Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, prigipa_m είπε

Πριν λίγο παράγγειλα κάτι και μου είπε σήμερα ήρθαν και τα PS5. Δεν τον ρώτησα από μόνος του μου το είπε ο άνθρωπος. Αν μου λέει βλακείες σας λέω και εγώ.

Δεν είπα ότι λες βλακείες προς Θεού αλλά δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα.Επισης δες το πάνω post του @johnnyman τι γράφει.Για να μην τα λέμε όλα όμορφα και με κορδελιτσες στολισμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Παιδιά αυτό το είδατε?? :(

 

 

20201209_202512.jpg

Αποκλείεται.. Είναι η sony η μέγιστη αυτή εταιρεία να κάνει τέτοιο ατόπημα και να παραλάβουν το φεβρουάριο τις προπαραγγελίες! Αν είναι δυνατόν...

 

P.S. Και ο Γερμανός να λέει το PS5 DIGITAL οτι έρχεται σύντομα..όλα τα λεφτά!

Επεξ/σία από ex3Lmei
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ex3Lmei είπε

Αποκλείεται.. Είναι η sony η μέγιστη αυτή εταιρεία να κάνει τέτοιο ατόπημα και να παραλάβουν το φεβρουάριο τις προπαραγγελίες! Αν είναι δυνατόν...

Αυτοί με προπαραγγελιες στα digital τον πέταξαν ψηλά και τον ξαναπιασαν.Τρελο κρέμασμα από τη Sony..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Rattlehead είπε

Αυτοί με προπαραγγελιες στα digital τον πέταξαν ψηλά και τον ξαναπιασαν.Τρελο κρέμασμα από τη Sony..

τουλαχιστον να δωσουν την ευκαιρια για αλλαγη σε ντισκ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, zacque είπε

τουλαχιστον να δωσουν την ευκαιρια για αλλαγη σε ντισκ

 

εγω θα ηθελα να μου δωσουν την ευκαιρια για αλλαγη με την ανοιχτη παλαμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, walkaboutalex είπε

https://digitalpassion.gr/playstation/consoles/ps5/playstation-5/

Παιδια μου εβγαλε αυτο η Σονυ για οποιον ενδιαφερεται. Στις 13/01/2021 λεει.

Screenshot (26).png

Το λέει καιρό τώρα αυτό.

Εμένα μου ήρθε πριν λίγο email διαθεσιμοτητας απο το sony center, μπαινω και τζιφος.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, walkaboutalex είπε

https://digitalpassion.gr/playstation/consoles/ps5/playstation-5/

Παιδια μου εβγαλε αυτο η Σονυ για οποιον ενδιαφερεται. Στις 13/01/2021 λεει.

Screenshot (26).png

ΠΟΥ!!! Εμενα οχι!

 

Untitled.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, walkaboutalex είπε

https://digitalpassion.gr/playstation/consoles/ps5/playstation-5/

Παιδια μου εβγαλε αυτο η Σονυ για οποιον ενδιαφερεται. Στις 13/01/2021 λεει.

Screenshot (26).png

Ισως εννοει όποιος παραγγείλει τώρα θα μπει στο κύμα του Γενάρη και φυσικά μετά από προτεραιότητα (δηλαδή όσοι έχουν ξεμείνει και από πιθανά προηγούμενα κύματα).

Τσουναμι σηκωσαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Παιδιά αυτό το είδατε?? :(

Το είδα από παιδί που το ανέβασε στο group του discord. 

 

 

20201209_202512.jpg

 

Αν υπάρχει τέτοια ενημέρωση για την τεράστια και σημαντική αγορά του Ηνωμένου Βασιλείου φανταστείτε τι ψίχουλα θα δώσουν στην ανύπαρκτη ψωροκώσταινα που ζούμε. 

 

 

Επεξ/σία από Backpacker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είδα σε ενα γκρου π ειμαι στο fb οτι ενας απο κωτσο του αλλαξε η παραγγελια και γραφει οτι ξεκιναει 11 να σταλθει, ειχε κανει παραγγελια 21/9 ριχτε μια ματια στο τρακινγκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, GiorgosNGR είπε

είδα σε ενα γκρου π ειμαι στο fb οτι ενας απο κωτσο του αλλαξε η παραγγελια και γραφει οτι ξεκιναει 11 να σταλθει, ειχε κανει παραγγελια 21/9 ριχτε μια ματια στο τρακινγκ

Εγώ 6/10 για Digital τπτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που έγινε με τα Digital είναι για ομαδική προσφυγή πάντως. Τεράστιο ποσοστό των προπαραγγελιών θα πάρουμε Αγιού Βαλεντίνου!! Δλδ θα υπάρξουν άτομα που θα πάρουμε PS5 4-5 μήνες μετά την παραγγελία μας. 
Πραγματικά ξεφτίλα διαχείριση της κατάστασης από έναν κολοσσό όπως οι SONY.

 

Καλά για τους αετονύχιδες των ελληνικών μαγαζιών τύπου Κώτσου-Γερμανου-MM-Πλαισιο κτλπ που συνεχίζουν να παίρνουν παραγγελίες και προκαταβολές χωρίς να έχουν την παραμικρή ιδέα πότε θα παραδώσουν δεν έχω καν λόγια.

Μόλις τώρα, Subzerog7 είπε

Εγώ 6/10 για Digital τπτ.

 

Εμείς με τα Digital αδερφέ με εξαίρεση μερικούς μετρημένους στα δάχτυλα που παρήγγειλαν Σεπτέμβριο δεν παίζει να πάρουμε με τίποτα μέσα στο 2020. Πάμε για μέσα Γενάρη και μετά στην καλύτερη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...