Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο ότι φαίνεται όσοι είχαν προπληρωσει όλο το ποσό στον κωτσο έφαγαν ακυρο για day 1.Μαλλον προτίμησαν να πάνε παραγγελίες σε αυτούς που δεν ειχαν πληρώσει τίποτα. Όπως εγώ πχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, aekoupoli είπε

Απο ότι φαίνεται όσοι είχαν προπληρωσει όλο το ποσό στον κωτσο έφαγαν ακυρο για day 1.Μαλλον προτίμησαν να πάνε παραγγελίες σε αυτούς που δεν ειχαν πληρώσει τίποτα. Όπως εγώ πχ

Απίστευτος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, miucce είπε

Για οσους δεν παραλαβατε μην ανησυχειτε. Υπάρχει ωραιότατο ps5 σφραγισμενο στις αγγελίες με μολις 400 ευρώ καπελο

Είδα και χειρότερα πριν λίγο στις αγγελίες: 1300 ευρώ!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

never preorder παιδια. Και ποτε προπληρωμη ολοκληρου του ποσου την εχω πατησει απειρες φορες και αφου πηρανε τα λεφτα σου συμπεριφερονται απαισια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καντε μια χαρη στον εαυτο σας και σε ολους εδω μεσα

ΜΗΝ αγοράζετε απο αυτα τα άθλια τυπακια  που εκαναν παραγγελια σε 3-4 καταστηματα,παρελαβαν και τωρα βαζουν καπελο στην τιμη

ΟΚ καταλαβαινω να θελεις 10-20 ευρω για τον κοπο σου κτλ

Αλλα οχι αυτο το πραγμα με 600-1300!!!! ευρω

Ολοι το θελουμε σημερα αλλα οχι και ετσι ρε παιδια

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys παρέλαβα κ' εγώ πριν μια ώρα από Πλαίσιο. Άψογη η όλη διαδικασία από μέρος τους. Κατά τα λοιπά μπορώ να πω ότι είμαι λίγο απογοητευμένος από αυτό που μας παρουσίασε η SONY σε συσκευασία αλλά και την κονσόλα την ίδια σε design, μέγεθος και ποιότητα υλικών. Σαφώς ανώτερο το SeriesX στα προαναφερόμενα. Καλό gaming σε όλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, TzinoGR είπε

Guys παρέλαβα κ' εγώ πριν μια ώρα από Πλαίσιο. Άψογη η όλη διαδικασία από μέρος τους. Κατά τα λοιπά μπορώ να πω ότι είμαι λίγο απογοητευμένος από αυτό που μας παρουσίασε η SONY σε συσκευασία αλλά και την κονσόλα την ίδια σε design, μέγεθος και ποιότητα υλικών. Σαφώς ανώτερο το SeriesX στα προαναφερόμενα. Καλό gaming σε όλους!

Πότε έκανες την προπαραγγελια; Καλορίζικο φίλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν έχω λάβει ούτε ένα SMS Ούτε τπτ και την παραγγελία την έκανα στις 19-9 και ούτε επεξεργασία δεν εχει γίνει απαράδεκτο και όλα αυτά φυσικά από τον ανοργάνωτο κοτσοβολο και δεν λέω ότι είναι μόνο εγω υπάρχουν και άλλοι που το έπαθαν 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, nickobefree είπε

Πότε έκανες την προπαραγγελια; Καλορίζικο φίλε

17/09 15.44 λέει στο site. Αν θυμάμαι καλά την είχα ολοκληρώσει με το που άνοιξαν οι προπαραγγελίες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τους πρωινους του eshop (ναι, των 40 δευτερολέπτων):

Μολις περασε και τη Συγκέντρωση Προϊόντων η παραγγελία, πήγε στην τιμολόγηση και γράφει Η Παραγγελία σας είναι έτοιμη να σταλεί στο Υποκατάστημα Χαριλάου.

Ε εντάξει, τώρα ενθουσιάζομαι. Αν φάω άκυρο και τώρα, δε το θέλει η μοίρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...