Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6/10 έκανα παραγγελία από Κωτσόβολο και πλήρωσα όλο το ποσό, πήρα τηλέφωνο σήμερα και μου είπαν δεν έχουν ιδέα. Αυτες είναι οι ελληνικές επιχειρήσεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, geor92 είπε

Αντι να το δώσεις σε κάποιον από εδώ που ξεροσταλιάζουμε... 🤔

Το σκέφτηκα προς στιγμην, αλλα...

Δυστυχώς δεν μου περισσεύουν 500Ε, ούτε θέλω να περιμένω με έναν άγνωστο εν μέσω πανδημίας το φορτηγάκι του Πλαισίου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλούν από το πλαίσιο για παραγγελίες 19 Νοεμβρίου . Νοεμβρίου! Και υπάρχουν παιδιά που έχουν παραγγείλει 17 Σεπτεμβρίου και δεν έχουν την παραμικρή ενημέρωση. Δεν περίμενα τόσο μεγάλη διαφορά μεταξύ δύο καταστημάτων αλλά είναι ξεκάθαρο ότι κάποιος είναι επαγγελματίας και κάποιος άλλος έχασε την μπάλα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, στο tracking λεει ότι η παραγγελία μπήκε σε επεξεργασία στις 19/11 12:53 και στο στάδιο συλλογής προϊόντων σήμερα 14:40.

 

1 λεπτό πριν, nikosloui93 είπε

Καλούν από το πλαίσιο για παραγγελίες 19 Νοεμβρίου . Νοεμβρίου! Και υπάρχουν παιδιά που έχουν παραγγείλει 17 Σεπτεμβρίου και δεν έχουν την παραμικρή ενημέρωση. Δεν περίμενα τόσο μεγάλη διαφορά μεταξύ δύο καταστημάτων αλλά είναι ξεκάθαρο ότι κάποιος είναι επαγγελματίας και κάποιος άλλος έχασε την μπάλα. 

Φίλε μου από όλα αυτά που ακούω εδώ μέσα και από το σημερινό, το Πλαίσιο ήταν μακράν η πιο αξιόπιστη εταιρεία για το συγκεκριμένο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει , τωρα θα βλεπουμε και τους του Νοεμβρη να το χαιρονται και εμεις εδω θα ψηνομαστε στο ζουμακι μας για κανα μηνα ακομα (η και μηνες ισως).

Απλα παρτε το εκει , χαρειτε το αλλα μην παιζετε με τον πονο μας , αιντε

  • Like 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, simplemaths είπε

Πάτησα στη vodafone για το xsx αλλά δεν γίνεται αντικαταβολή... φοβάμαι να πληρώσω έτσι και να μου πουν τελικά λάθος, περίμενε 1 μήνα και μετά να μην έχω για το PS5 :P έχει βρει κανείς διαθέσιμο xsx? σε αυτή τη φάση θα αγόραζα ό,τι νέα κονσόλα βρω 

πανω απο 500 ευρω δεν γινεται με αντικαταβολη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που λέτε για το public , ότι ανοίγει για καμιά ώρα , εμένα μου το κάνει εδώ και μέρες , εμφανίζει "προσθήκη στο καλάθι " το πατάω βγάζει επιλογή χρώματος και μετά κρασαρει η σελίδα, δν ξέρω άμα κάποιος από εσάς πήγε στα επόμενα βήματα και εγώ ήμουν τόσο άτυχος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Tsiomsr είπε

Αυτό που λέτε για το public , ότι ανοίγει για καμιά ώρα , εμένα μου το κάνει εδώ και μέρες , εμφανίζει "προσθήκη στο καλάθι " το πατάω βγάζει επιλογή χρώματος και μετά κρασαρει η σελίδα, δν ξέρω άμα κάποιος από εσάς πήγε στα επόμενα βήματα και εγώ ήμουν τόσο άτυχος 

και μενα ετσι εκανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, agelosq είπε

πανω απο 500 ευρω δεν γινεται με αντικαταβολη

Παμε παλι. Δεν μπορεις να πληρωσεις με μετρητα πανω απο 500 ευρω. Με καρτα μπορεις κανονικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Tsiomsr είπε

Αυτό που λέτε για το public , ότι ανοίγει για καμιά ώρα , εμένα μου το κάνει εδώ και μέρες , εμφανίζει "προσθήκη στο καλάθι " το πατάω βγάζει επιλογή χρώματος και μετά κρασαρει η σελίδα, δν ξέρω άμα κάποιος από εσάς πήγε στα επόμενα βήματα και εγώ ήμουν τόσο άτυχος 

έκανα εγώ πριν, έχει καταχωρηθεί η παραγγελία κανονικά αλλά κατά πόσο ισχύει δεν ξέρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...