Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, SoLiTuDe-3- είπε

Μόλις με πήραν από πλαίσιο εκδήλωση ενδιαφέροντος 24/2 Την Δευτέρα το έχω στο σπίτι + έκπτωση 30€ σε παιχνίδι... παμεεεεε

Αντε με το καλο! Δευτερα γιατι; Εισαι επαρχια;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πήρε ο κουμπάρος μου να μπει σε λίστα ενδιαφέροντος πλαίσιο μετά από την δική μου εμπειρία που παραλαμβάνω αύριο και του είπαν δε βάζουμε πλέον ούτε λίστα. Καπάκια παίρνω εγώ να τον βάλω σε λίστα και με βάλανε. Το goal είναι να πάρετε ξεψαρωμενοι. Παίρνετε και λέτε το εξης "καλησπέρα, θέλω να με βάλετε στο εξελακι που έχετε για λίστα ενδιαφέροντος για το PS5. Εγώ το είπα και μου λένε βεβαιώς, για ποια έκδοση επιθυμείτε? Ενώ στον κουμπάρο μου δύο λεπτά πριν του είπαν όχι. Try that, thank me later.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, Jake07 είπε

Παιδιά πήρε ο κουμπάρος μου να μπει σε λίστα ενδιαφέροντος πλαίσιο μετά από την δική μου εμπειρία που παραλαμβάνω αύριο και του είπαν δε βάζουμε πλέον ούτε λίστα. Καπάκια παίρνω εγώ να τον βάλω σε λίστα και με βάλανε. Το goal είναι να πάρετε ξεψαρωμενοι. Παίρνετε και λέτε το εξης "καλησπέρα, θέλω να με βάλετε στο εξελακι που έχετε για λίστα ενδιαφέροντος για το PS5. Εγώ το είπα και μου λένε βεβαιώς, για ποια έκδοση επιθυμείτε? Ενώ στον κουμπάρο μου δύο λεπτά πριν του είπαν όχι. Try that, thank me later.. 

απο τελη φλεβάρη προσπαθώ και παίρνω διαφορετικά πλαισιο με διαφορετικο λεξιλογιο και υφος. μου λενε οχι δεν βαζουν αλλους λιστα. ταχω δοκιμασει ολα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Cariolanoc είπε

Αντε με το καλο! Δευτερα γιατι; Εισαι επαρχια;

Θεσσαλονίκη είμαι φίλε μου δε ξέρω γιατί Δευτέρα....δε με χαλάει καθόλου μία χαρά είναι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, SoLiTuDe-3- είπε

Θεσσαλονίκη είμαι φίλε μου δε ξέρω γιατί Δευτέρα....δε με χαλάει καθόλου μία χαρά είναι. 

Ωραιος, απλα μου φανηκε περιεργο μηπως ειχαν κανενα 2ο κυμα και σου ειπαν για Δευτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Cariolanoc είπε

Ωραιος, απλα μου φανηκε περιεργο μηπως ειχαν κανενα 2ο κυμα και σου ειπαν για Δευτερα.

Δε τους ρώτησα αλλά είδε που μένω και είπε οτι 22 του μηνός θα την έχω... Ούτε μήνα δε περιμένανε σιγά το πράγμα χαχαχα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΜΑΓΚΕΣ .. Είναι πραγματικότητα.. μόλις καθόμουν και απελπιζομουν για το ps5 , τσουυυυυπ με παίρνει τηλέφωνο το πλαίσιο ότι βρέθηκε διαθέσιμο ps5 και η κοπέλα μου είπε ότι θα με πάρει το απόγευμα τηλ ο πωλητής να του πω τα στοιχεία μου έτσι ώστε να ξεκινήσει η αποστολή!! (Από λίστα ενδιαφέροντος 5 Μαρτίου) 

Να ξέρετε το πλαίσιο άρχισε σήμερα και παίρνει τηλέφωνο οπότε να έχετε το νου σας!!! 🙏 Peace ✌️

Επεξ/σία από Enma
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Enma είπε

ΜΑΓΚΕΣ .. Είναι πραγματικότητα.. μόλις καθόμουν και απελπιζομουν για το ps5 , τσουυυυυπ με παίρνει τηλέφωνο το πλαίσιο ότι βρέθηκε διαθέσιμο ps5 και η κοπέλα μου είπε ότι θα με πάρει το απόγευμα τηλ ο πωλητής να του πω τα στοιχεία μου έτσι ώστε να ξεκινήσει η αποστολή!! (Από λίστα ενδιαφέροντος τέλη Φλεβάρη) 

Να ξέρετε το πλαίσιο άρχισε σήμερα και παίρνει τηλέφωνο οπότε να έχετε το νου σας!!! 🙏 Peace ✌️

Και εγω περιμένω από πλαίσιο 

Σου ανέφεραν μήπως την διάρκεια της εγγύησης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Thomas1991 είπε

Και εγω περιμένω από πλαίσιο 

Σου ανέφεραν μήπως την διάρκεια της εγγύησης?

Ακόμα όχι, περιμένω μήνυμα από τον πωλητή και λογικά θα τα συζητήσουμε εκείνη τη στιγμή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μόλις με πήραν τώρα τηλέφωνο από το πλαίσιο,είχαν ετοιμοπαραδοτο ,είχα μπει σε λίστα ενδιαφέροντος  αρχές Μαρτίου αλλά εγώ το ακύρωσα λόγο ότι το έχω ήδη στα χέρια μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, vorlon είπε

Χαίρομαι που αρκετοι παραλαμβάνουν PS5 και οι scalpers θα τα βάλουν στο κολ@ρακι τους τα PS5 που έχουν...🤣

Μην ανησυχειτε. Και 5 να εχουν πουλησει σε 2πλασια τιμη, εχουν βγαλει το κερδος τους. Αν δουν οτι το stock επανερχεται σιγα σιγα θα τα δωσουν απλα στα 500 και τελειωσε εκει το θεμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

μα τι συμβαινει ρε παιδια? μονο εμενα δεν θελει το πλαισιο να με βαλει σε λιστα? παρτε καποιος τηλ. εκ μερους μου ρε και βαλτε με σε λιστα. πειτε λεμον παι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Enma είπε

ΜΑΓΚΕΣ .. Είναι πραγματικότητα.. μόλις καθόμουν και απελπιζομουν για το ps5 , τσουυυυυπ με παίρνει τηλέφωνο το πλαίσιο ότι βρέθηκε διαθέσιμο ps5 και η κοπέλα μου είπε ότι θα με πάρει το απόγευμα τηλ ο πωλητής να του πω τα στοιχεία μου έτσι ώστε να ξεκινήσει η αποστολή!! (Από λίστα ενδιαφέροντος 5 Μαρτίου) 

Να ξέρετε το πλαίσιο άρχισε σήμερα και παίρνει τηλέφωνο οπότε να έχετε το νου σας!!! 🙏 Peace ✌️

Και εμένα το ίδιο, με δήλωση ενδιαφέροντος αρχές Μαρτίου. 

Γνωρίζοντας την κατάσταση, όταν μου λεει άμεσα διαθέσιμο νόμιζα οτι κάποιος μου κάνει πλάκα. Ας δούμε αν καλέσει ο πωλητής, ακόμα δεν το πιστεύω :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...