Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, SoLiTuDe-3- είπε

Φίλε μου όταν σε έβαλαν στην λίστα στο πλαίσιο σου έδωσαν και αριθμό ή μόνο ονοματεπώνυμο και τηλέφωνο??? ρωτάω για να δω που βρισκόμαστε και οι υπόλοιποι...

Όνομα τηλέφωνο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, vorlon είπε

Χαίρομαι που αρκετοι παραλαμβάνουν PS5 και οι scalpers θα τα βάλουν στο κολ@ρακι τους τα PS5 που έχουν...🤣

 Oταν παραλάβουν οι περισσότεροι , θα τα κάνουν υποθετο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες επειδή διαβάζω διαφορα δεν έχουν άλλη λίστα η Γλυφάδα και το Γκόλντεν χολ, είναι σε ενημέρωση ο ένας με τον άλλον. Μάλιστα έχω την εντύπωση και το λέω με σιγουριά 80% ότι όταν παίρνεις Γκόλντεν χολ το σηκώνουν στην Γλυφάδα με εκτροπή. Τόσο καιρό έπαιρνα τηλέφωνο Γκόλντεν χολ και όταν πήγα να παραλάβω με εξυπηρέτησε το παιδί που μιλούσα στο τηλέφωνο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με πηραν τηλ απο public και η κονσολα ειναι σε εταιρεια courier. Ο υπαλληλος μου ειπε οτι εχουν ερθει αρκετα κομματια απο μονος του. Επισης τα 30 ευρω σε digital μου επιβεβαιωσε οτι πανε για καψιμο. Δεν θελει κανεις τον κωδικο τελικα για οσοι ειναι με disk?

Edit. Ο κωδικος εχει δωθει

Επεξ/σία από gtsoui
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ ευχάριστη εξέλιξη η τελευταία παραλαβή που ακούγεται ότι είναι από τις μεγαλύτερες. Μακάρι και Απρίλιο να έρθει άλλη μια μεγάλη ώστε σιγά σιγά να "ξεμπουκώσει" η κατάσταση. 

Καλό κάψιμο σε όσους παρέλαβαν. 

Από περιέργεια, βλέπω ότι αρκετοί παρέλαβαν με παραγγελία/λίστα ενδιαφέροντος από μέσα προς τέλη Φεβρουαρίου. Πιστεύεται εμείς που μπήκαμε σε λίστα αναμονής αρχές Μαρτίου να έχουμε ελπίδες για Απρίλιο; 

Επεξ/σία από BlueBlade
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
13 λεπτά πριν, BlueBlade είπε

Πιστεύεται εμείς που μπήκαμε σε λίστα αναμονής αρχές Μαρτίου να έχουμε ελπίδες για Απρίλιο; 

όχι. 😂 αρχές μαρτίου μου είπαν για τέλη μαη και ΑΝ. πλαίσιο και τα λοιπά, δεν παίρνουν καν λιστες αναμονής πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, l3m0npie είπε

όχι. 😂 αρχές μαρτίου μου είπαν για τέλη μαη και ΑΝ. πλαίσιο και τα λοιπά, δεν παίρνουν καν λιστες αναμονής πλεον.

Σε ποιο κατάστημα σου το είπαν αυτό; 

Δεν βαριέσαι όμως, ας είναι και Μάϊο δεν το βιάζομαι και τρελά. Μόνο να φτάσει κάποια στιγμή και να μην πάμε καλό Σεπτέμβριο 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, BlueBlade είπε

 Πιστεύεται εμείς που μπήκαμε σε λίστα αναμονής αρχές Μαρτίου να έχουμε ελπίδες για Απρίλιο; 

Σε ποιο κατάστημα αναφέρεσαι? sony?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...