Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Tax13 είπε

Ρε παιδιά, έχει πάρει κανείς απάντηση απο τον Κωτσόβολο για το πότε θα είναι η δεύτερη φάση που θα στείλουν?

Έχω παραγγείλει στις 17/9 με φουλ πληρωμή όπως βλέπω πολλοί εδω πέρα και είναι ακόμα σε εξέλιξη και αναμονή διαθεσιμότητας.

Στο τηλέφωνο μου ειπαν δεν έφηγε στην πρώτη αποστολή και θα είναι στην επόμενη και οτι θα με ενημερώσουν αλλα ποτέ.

Ενημερώθηκε κανείς αν θα είναι την άλλη βδομάδα ή αργότερα??

οχι φιλε κ εγω 17/9 αναμονη διαθεσιμοτητας, καμια ενημερωση δυστυχως. απ οτι φαινεται παμε για πριν τις γιορτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, soster είπε

Εσείς που παραγγείλατε σήμερα από πλαίσιο σε τι κατάσταση βρίσκεται η παραγγελία σας;

Εμενα απο επεξεργασια πηγε σε προπαραγγελια. Αυτο δεν εχω λαβει κατι αλλο . 6884 τελειωνει ο αριθμος μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ChrisAce είπε

Το λέει δεν τα έβαλε μόνο του, εκείνος τα έκανε add.

Πηγε δηλαδη και εκανε 20 παιχνιδια add μου φανηκε παραξενο...νομιζα εννοουσε του μηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι εντελώς απαράδεκτοι στον Κωτσόβολο φίλε...δεν γίνετε να πληρώνεις κανονικά 2 μήνες πριν, να σε ενημερώνουν σε όλα τα τηλεφωνα ότι θα είσαι στους πρώτους αφού το πλήρωσες 17/9 και να σε πετάνε απέξω έτσι απλά.

Δεν είναι θέμα αν το βιάζεσαι ή όχι είναι θέμα αντιεπαγγελματισμού

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, andrewchron είπε

Εμενα απο επεξεργασια πηγε σε προπαραγγελια. Αυτο δεν εχω λαβει κατι αλλο . 6884 τελειωνει ο αριθμος μου.

same here , preorder confirmed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παραγγελία Πλαίσιο και μου έστειλαν μόλις email ότι η ζήτηση είναι τεράστια αλλά ειμαι σε σειρά προτεραιότητας και θα το έχω σίγουρα πριν τις γιορτές των Χριστουγέννων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mολις ηρθε  και δωρακι απο τα Media Markt μπρελοκ ps  controler    ,κριμα που δεν μπορουμε να ανεβασουμε φωτο θα βαλω μολις ειναι διαθεσιμη η υπηρεσια !

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Mολις ηρθε  και δωρακι απο τα Media Markt μπρελοκ ps  controler    ,κριμα που δεν μπορουμε να ανεβασουμε φωτο θα βαλω μολις ειναι διαθεσιμη η υπηρεσια !

και εμενα ps controller ήρθε - κάπου πήρε το μάτι μου οτι παίζουν και κάποια μινι playstation μπρελοκακια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μιλήσει εκατό φορές με Κωτσόβολο και μας έχουν εξαπατήσει κανονικά, 17/09 η παραγγελία, πληρωμένο και δεν είμαι στο πρώτο κύμα.

Τους απείλησα με καταγγελία την οποία και θα κάνω, εδώ μέσα υπάρχουν τόσες πολλές μεταγενέστερες παραγγελίες που έχουν αποσταλεί. Θα τις επισυναψω όλες μαζί με την δικιά μου και λεπτομερής ανάλυση της εξαπάτησης.

Δευτέρα μου είπαν πλήρωσε θα την έχεις σίγουρα Παρασκευή, χθες και σήμερα λένε για αναμονή διαθεσιμότητας.

 

Είτε παραλαβή είτε όχι θα κάνω καταγγελία, ερασιτέχνες και απατεώνες.

  • Like 7
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ShadowSora94 είπε

Έχω μιλήσει εκατό φορές με Κωτσόβολο και μας έχουν εξαπατήσει κανονικά, 17/09 η παραγγελία, πληρωμένο και δεν είμαι στο πρώτο κύμα.

Τους απείλησα με καταγγελία την οποία και θα κάνω, εδώ μέσα υπάρχουν τόσες πολλές μεταγενέστερες παραγγελίες που έχουν αποσταλεί. Θα τις επισυναψω όλες μαζί με την δικιά μου και λεπτομερής ανάλυση της εξαπάτησης.

Δευτέρα μου είπαν πλήρωσε θα την έχεις σίγουρα Παρασκευή, χθες και σήμερα λένε για αναμονή διαθεσιμότητας.

 

Είτε παραλαβή είτε όχι θα κάνω καταγγελία, ερασιτέχνες και απατεώνες.

Εχεις δικιο αδερφέ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...