Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
2 λεπτά πριν, BlueBlade είπε

Σε ποιο κατάστημα σου το είπαν αυτό; 

Δεν βαριέσαι όμως, ας είναι και Μάϊο δεν το βιάζομαι και τρελά. Μόνο να φτάσει κάποια στιγμή και να μην πάμε καλό Σεπτέμβριο 😂

σε όλα εκτός από κωτσόβολο.

για μάιο μου ειπε το σονυ σεντερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, Ribopaido είπε

Σε ποιο κατάστημα αναφέρεσαι? sony?

Ναι, Sony center.

1 λεπτό πριν, l3m0npie είπε

σε όλα εκτός από κωτσόβολο.

για μάιο μου ειπε το σονυ σεντερ.

Κατάλαβα. Ας είναι λοιπόν, δεν με χαλάει και ο Μάϊος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, BlueBlade είπε

Πολύ ευχάριστη εξέλιξη η τελευταία παραλαβή που ακούγεται ότι είναι από τις μεγαλύτερες. Μακάρι και Απρίλιο να έρθει άλλη μια μεγάλη ώστε σιγά σιγά να "ξεμπουκώσει" η κατάσταση. 

Καλό κάψιμο σε όσους παρέλαβαν. 

Από περιέργεια, βλέπω ότι αρκετοί παρέλαβαν με παραγγελία/λίστα ενδιαφέροντος από μέσα προς τέλη Φεβρουαρίου. Πιστεύεται εμείς που μπήκαμε σε λίστα αναμονής αρχές Μαρτίου να έχουμε ελπίδες για Απρίλιο; 

Εμένα από Sony μου είπαν Απρίλη - Μαη. Δεν έκανα παραγγελία, σε λίστα με έβαλαν. 1/3 είχα μπει στη λίστα κ χθες που μίλησα ξανά μαζί τους μου είπαν να αναμένω Απρίλη Μαη

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, Ricci είπε

Εμένα από Sony μου είπαν Απρίλη - Μαη. Δεν έκανα παραγγελία, σε λίστα με έβαλαν. 1/3 είχα μπει στη λίστα κ χθες που μίλησα ξανά μαζί τους μου είπαν να αναμένω Απρίλη Μαη

α βερι ιντερεστρινγ. και μενα αρχες μαρτη μου ειπαν τέλη μαιου και ΑΝ. ε καλα λεω εγω μετραει η φωνη αν αρεσει και αναλογα με τον υπαλληλο 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Giannisrethymno είπε

Παιδιά έχετε νεότερα από Κώτσο? Παραγγελία 1/11 και ακόμα καμμία ενημέρωση. Τα τηλέφωνα είναι σε αναμονή πάνω από 15 λεπτά.

εγω εχω παραγγειλει απο  30/10 και ακομα περιμενω και ελπιζω να χτυπησει το τηλεφωνο 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

πηρα mediamrkt και μου ειπαν δεν κανουν ουτε παραγγελιες, ουτε λιστα αναμονης, αν το βλεπω στο σαιτ το παραγγελνω. αν οχι, δεν μπορουν να κανουν κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Ricci είπε

Εμένα από Sony μου είπαν Απρίλη - Μαη. Δεν έκανα παραγγελία, σε λίστα με έβαλαν. 1/3 είχα μπει στη λίστα κ χθες που μίλησα ξανά μαζί τους μου είπαν να αναμένω Απρίλη Μαη

Μια χαρά, άρα εγώ κρατάω Worst case scenario Μάιο. Καλά είναι, θα πάρουμε πακέτο και το νέο Rachet and clank 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια με το που εγραψα το comment αυτο και πατησα να αναρτηθει ελαβα κληση απο κωτσοβολο για να παραλαβω!!!! παραγγελια 30/10/20 και ωρα 11.31 ειχε γινει η παραγγελια!!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,μόλις παρέλαβα και εγώ με παραγγελία 2/2 από Sony Center 😊

Με το καλό να παραλάβετε και οι υπόλοιποι.

A7CF00D8-2CAA-47B0-A7DC-E421FC9F9D93.jpeg

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις με πήραν τηλέφωνο από πλαίσιο και με ρώτησαν αν ενδιαφέρομαι και ότι έχουν διαθέσιμο άμεσα να μου το στείλουν το ps5 και θα με ξανά πάρουν για να τους δώσω στοιχεία!!! Είχα μπει σε λίστα ενδιαφέροντος τέλη Φεβρουαρίου!!! 

Επεξ/σία από apostolispap
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, apostolispap είπε

Μόλις με πήραν τηλέφωνο από πλαίσιο και με ρώτησαν αν ενδιαφέρομαι και ότι έχουν διαθέσιμο άμεσα να μου το στείλουν το ps5 και θα με ξανά πάρουν για να τους δώσω στοιχεία!!! Είχα μπει σε λίστα ενδιαφέροντος τέλη Φεβρουαρίου!!! 

Μόλις πήραν και μένα 

Επεξ/σία από SoLiTuDe-3-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, apostolispap είπε

Μόλις με πήραν τηλέφωνο από πλαίσιο και με ρώτησαν αν ενδιαφέρομαι και ότι έχουν διαθέσιμο άμεσα να μου το στείλουν το ps5 και θα με ξανά πάρουν για να τους δώσω στοιχεία!!! Είχα μπει σε λίστα ενδιαφέροντος τέλη Φεβρουαρίου!!! 

Πως γίνεται όλη η Ελλάδα πια να εξυπηρετεί παραγγελίες του 2021 και ο Κωτσόβολος ακόμα να είναι στον Οκτώβριο δεν θα το καταλάβω ποτέ.

Απλά κουράγιο σε όσους παρήγγειλαν από εκεί. 

Με το καλό να παραλάβεις αδερφέ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, BlueBlade είπε

Πως γίνεται όλη η Ελλάδα πια να εξυπηρετεί παραγγελίες του 2021 και ο Κωτσόβολος ακόμα να είναι στον Οκτώβριο δεν θα το καταλάβω ποτέ.

Απλά κουράγιο σε όσους παρήγγειλαν από εκεί. 

Με το καλό να παραλάβεις αδερφέ.

τέλη φλεβάρη εμένα το πλαισιο μουπε δεν δέχονται καν προπαραγγελίες πλεον. μάλλον είναι σε ποιον υπάλληλο θα πέσεις.

 

κάτσε να ξαναπάρω τώρα να δούμε μήπως κάτι άλλαξε

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...