Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, iiordani είπε

Παιδιά καλησπέρα απο που μου προτείνεται να το παραγγείλω?

Στη τωρινή φάση πάρε σβάρνα ότι κατάστημα βρεις και οποίος σου δώσει οποίο κομμάτι υπάρχει παρτο. Αμφιβάλλω αν θα βρεις αλλά δε χάνεις κατι.

2 λεπτά πριν, dinos234 είπε

Πήρα τηλ πλαίσιο μίλησα με έναν κύριο μου είπε να του δώσω τον αριθμό παραγγελίας μου είπε Digital edition λέω ναι μάλιστα ωραία λέει αύριο θα δρομολογηθεί από εμάς το πρωί με ΕΛΤΑ κούριερ θα σου στείλουμε λέει λογικά και τον αριθμό αποστολής να βλέπεις που βρίσκεται. 

Αν εισαι επαρχία μπορει να σου καθυστερήσει αρκετά,fingers crossed.

 

1 λεπτό πριν, Agent_Orange είπε

Μολις είδα στους απέναντι (οκ είπαμε ψυχάκιας) είχε σκάσει κουριερ με μαυρο βανάκι χωρις διακριτικά καμίας εταιρείας, και είχε στο παρμπριζ κολλημένη ετικέτα "ΜΙΣΘΩΜΕΝΟ ΟΧΗΜΑ" :P

 

Η εικόνα προφίλ με το συγκεκριμένο κείμενο με σκότωσε 😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Tolinos20 είπε

Στη τωρινή φάση πάρε σβάρνα ότι κατάστημα βρεις και οποίος σου δώσει οποίο κομμάτι υπάρχει παρτο. Αμφιβάλλω αν θα βρεις αλλά δε χάνεις κατι.

Αν εισαι επαρχία μπορει να σου καθυστερήσει αρκετά,fingers crossed.

Η εικόνα προφίλ με το συγκεκριμένο κείμενο με σκότωσε 😆

Ναι μένω σε χωριό τώρα αν την στέλνανε σήμερα ίσως Παρασκευή να την είχα σαββατο είναι κλειστά τα ΕΛΤΑ κούριερ λογικά Δευτέρα με Τρίτη βλέπω. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, mourtos1924 είπε

Τρόπος παράδοσης: Παράδοση με Φορτηγό

από κωτσοβολο

τι σημαίνει αυτό?

Ότι θα σου παραδοθεί με φορτηγό. 

Για Γερμανό κρατάω εγώ λίγο ακόμα. Θα πάρω σε καμία ώρα τηλ, αν και έκανα σχετικά νωρίς παραγγελία 🤞

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, pho είπε

Η παραγγελία μου από public εμφανίζεται σήμερα σαν "έχει αποσταλεί".

Ps5, το οποίο το έχω προπληρώσει όλο.

Μόλις ήρθε και sms. "Η παραγγελία public έχει αποσταλεί με εταιρεία courrier"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Taoustaoys είπε

Πόσοι ήμαστε που ακόμα δεν έχουμε η εξέλιξη παραγγελίας είναι ακόμα κολλημένη στο αναμονή διαθεσημοτητας από κοτσοβολο? 

Παρόν

Screenshot_2020-11-18-11-05-37-082_com.facebook.orca.jpg

Επεξ/σία από Dev1l
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Taoustaoys είπε

Πόσοι ήμαστε που ακόμα δεν έχουμε η εξέλιξη παραγγελίας είναι ακόμα κολλημένη στο αναμονή διαθεσημοτητας από κοτσοβολο? 

παρον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, PanozX είπε

ΕΧΩ ΝΕΑ ΓΙΑ VODAFONE εχουν στείλει ολα τα ps5 ηδη και μου ειπαν σημερα η αυριο να περιμενω μήνυμα απο courier 

Σε αυτές τις περιπτώσεις αν σας έρθει αύριο μήνυμα ότι στάλθηκε με χ κουριερ, να πάτε στο τοπικό κατάστημα να δείτε μήπως είναι ήδη εκεί. 

Μου έχει τύχει ουκ ολίγες φορές να το βρω στο κατάστημα την επόμενη μέρα χωρίς να έχει ενημερωθεί επαρκώς το tracking. Άμα είναι εξυπηρετικοί, δεν θα έχουν θέμα να το ψάξουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, SabotazNic είπε

Σε αυτές τις περιπτώσεις αν σας έρθει αύριο μήνυμα ότι στάλθηκε με χ κουριερ, να πάτε στο τοπικό κατάστημα να δείτε μήπως είναι ήδη εκεί. 

Μου έχει τύχει ουκ ολίγες φορές να το βρω στο κατάστημα την επόμενη μέρα χωρίς να έχει ενημερωθεί επαρκώς το tracking. Άμα είναι εξυπηρετικοί, δεν θα έχουν θέμα να το ψάξουν. 

Επιτρέπεται παραλαβή από κατάστημα courier? Εννοώ λόγω lockdown

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...