Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτά πριν, bysjo είπε

εδω σε θέλω...;

Εγώ πιστεύω ότι είναι για να ενημερώσουν όσους το έχουν προπαραγγειλει και μάλλον τους πέρνει όλους η μπάλα όπως εμάς που έχουμε βάλει στο site το email μας για ενημερώσει μόλις είναι διαθεσιμο . Επισυνάπτω φωτό και από 10/12 με email.

BE6FF14D-5CA9-46F8-B0D8-1B1961A72466.jpeg

DEEBD77C-C4DB-4B8E-9999-1284D2E81770.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν όντως ανοίξει και δώσει κονσόλες στον κόσμο που αγόρασε 23/12 και εμείς από κοτσοβολο με παραγγελίες 06/10 και πιο πρίν να μας γράφει επιδεικτικά στα τέτοια του. Θα τον παίρνω κάθε 10 λεπτά τηλέφωνο να τους βρίζω.τους ξεφτιλες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, bysjo είπε
5 λεπτά πριν, alex52 είπε

Και σε εμένα ήρθε το mail αλλά τίποτα για αγορά στο site μήπως ανοίξει. 

Μακάρι να τις ανοίξει αλλά δεν το βλέπω . Μάλλον από το 21 και μετά θα τις ανοίξει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν ήξερα ότι δεν θα βρίσκω να αγοράσω Ps5 δεν θα έδινα το ps4 pro με τίποτα,,, ελεγα στις γιορτές που θα έχω λίγο κενό να το χαρώ λιγάκι αλλά μάταια!!!! 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, alex52 είπε

Εαν ήξερα ότι δεν θα βρίσκω να αγοράσω Ps5 δεν θα έδινα το ps4 pro με τίποτα,,, ελεγα στις γιορτές που θα έχω λίγο κενό να το χαρώ λιγάκι αλλά μάταια!!!! 

Μια από τα ίδια και εδώ..😔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαίωνω άνοιξε για λίγο ο Γερμανός μετά από 9 λεπτά τελείωσε η έκδοση μ cd κ σε 14 λεπτά η digital η οποία τελείωσε κ αυτή. Παράδοση λέει σε 5 εργάσιμες. Αν ανανεωθεί η παραγγελια θα ενημερώσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, gkstar είπε

Μια από τα ίδια και εδώ..😔

 Εμείς το 2021 

Μαζί με το εμβόλιο δώρο ένα Ps5 χαχαχχαχαχαχ

1 λεπτό πριν, soundou είπε

Επιβεβαίωνω άνοιξε για λίγο ο Γερμανός μετά από 9 λεπτά τελείωσε η έκδοση μ cd κ σε 14 λεπτά η digital η οποία τελείωσε κ αυτή. Παράδοση λέει σε 5 εργάσιμες. Αν ανανεωθεί η παραγγελια θα ενημερώσω. 

Ποτέ ρε φίλε στο site είμαι και ανανεώνω την σελίδα δεν εμφάνισε κάτι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

10 λεπτά πριν, soundou είπε

Επιβεβαίωνω άνοιξε για λίγο ο Γερμανός μετά από 9 λεπτά τελείωσε η έκδοση μ cd κ σε 14 λεπτά η digital η οποία τελείωσε κ αυτή. Παράδοση λέει σε 5 εργάσιμες. Αν ανανεωθεί η παραγγελια θα ενημερώσω. 

δεν ισχύει το disc είχε βγει από το site πριν το email και δεν ξέρω γιατί μπήκες να τρολλάρεις

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, konstantinosbour είπε

εχω παραγγελια 13/11 απο ΜΜ digital, αξιζει να την ακυρωσω και να περιμενω να ανοιξουν πλαισιο και γερμανος?

Δεν ξέρω, αν ανοίξει ο Γερμανός τις παραγγελίες ,αλλά αν τις ανοίξει μήπως αυτό σημαίνει πως θα παραλάβουν και οι άλλες αλυσίδες? Τι, μόνο ο Γερμανός θα παραλάβει?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, gudulf12 είπε

Ρε φίλε εγώ έλαβα το email και μπήκα αμέσως και σε έστελνε σε σελίδα σφάλμα . Δεν παίζει αυτό που λες .18:43 έλαβα το mail και μπήκα και δεν εμφάνιζε το disc και μετά επικοινώνησα και μου είπαν ότι προσεχώς θα το ανοίξουν . 

Το ίδιο κ εγώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Taoustaoys είπε

Δεν ξέρω, αν ανοίξει ο Γερμανός τις παραγγελίες ,αλλά αν τις ανοίξει μήπως αυτό σημαίνει πως θα παραλάβουν και οι άλλες αλυσίδες? Τι, μόνο ο Γερμανός θα παραλάβει?

Δεν έχει καμμία σημασία ποιός θα παραλάβει. Σημασία έχει μόνο ποιός έχει ξεμπερδέψει με τις προπαραγγελίες του. Οπότε ναι, αν ο Γερμανός είναι ο μόνος που έχει ξεμπερδέψει, τότε ο Γερμανός θα είναι και ο μόνος που θα μπορέσει να διαθέσει stock για άμεση αγορά.

2 λεπτά πριν, soundou είπε

Ρε φιλαράκι έχω λόγο να πω ψέματα; Έλεος δηλαδή. Ανέβασα κ φωτό στην προηγούμενη σελίδα. Έλεος χολή βγάζετε. 

Καλοπαίχνιδο και καλές γιορτές σε σένα και την οικογένεια σου, μη δίνεις σημασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...