Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η μόνη σοβαρή αναδείχθηκε πανηγυρικά η SONY center, μολις ανοιξη η λιστα τους να πατε εκει  θα ερθει πιο γρηγορα ,τα 2 παλικαρια οσες φορες και να πηρα στο διαστημα ηταν παντα ευγενικη , μπραβο τους ,

Όσο  για το πλαίσιο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ αυτό με τις λίστες  , ότι νάνε ,είχα πάρει και εγώ δεν υπάρχει καμία λίστα κύριε  ,από Φεβρουάριο που είχα πάρει αρκετές φορές και τον Μάρτιο ,,,,,,,ΕΠΕΛΕΞΑΝ τώρα πως και τι δεν ξέρω , ΠΟΤΕ ξανά από κανέναν Κώτσο-public-media-  ... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Late to the party, αλλά να ενημερώσω πως παρέλαβα χθες ps5 DIGITAL, με παραγγελία 17 Φεβρουαρίου, φυσικά από sony center. 

Επεξ/σία από dimitrissrl
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, kundi είπε

Η μόνη σοβαρή αναδείχθηκε πανηγυρικά η SONY center, μολις ανοιξη η λιστα τους να πατε εκει  θα ερθει πιο γρηγορα ,τα 2 παλικαρια οσες φορες και να πηρα στο διαστημα ηταν παντα ευγενικη , μπραβο τους ,

Όσο  για το πλαίσιο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ αυτό με τις λίστες  , ότι νάνε ,είχα πάρει και εγώ δεν υπάρχει καμία λίστα κύριε  ,από Φεβρουάριο που είχα πάρει αρκετές φορές και τον Μάρτιο ,,,,,,,ΕΠΕΛΕΞΑΝ τώρα πως και τι δεν ξέρω , ΠΟΤΕ ξανά από κανέναν Κώτσο-public-media-  ... 

δεν ισχύει. Δεν έχουν ανοίξει. Μίλησα μόλις. Μου είπαν «πιθανός αν μας πουν να ανοίξουν τέλη αυτή αρχές του άλλου μήνα».

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραλαβα σήμερα επιτέλους από κοτσωβολο με παραγγελία disk 6/11 . Πήγα και το πήρα από την gl μεταφορική στον Κηφισό και περίμενα μία ώρα γιατί έψαχνε να βρει ποιο ήταν το δικό μου . Τους έδωσαν σήμερα πάνω από 200 κομμάτια είπε ο τύπος στην μεταφορική .Άντε και στα δικά σας οι υπόλοιποι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Destination_Jaz είπε

δεν ισχύει. Δεν έχουν ανοίξει. Μίλησα μόλις. Μου είπαν «πιθανός αν μας πουν να ανοίξουν τέλη αυτή αρχές του άλλου μήνα».

ειπα μολις ανοιξουν , φιλε θα ερθει πιο γρηγορα απο τους αλλους απατεωνες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου εδώ τελειώνει και η δική μου περιπέτεια!!Με Day one προπαγγελια από media η οποία δεν ηρθε ποτέ και εν τέλει ακυρώθηκε τελικά παρέλαβα από sony center την προηγούμενη Τρίτη με παραγγελία στις 17/2!!Ηρθε αψογα συσκευασμένο πραγματικά πολύ επαγγελματίες!! Το μηχάνημα που μου έτυχε είμαι τυχερός είναι σχετικά αθόρυβο με ελάχιστο coil whine!Εύχομαι να τελειωσει αυτό το μάρτυριο για όλους και να χαρούν την πολυπόθητη κονσόλα τους!! Αφήνω και ένα βιντεο πως ακούγεται! 

https://youtu.be/eK-3np-D1TQ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, mito1988 είπε

Παιδιά να ρωτήσω όσοι έχετε παραγγείλει από Sony Center το έχετε κάνει τηλεφωνικά ή από το site; Παίζει κανένα ρόλο στη σειρά αναμονής; 

μόνο μέσο τηλεφώνου γίνεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mito1988 είπε

Παιδιά να ρωτήσω όσοι έχετε παραγγείλει από Sony Center το έχετε κάνει τηλεφωνικά ή από το site; Παίζει κανένα ρόλο στη σειρά αναμονής; 

Παίρνεις τηλέφωνο δηλώνεις σειρά προτεραιότητας με ονοματεπώνυμο και τηλέφωνο και περιμένεις να σε καλέσουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, metallica 13 είπε

Κάπου εδώ τελειώνει και η δική μου περιπέτεια!!Με Day one προπαγγελια από media η οποία δεν ηρθε ποτέ και εν τέλει ακυρώθηκε τελικά παρέλαβα από sony center την προηγούμενη Τρίτη με παραγγελία στις 17/2!!Ηρθε αψογα συσκευασμένο πραγματικά πολύ επαγγελματίες!! Το μηχάνημα που μου έτυχε είμαι τυχερός είναι σχετικά αθόρυβο με ελάχιστο coil whine!Εύχομαι να τελειωσει αυτό το μάρτυριο για όλους και να χαρούν την πολυπόθητη κονσόλα τους!! Αφήνω και ένα βιντεο πως ακούγεται! 

https://youtu.be/eK-3np-D1TQ

Δεν θα το έλεγα τελείως silent 😛

Αν δεν βαριεσαι, ένα άνοιγμα πλαϊνού και 4 βίδες και θα μάθεις ποιο fan έχεις 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...