Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Cariolanoc είπε

 

το έιδα και εγώ τυχαία και πρόλαβα να κάνω μία, τώρα κατα πόσο ισχύει θα δείξει😅

 

 

Ευχομαι να ισχυει φιλε μου και καλως να σου ερθει

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου ήρθε μέιλ και επικοινώνησα με την sony center τηλεφωνικός, και μου είπαν ότι το μέιλ της διαθεσιμότητας που έρχεται είναι επειδή ακυρώνονται παραγγελίες και έχουν κενά για να προστεθούν άλλες αλλά είναι για 13/1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, GiorgosNGR είπε

ε ρε φιλε δεν γινεται αυτο, με παραγγελια 22/09 και να μην ξερουν τιποτα

μαζί είμαστε, 22/9 περιμένουμε, υπομονή τον φάγαμε τον γάιδαρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να θυμάστε κάποιοι σε 7 χρόνια να μην ξανακάνετε preorder. Δεν αξίζει η αναμονή και το άγχος και τα έμμεσα δάνεια που δίνετε σε κώτσους και φλώτσους και τζετσαμ, θα πάει ο άλλος κύριος το Μάρτη θα το πάρει ωραίος με μηδενικό άγχος. Έτσι και αλλιώς, demon's souls και spiderman θα παίζετε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα....Μόλις άλλαξε η κατάσταση κι εμένα στον κωτσο. Εκτιμώμενη έναρξη αποστολής 11/12....disc 14/11 η παραγγελιά!! Ελπίζω να έρθει και να μην είναι λάθος αν και...αν δεν την δω δεν θα το πιστεύω. Αποπληρωμή με πιστωτική κάρτα. Παράδοση στο σπίτι. Αυτά. Κουράγιο αδέρφια. Επίσης παίξτε cyberpunk ρεεε.(άσχετο αλλά γαμαει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, manosss είπε

Παιδιά καλησπέρα....Μόλις άλλαξε η κατάσταση κι εμένα στον κωτσο. Εκτιμώμενη έναρξη αποστολής 11/12....disc 14/11 η παραγγελιά!! Ελπίζω να έρθει και να μην είναι λάθος αν και...αν δεν την δω δεν θα το πιστεύω. Αποπληρωμή με πιστωτική κάρτα. Παράδοση στο σπίτι. Αυτά. Κουράγιο αδέρφια. Επίσης παίξτε cyberpunk ρεεε.(άσχετο αλλά γαμαει)

Εννοείς έκανες παραγγελία 14/11 και σου ήρθε μυνημα ότι θα λάβεις σε 2 μέρες? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, manosss είπε

Παιδιά καλησπέρα....Μόλις άλλαξε η κατάσταση κι εμένα στον κωτσο. Εκτιμώμενη έναρξη αποστολής 11/12....disc 14/11 η παραγγελιά!! Ελπίζω να έρθει και να μην είναι λάθος αν και...αν δεν την δω δεν θα το πιστεύω. Αποπληρωμή με πιστωτική κάρτα. Παράδοση στο σπίτι. Αυτά. Κουράγιο αδέρφια. Επίσης παίξτε cyberpunk ρεεε.(άσχετο αλλά γαμαει)

Εγώ digital 6/10 άκρα του τάφου σιωπή. Ωραία πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουράστηκα μάγκες, πήρα τηλ vodafone και μου είπαν πως θα έρθει ps5 15-20 Δεκέμβρη "λογικά" σύμφωνα με τη σόνυ, δεν τους εχει δώσει σαφή απάντηση. Πήρα το xsx που το έχουν διαθέσιμο και το περιμένω σε λίγες μέρες.

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, manosss είπε

ΝαιScreenshot_20201210-154057_Chrome.jpg.64daae6fedb95c1db3bb0cf4215b89fa.jpgScreenshot_20201210-153054_Chrome.jpg.a18cadc75b34afe5caf407f67a1586e0.jpg

Φίλε ευχαριστώ πολύ για την φώτο, εγώ πχ παρήγγειλα και πλήρωσα 06/10 και μου είπαν δεν ξέρουν ακόμα αν θα παραλάβω, και με αυτή τη φώτο θα μπορώ επιτέλους να τους πω για την υποτιθέμενη σειρά προτεραιότητας. Ευχαριστώ πολύ. Ίσως βρω και το δίκιο μου, αυτό έψαχνα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...