Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως οποίος έχει μείνει από κονσόλα γενικώς και θέλει οπωσδήποτε μία, άνοιξε για xbox x στην vodafone

 

https://www.vodafone.gr/eshop/syskeues-axesouar/gaming/consoles/microsoft-microsoftxboxseries-x1tb/p-127452/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Παιδιά μόλις μίλησα με πλαίσιο.

Είναι να παραλάβουν τις κονσόλες πολύ σύντομα και στην χειρότερη μου είπαν μέχρι μέσα με τέλος Δεκεμβρίου θα έχουμε παραλάβει όσοι κάναμε προπαραγγελια!

Αυτά από εμένα 

Ααα δε θέλω τέτοια, είχαν πει πριν τα χριστούγεννα😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Παιδιά μόλις μίλησα με πλαίσιο.

Είναι να παραλάβουν τις κονσόλες πολύ σύντομα και στην χειρότερη μου είπαν μέχρι μέσα με τέλος Δεκεμβρίου θα έχουμε παραλάβει όσοι κάναμε προπαραγγελια!

Αυτά από εμένα 

Τα ίδια από media τουλάχιστον έχουν μια κοινή γραμμή τώρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, sndev είπε

μολις με πηραν απο mediamarkt παραλαμβάνω Σάββατο ps5 disk , προ παραγγελία 17/09 βραδυ

Ακομα δεν έχουν στείλει τις παραγγελίες από 17/9?😔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Grouv είπε

Πάντως οποίος έχει μείνει από κονσόλα γενικώς και θέλει οπωσδήποτε μία, άνοιξε για xbox x στην vodafone

 

https://www.vodafone.gr/eshop/syskeues-axesouar/gaming/consoles/microsoft-microsoftxboxseries-x1tb/p-127452/

παίζεις με τον πόνο μας τι πράσινα άλογα μου λες τώρα 150 άτομα αν το πήρανε ειανι ζήτημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ferrerorocher69 είπε

Και εγώ 22/09 είμαι και περιμένω ευλαβικά 

Διαβάζω σε διαφορά site ότι τώρα έχουν φτάσει στις παραγγελίες από 21/9..μακάρι φίλε να το έχεις και εσυ γρήγορα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Παιδιά μόλις μίλησα με πλαίσιο.

Είναι να παραλάβουν τις κονσόλες πολύ σύντομα και στην χειρότερη μου είπαν μέχρι μέσα με τέλος Δεκεμβρίου θα έχουμε παραλάβει όσοι κάναμε προπαραγγελια!

Αυτά από εμένα 

Τυχαία μίλησα και εγώ με πλαίσιο πριν κανά μισάωρο, εκ διαμέτρου αντίθετη η απάντηση που πήρα (για την ώρα δεν έχουν καμία ενημέρωση για το ποτε θα παραλάβουν, είναι σε αναμονή κλπ κλπ). Οπότε φαντάζομαι εξαρτάται το τι ξέρει ο κάθε υπάλληλος στο τηλ. κέντρο. 

4 λεπτά πριν, gkstar είπε

Διαβάζω σε διαφορά site ότι τώρα έχουν φτάσει στις παραγγελίες από 21/9..μακάρι φίλε να το έχεις και εσυ γρήγορα ..

Αν είναι να πηγαίνουμε με αυτούς του ρυθμούς πάντως, οι του Οκτωβριου/Νοεμβριου και Δεκεμβριου θα παραλαβουν κονσόλα το 2055...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, barcodis είπε

Τυχαία μίλησα και εγώ με πλαίσιο πριν κανά μισάωρο, εκ διαμέτρου αντίθετη η απάντηση που πήρα (για την ώρα δεν έχουν καμία ενημέρωση για το ποτε θα παραλάβουν, είναι σε αναμονή κλπ κλπ). Οπότε φαντάζομαι εξαρτάται το τι ξέρει ο κάθε υπάλληλος στο τηλ. κέντρο. 

 

Εμένα με σύνδεσε με το τμήμα Gaming και μίλησα με ένα παληκαρι ο οποίος με έβαλε αναμονή κάνα 3λεπτο και μετά μου είπε αυτά που έγραψα 

Θα φανεί τι να πω. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, johnnyman είπε

Εμένα με σύνδεσε με το τμήμα Gaming και μίλησα με ένα παληκαρι ο οποίος με έβαλε αναμονή κάνα 3λεπτο και μετά μου είπε αυτά που έγραψα 

Θα φανεί τι να πω. 

Μίλησα και εγώ περίπου 40 λεπτά πρίν με το τμήμα τεχνολογίας (που με συνδέσανε) στο Πλαίσιο και μου είπανε οτι δεν έχουνε κάτι νεότερο αλλά μπορεί όπως είπανε να είναι και ανενημέρωτοι στο τηλεφωνικό κέντρο γιατί οι αποθήκες δίνουν ενημέρωση στο τέλος της ημέρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, barcodis είπε

image.png.2d6e2a1a522c41db0525b2de060a55d8.png

Το συγκεκριμένο μαιλ που λάβαμε πολλοί (εκεί κατά το launch της κονσόλα) μου φαίνεται θα πάει άκλαυτο! Ας ελπίσουμε πως όχι..!

Η σιγουριά θα τους φάει όλους..αν δεν στείλει η κυρα Sony τα τεμάχια που πρέπει..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, barcodis είπε

image.png.2d6e2a1a522c41db0525b2de060a55d8.png

Το συγκεκριμένο μαιλ που λάβαμε πολλοί (εκεί κατά το launch της κονσόλα) μου φαίνεται θα πάει άκλαυτο! Ας ελπίσουμε πως όχι..!

Επίσης είπε ότι θα σας πάρουμε τηλέφωνο όταν είναι να σταλεί. 

Αναμονή λοιπόν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

το έιδα και εγώ τυχαία και πρόλαβα να κάνω μία, τώρα κατα πόσο ισχύει θα δείξει😅

 

2 ώρες πριν, spiros1993540 είπε

paidia sto public to ps5 blue-ray fainetai diathesimo me paradosi leei 17-24/12

 

 

ps5.png

 

Επεξ/σία από Cariolanoc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...