα του παιχνιδιού είναι εκπληκτική και σε αρκετές περιπτώσεις είναι αρκετά τρομακτικό (να βλέπεις για παράδειγμα έναν τεράστιο όγκο ξαφνικά να αναδύεται από κάτω σου), ειδικά όταν ψαρεύεις βράδυ. Όπου παρεπιπτόντως θα πρέπει να προσέχεις το sanity level σου, ένας μηχανισμός πολύ γνωστός πλέον σε παρόμοια παιχνίδια εμπνευσμένα από τον lovecraft. 

Γενικά είναι ένα περίεργο παιχνίδι που δεν ξέρω αν θα αρέσει σε πολλούς αν και οι κριτικές του είναι διθυραμβικές.

Μου θύμισε βασικά ότι πρέπει κάποια στιγμή να παίξω το Sunless Sea το οποίο το έχω σταμπαρει εδώ και χρόνια και δυστυχώς δεν το έχω τιμήσει ακόμα, παιχνίδι ίδιας φιλοσοφίας και έμπνευσης αλλά με τελείως διαφορετική προσέγγιση και gameplay.

 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dragon Quest XI Echoes of An Elusive Age Definitive Edition.Το καλύτερο της σειράς για εμένα.Το μόνο μειονέκτημα θεωρώ ότι είναι ότι η ιστορία έπρεπε να είναι ενιαία και να μη χωρίζεται σε τρία μέρη.Το τρίτο μέρος το οποίο ξεκινάει μετά τους τίτλους τέλους έχει το μεγαλύτερο ενδιαφέρον και σου δίνει όλες τις πληροφορίες για το τι πραγματικά συνέβη στο παρελθόν και ποιος είναι ποιος.Κάποιος μπορεί να θεωρήσει ότι με τους τίτλους τέλους τα υπόλοιπα είναι απλά bonus για end game και να το αφήσει εκεί ενώ στην ουσία το τρίτο μέρος είναι και το πιο σημαντικό του παιχνιδιού.Πολύ όμορφο παιχνίδι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The last case of Benedict Fox!

Τερματισμός με 100% στα achievements σε Xbox Series μέσω gamepass σε 19h με πολύ ψάξιμο για όλα τα collectibles κλπ. 

Metroidvania στο σύμπαν του συγγραφέα θρίλερ H. P. Lovecraft, αξίζει το χρόνο και με τα δύσκολα πολλές φορές παζλ του και με τις τακτικές για τους εχθρούς του και επειδή είναι πανέμορφο οπτικά 2.5D. Θα  ήθελα λίγο πιο έντονο μουσικό θέμα για συνοδεία αν κ δε με χάλασε. Το καλο είναι ότι οι Developers είναι πολύ active παντού και κατι ψιλοglitch που αναφέρθηκαν διορθώθηκαν ακαριαία σε update κ παίζει καλύτερα από την αρχή που είχε θέμα με το save (manual αρχικά κ πλέον auto). 

Ο Detective λοιπόν Benedict Fox καλείται να λύσει μια υπόθεση φόνου... κ ολα μπλέκονται ξαφνικά μέσα στο... λαβύρινθο του μυαλού.... κ οχι μόνο! 

Τέλεια σύλληψη σεναρίου και πολύ έξυπνη εκτέλεση της ιστορίας κομμάτι κομμάτι να συμπληρώνεται καθώς παίζεις... δεν λέω σποιλερ, θα είναι κρίμα. 

Στο τέλος μένεις να λες.. τι όμορφο κ διαφορετικό game, μακάρι να είχε κ αλλο. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Atomic Heart σε series S.Ενω το ξεκίνησα με ενθουσιασμό,στην πορεία και ειδικά προς το τέλος άρχισα να παρακαλάω να τελειώσει.Αχρειαστα μεγάλο,θα μπορούσαν άνετα να το κάνουν 2-3 ώρες μικρότερο και πιο "δεμένο".Τελειωνει λίγο βιαστικά κατά τη γνώμη μου...

Στα θετικά η εξαιρετική ατμόσφαιρα και γενικότερα το artwork.Φανταστικο το όλο στυλ του παιχνιδιού!

7/10 από εμένα 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ravenlok σε    Series μέσω Gamepass. 

100% completion με όλα τα collectibles κ achievements σε περίπου 6 ώρες άνετα, βγαίνει κ σε λιγότερο αν είσαι προσεκτικός. Στάνταρ playthrough σε 3,5-4 ώρες. 

Πολύ καλοφτιαγμενο κ όμορφο παιχνίδι με την ιστορία της Ravenlok, ενός κοριτσιού που μπλέκεται σε ένα μαγικό κόσμο με περάσματα μέσα από καθρέφτες (βοηθάνε στο fast travel). 

Εύκολο σχετικά κ  στρωτό gameplay με πανέμορφα γραφικα κ ωραίες επιθέσεις κ δυνάμεις της παίκτριας. 

Ο ήχος για συνοδεία οκ στο ψάξιμο, δεν με τρέλανε ομολογώ, μέσα στο ρυθμό όμως στις μάχες κ τα bosses. 

 Μηδέν bugs, κάτι που σπάνια πλέον βλέπουμε σε day one release, καλοδουλεμενο game που σε κάνει να ξεχνιέσαι και να μπεις στον κόσμο του που φέρνει σε κόσμο Alice in Wonderland ωρες ώρες. Λαβύρινθοι, τέρατα, λαγοί κλπ περίεργα ζώα που μιλάνε. 

Το game αξίζει να παιχτεί οπωσδήποτε ενδιάμεσα στα κουραστικά πολύωρα games. 

Μου θύμησε ότι κάποτε παίζαμε παιχνίδια που είχαν διάρκεια 2-3 ώρες σε completion κ μου έβγαλε αυτή ακριβώς τη χαρά του gaming, χωρίς να με κουράσει στιγμή. Σκεφτόμουν πότε θα βρω λίγο χρόνο το βράδυ να το πιάσω να δω τι έχει μετά. 

Μπράβο στους developers που έδωσαν μια ωραία ιστορία με ωραίες επιθέσεις, άμυνες κ οπτικό αποτέλεσμα. Όσοι είστε παλιοί gamers θα σας αρέσει σίγουρα! 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από πολύ καιρό που είχα ασχοληθεί με το βασικό παιχνίδι του Horizon II : Forbidden West και το είχα κάνει 100%, είπα τώρα στα κοντά να ασχοληθώ με το DLC που δώσανε , το Burning Shores, το οποίο και τελειώσα με μαγάλη ευχαρίστηση. 

Όπως είχε γίνει και με το πρώτο Horizon (Frozen Wilds DLC) έτσι και με αυτό δεν περίμενα τίποτα λιγότερο. Αυτό όμως που έζησα με το DLC του Forbidden West πέρασε κάθε μου προσδοκία με θετικό πρόσιμο. Η αλήθεια είναι ότι το Horizon σαν παιχνίδι για μένα είναι από τα αγαπημένα μου μαζί με 2-3 ακόμα στην κονσόλα. 

Για μένα είναι το πιο όμορφο και καλοδουλεμένο παιχνίδι και τίμιο 20ρικο για DLC. Το παιχνίδι δυστυχώς δεν το έπαιξα σε 4Κ μόνιτορ στην αρχή του, αλλά ευτυχώς είχα την τύχη να παίξω το Burning Shores σε πολύ καλό μόνιτορ και πραγματικά ήταν οφθαλμόλουτρο (βασικά ήταν για το παιχνίδι προσβολή το μόνιτορ που το έπαιξα) . Ότι πιο δυνατό έχει να προσφέρει το PS5 μέχρι στιγμής βασικά από τεχνικής άποψης μαζί με το GOW Ragnarok και Demons Souls Remake και Gran Turismo 7 πιστεύω...

Θα ήθελα να σχολιάσω ότι η διάρκεια του είναι πολύ καλή , το τελικό boss από τα πιο θεαματικά όπως είχαν υποσχεθεί και χωρίς υπερβολή είναι ένα Tech demo, του τί μπορεί να κάνει η κονσόλα. 

Επίσης πρόσεξα ότι αυτήν την φορά σε αντίθεση με το 1ο παιχνίδι, έδωσαν την ευκαιρία στους παίκτες να μπορούν να γίνουν OP σε επίθεση αυτήν την φορά (παίρνοντας το Spectrum Gauntlet που σχεδόν μηδενίζει την απαιτητικότητα του παιχνιδιου) σε αντίθεση με το Zero Dawn όπου εκεί σε έκανε το παιχνίδι OP στην άμυνα (παίρνοντας μέσω μιας απαιτητικής side quest την Ancient Armor, που είχες αυτόματο Health Reganaration ) . 

Συνοψίζοντας μια από τις πιο ευχάριστες εμπειρίες μου με το PS5 ολοκληρώθηκε τώρα και με την προσθήκη αυτού του εκπληκτικού DLC.

Τέλος , όσον αφορά τα spoiler , μακάρι να τα αποφύγετε (πράμα δύσκολο) και γενικά είναι αστείο αυτό που συμβαίνει στην gaming κοινότητα για τέτοια θέματα, αλλά δεν δίνουμε σημασία και τελείωσε. Δεν θα επεκταθώ για το θέμα γιατί θα ανοίξει ο ασκός του Αιόλου και ποιος μας σώνει.. 

 

 

horizon-forbidden-west-burning-shores-review-dlc_feature.jpg

Burning_Shores-01.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τερματιστηκε το Resident Evil 4 remake στο ps5. 

Δεν μπορω να το κρινω σαν remake αλλα σαν ενα κανονικο παιχνιδι, καθως δεν ειχα παιξει ποτε το αρχικο. Και αυτο γιατι δεν μου αρεσε η στροφη που εκανε το franchise σε πολυ πιο action στυλ. 

Απο γραφικα εχει γινει πολυ καλη δουλεια αν και δεν μου αρεσε πολυ το hdr καθως υπηρχαν πολλα σημεια τα οποια μου φανηκαν παρα πολυ σκοτεινα. 

Σε σχεση με τους προηγουμενους τιτλους εχει ενα υποτυπωδες quest system, upgrades για τον εξοπλισμο σου, καθως και ενα  open world κομματι. 

Να πω την αληθεια, απο το σημειο που μπηκα στο καστρο αρχισε να με κουραζει και σταματησα να ψαχνω για θησαυρους και να κυνηγαω τα quest. 

Σε αυτους που αρεσε το original παιχνιδι ειμαι σιγουρος οτι θα τους ξετρελανει το remake, εξαλλου οι βαθμολογίες που απεσπασε ηταν διθυραμβικες. Εμενα, οπως προειπα, δεν μου εκανε καποια αισθηση χωρις ομως να το θεωρω κακο. 

Σειρα τωρα παιρνει το Fuga Melodies of Steel 2 στο series x. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, gtsoui είπε

Τερματιστηκε το Resident Evil 4 remake στο ps5. 

Δεν μπορω να το κρινω σαν remake αλλα σαν ενα κανονικο παιχνιδι, καθως δεν ειχα παιξει ποτε το αρχικο. Και αυτο γιατι δεν μου αρεσε η στροφη που εκανε το franchise σε πολυ πιο action στυλ. 

Απο γραφικα εχει γινει πολυ καλη δουλεια αν και δεν μου αρεσε πολυ το hdr καθως υπηρχαν πολλα σημεια τα οποια μου φανηκαν παρα πολυ σκοτεινα. 

Σε σχεση με τους προηγουμενους τιτλους εχει ενα υποτυπωδες quest system, upgrades για τον εξοπλισμο σου, καθως και ενα  open world κομματι. 

Να πω την αληθεια, απο το σημειο που μπηκα στο καστρο αρχισε να με κουραζει και σταματησα να ψαχνω για θησαυρους και να κυνηγαω τα quest. 

Σε αυτους που αρεσε το original παιχνιδι ειμαι σιγουρος οτι θα τους ξετρελανει το remake, εξαλλου οι βαθμολογίες που απεσπασε ηταν διθυραμβικες. Εμενα, οπως προειπα, δεν μου εκανε καποια αισθηση χωρις ομως να το θεωρω κακο. 

Σειρα τωρα παιρνει το Fuga Melodies of Steel 2 στο series x. 

Ωραία η κριτική σου, να είσαι καλά!

Αλήθεια, ο ήχος πως ήτανε που σε τέτοια games είναι μέρος της απόλαυσης;

Από gameplay? Πως ένιωθες όταν έπαιζες; αγγαρεία ή σε τραβούσε να το πας όσο πάει; 

Fuga Melodies of Steel κ εγω το εχω στα άμεσα, όταν διαβάζεις κριτικές ότι παίζεις την αρχή κ κάθεσαι κ σκέφτεσαι το story, αναμένεται νομίζω πολύ dark κ υποβλητικο! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, rodosf1 είπε

Ωραία η κριτική σου, να είσαι καλά!

Αλήθεια, ο ήχος πως ήτανε που σε τέτοια games είναι μέρος της απόλαυσης;

Από gameplay? Πως ένιωθες όταν έπαιζες; αγγαρεία ή σε τραβούσε να το πας όσο πάει; 

Fuga Melodies of Steel κ εγω το εχω στα άμεσα, όταν διαβάζεις κριτικές ότι παίζεις την αρχή κ κάθεσαι κ σκέφτεσαι το story, αναμένεται νομίζω πολύ dark κ υποβλητικο! 

Ο ηχος ηταν μια χαρα πολυ υψηλου επιπεδου αλλα το θεμα ειναι οτι δεν ειναι horror για να παιζει πρωταγωνιστικο ρολο. 

Απο gameplay οπως ειπα, εχει δοθει πολυ εμφαση στο action κομματι. Μια χαρα παιζει, πολυ καλη αποκριση, αλλα οσο μεγαλωνω μου φαινεται γινομαι πιο δυστροπος. Εμενα προσωπικα με ψιλοκουρασε. Δεν εχει ασταματητο action αλλα εχω συνδεσει τα resident evil με διαφορετικο τροπο παιχνιδιου. 

Στο gamepass εχει και το fuga 1 οποτε αν δεν το χεις παιξει ξεκινα απο εκει. Εμενα προσωπικα μου αρεσε παρα πολυ. Οσο περνανε τα χρονια μου αρεσουν πιο πολυ τα turn based παιχνιδια και αυτο το συνιστω σε ολους. Εξαλλου ειναι στο gamepass. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Final Fantasy XV.Από ιστορία απαράδεκτο.Είναι τόσο πρόχειρα και βιαστικά γραμμένη που όλα είναι fast forward χωρίς να εξηγεί τίποτα χωρίς να επικεντρώνεται σε τίποτα και σε κανέναν χαρακτήρα.Δεν έχω ιδέα τι συνέβη.Ξεκινάει με κάποιους να κάνουν ντου στην πόλη σου και λες οκ θα είναι πολιτικό και αυτό σαν το XII.Και μετά το χάος.Ένας κακός που δεν κατάλαβα καν ποιος είναι και ποια η σχέση του με την αυτοκρατορία.Πέντε λεπτά ανταλλάξαμε δύο κουβέντες σε όλο το παιχνίδι και μετά στο τέλος τον πλάκωσα στο ξύλο για μισή ώρα γιατί έτσι.Γιατί ήταν κακός.Αν εξαιρέσεις λοιπόν την ιστορία το παιχνίδι είναι απίστευτα όμορφο,με ωραία μουσική,έχει τον πιο ωραίο χάρτη σε jrpg(μαζί με το FFXII),ένα τέλειο σύστημα μάχης που μου θύμησε Devil May Cry και πάρα πολλά side quests για να ασχοληθείς αν δε θες να τερματίσεις το παιχνίδι στις δέκα ώρες γιατί όπως προανέφερα η ιστορία είναι εξαιρετικά σύντομη και εξελίσσεται πάρα πολύ γρήγορα.Και αξίζει να τα κάνεις όλα τα quest(αν και επαναλαμβανόμενα τα περισσότερα) και να τελειώσεις και όλα τα dungeons για να δεις όλες τις περιοχές.Προτείνεται μόνο σε fans της σειράς που τους ενδιαφέρει να τα παίξουν όλα.Αλλιώς η γνώμη μου μακριά.Υπάρχουν άπειρες καλύτερες επιλογές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...