Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά ενημέρωση από διευθυντή μεγαλης αλυσίδας που τυχαίνει να είναι γαμπρός μου τον Ιούλιο θα γεμίσουν όλα τα ράφια καταστημάτων με ps5 οπότε υπομονή.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Sakm είπε

Παιδιά ενημέρωση από διευθυντή μεγαλης αλυσίδας που τυχαίνει να είναι γαμπρός μου τον Ιούλιο θα γεμίσουν όλα τα ράφια καταστημάτων με ps5 οπότε υπομονή.

Για παπάτζα μου κάνει εμένα.

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Sakm είπε

Όχι φίλε ότι μου έχει πει έχει συμβεί είναι νόμος.

Τι μπορεί να αλλάξει δραματικά δηλαδή σε ένα μήνα που θα είναι Ιούλιος; Άντε να πω 40 μέρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Sakm είπε

Όχι φίλε ότι μου έχει πει έχει συμβεί είναι νόμος.

δηλαδη τους προηγουμενους μηνες οτι σου ελεγε εβγαινε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Sakm είπε

Όχι φίλε ότι μου έχει πει έχει συμβεί είναι νόμος.

Κοίτα είναι γενικός διευθυντής σε όλα τα ελληνικά καταστήματα της αλυσίδας αυτής δεν νομίζω να μου λέει ανακρίβειες.. όπως μου είχε πει και για τα ελάχιστα κομμάτια που θα έρθουν όταν είχαν ανοίξει οι προπαραγγελιες και πολλά ακόμα αλλά πριν ακόμα ανακοινωθούν καλά καλά.

Τώρα κάποιους εδώ μέσα θα τους ενοχλεί αυτό που έγραψα για τον λόγο ότι μπορεί να πουλάνε κονσόλες και να πέσουν να με φάνε..όμως είναι 3 στους πόσους αυτοί,  όλοι οι υπόλοιποι  ενδιαφέρονται πραγματικά οπότε υπομονή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, niknik80 είπε

Moλις απο sony center.

ομως τα δινουν bundle μαζι με 2ο χειριστηριο & charger μαζι ,που ανεβαζει το κοστολογιο.

Τα δίνουν αν είσαι σε λίστα ή μπορείς και χωρίς.Για διευκρινησε.

1 ώρα πριν, niknik80 είπε
1 ώρα πριν, niknik80 είπε
1 ώρα πριν, niknik80 είπε
1 ώρα πριν, niknik80 είπε
1 ώρα πριν, niknik80 είπε
Επεξ/σία από 26ska
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, niknik80 είπε

ημουν/ειμαι σε λιστα αναμονης,απλα τα δινουν (τοσο τα digital  οσο και τα disc)μονο με 2ο χειριστηριο και charger (πιο φθηνα βεβαια απ οτι απο τον επισημο καταλογο -με εκπτωση).

Το σκεφτομαι....

πολιτικη της sony μου ειπαν.

Πότε είχες μπει στη λίστα ? Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, NikBot81 είπε

Πότε είχες μπει στη λίστα ? Ευχαριστώ 

Πρώτο δεκαήμερο Φεβρουαρίου απ ότι θυμάμαι.οχι ότι με έκαιγε,αλλά το έκανα από τότε και όποτε ερχόταν.καποτε θα το έπαιρνα σκέφτηκα.εξαλλου με το που ανοίγει ο καιρός σκεφτόμαστε παραλίες,όχι gaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, niknik80 είπε

Πρώτο δεκαήμερο Φεβρουαρίου απ ότι θυμάμαι.οχι ότι με έκαιγε,αλλά το έκανα από τότε και όποτε ερχόταν.καποτε θα το έπαιρνα σκέφτηκα.εξαλλου με το που ανοίγει ο καιρός σκεφτόμαστε παραλίες,όχι gaming.

Κοίτα αν δεν το θέλεις με δεύτερο χειριστήριο ενδιαφέρομαι εγώ να πάρω 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Sakm είπε

Κοίτα είναι γενικός διευθυντής σε όλα τα ελληνικά καταστήματα της αλυσίδας αυτής δεν νομίζω να μου λέει ανακρίβειες.. όπως μου είχε πει και για τα ελάχιστα κομμάτια που θα έρθουν όταν είχαν ανοίξει οι προπαραγγελιες και πολλά ακόμα αλλά πριν ακόμα ανακοινωθούν καλά καλά.

Τώρα κάποιους εδώ μέσα θα τους ενοχλεί αυτό που έγραψα για τον λόγο ότι μπορεί να πουλάνε κονσόλες και να πέσουν να με φάνε..όμως είναι 3 στους πόσους αυτοί,  όλοι οι υπόλοιποι  ενδιαφέρονται πραγματικά οπότε υπομονή.

Για να γίνει αυτο που λές πρέπει να έρθουν μέσα στον Ιούνιο περίπου 5000 τμχ σε όλες τις αλυσίδες ώστε σίγουρα να φύγουν οι παραγγελίες. Έχει τέτοια πληροφορία ο γνωστός σου? 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...