Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρέλαβα κι εγώ αισίως από vodafone μέσω easy mail. Συνεννοήθηκα μαζί τους να το κρατήσουν εκεί και πήγα να το πάρω μόνος επιστρέφοντας από τη δουλειά για να μην περιμένω και να μην προσθέτω και στο φόρτο των οδηγών. Πραγματικά άψογη η Easymail την οποία δεν είχα ξανακούσει, εξαιρετική εξυπηρέτηση από το κατάστημα.

Καλό κουράγιο στους υπόλοιπους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, bill_anastasiadis είπε

Απο τους πρωινους του eshop (ναι, των 40 δευτερολέπτων):

Μολις περασε και τη Συγκέντρωση Προϊόντων η παραγγελία, πήγε στην τιμολόγηση και γράφει Η Παραγγελία σας είναι έτοιμη να σταλεί στο Υποκατάστημα Χαριλάου.

Ε εντάξει, τώρα ενθουσιάζομαι. Αν φάω άκυρο και τώρα, δε το θέλει η μοίρα.

Ποσο πρωινος ησουν ? Γιατι τωρα εχει αυτο το promo ακομα και τιποτα σε κονσολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, andrewchron είπε

Ποσο πρωινος ησουν ? Γιατι τωρα εχει αυτο το promo ακομα και τιποτα σε κονσολα

Ανοιξε 8.33 και εκλεισε 8.33. Ουτε λεπτο δεν κράτησε από ότι κατάλαβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά στον Κωτσόβολο πέρα βρέχει μου χουν στείλει από χθες sms ότι είναι στον δρόμο η παραγγελία και sms από το courier ότι έχω δέμα από κωτσο αλλά τους πήρα τηλ στο courier και μου είπαν δεν έχουν παραλάβει ακομα το δέμα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, playtak είπε

Καλά στον Κωτσόβολο πέρα βρέχει μου χουν στείλει από χθες sms ότι είναι στον δρόμο η παραγγελία και sms από το courier ότι έχω δέμα από κωτσο αλλά τους πήρα τηλ στο courier και μου είπαν δεν έχουν παραλάβει ακομα το δέμα! 

δες το tracking sto site της courier

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, bill_anastasiadis είπε

Ανοιξε 8.33 και εκλεισε 8.33. Ουτε λεπτο δεν κράτησε από ότι κατάλαβα.

Και εγω που προλαβα αυτα τα λιγα δευτερολεπτα που ανοιξε εφαγα ακυρο, εμεινε στον "ελεγχο διαθεσιμοτητας των προιοντων".

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως εμενα η courier center δεν εχει καν παραλαβει το δεμα απο μαγουλα για να ξεκινησει η παραδοση! Δεν μπορω να καταλαβω γιατι τοσο μεγαλη καθυστερηση. Ποτε θα παραλαβουμε εμεις ρε παιδια; Αλλος απο courier center εμπειρια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο Πλαίσιο παρέλαβα ακριβώς στο διάστημα τις ώρας που μου είχαν στείλει το μήνυμα 11,30-15.00 και ήρθε το βαν τους  στις 11.30

Εύχομαι όλοι να παραλάβετε τα πολυπόθητα και καλο gaming

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, James. είπε

Λετε να ανοιξει ξανα το Eshop?

και να ανοιξει αμα ειναι inside job σε 2 λεπτα παλι εξαντλημενο θα ειναι.... αφου θα ξερουν οι ιδιοι ποτε θα το κανουν διαθεσιμο. Ουτε ειμαι διατεθειμενος ολη μερα να κανω refresh καθε ενα λεπτο μπας και... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές λεπτομέρειες για την εμπειρία μου κ τη παραλαβή από Κωτσόβολο.Ηρθε εντός της ώρας που είπανε,μάλιστα με πήρε τηλέφωνο και ο οδηγός,πλήρωσα με μετρητά(δεν είχε pos έτσι κ αλλιώς). Συνολική εμπειρία άψογη,ήρθε όντος την πρώτη μέρα χωρίς να έχω πληρώσει ένα φράγκο και χωρίς να μου έχει ζητηθεί ούτε ένα ευρώ.Καλες παραλαβες και στους υπόλοιπους!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...