Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, nikos_ren είπε

Καλησπέρα, σήμερα και αύριο θα καταφθάσει παραλαβή για disk PS5. Θα αρχίσουν να καλύπτονται οι παραγγελίες της 1ης εβδομάδας του Νοεμβρίου (1-7). Θα σας πάρουν τηλέφωνο απ' αύριο λογικά. 

Πως το έχουμε σίγουρο αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά να ρωτήσω κάτι που ειπώθηκε προηγουμένως αλλά δε το κατάλαβα. H Sony για να παραδώσει τις προπαραγγελίες πρέπει να προσθέσουμε και ένα dualshock, με συνολικό κόστος γύρω στα 600Ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, GeorgeX77 είπε

Παιδιά να ρωτήσω κάτι που ειπώθηκε προηγουμένως αλλά δε το κατάλαβα. H Sony για να παραδώσει τις προπαραγγελίες πρέπει να προσθέσουμε και ένα dualshock, με συνολικό κόστος γύρω στα 600Ε?

Όχι, απλά τρέχει ένα bundle αυτή την περίοδο από την SONY και απλά φέρνουν μερικά κομμάτια από αυτό. Είναι ελάχιστοι που έχουν αγοράσει το συγκεκριμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kontreraspan είπε

Όχι, απλά τρέχει ένα bundle αυτή την περίοδο από την SONY και απλά φέρνουν μερικά κομμάτια από αυτό. Είναι ελάχιστοι που έχουν αγοράσει το συγκεκριμένο.

ok ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ σε mail που είχα στείλει πριν μερικές ημέρες στη Sony μου είπαν πως οι παραγγελίες θα ανοίξουν τέλος Ιουνίου σήμερα που κάλεσα μου είπαν για τέλος Ιουλίου. Δηλαδή παραλαβή κατά τον Οκτώβρη στην καλύτερη.. εκτός αν γίνει κάποιο θαύμα και φέρουν πιο πολλά κομμάτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Κότσο που ρώτησα το μεσημέρι είναι ακόμα αρχές Νοεμβρίου στις λίστες και περιμένουν ..... μέσα στο καλοκαίρι μια μεγάλη ποσότητα!  Όταν τους είπα ότι άλλα καταστήματα φέρνουν κομμάτια από Φεβρουάριο-Μάρτιο, γέλασαν και είπαν με τίποτα. Κωτσοβολάρα , εγγύηση! 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

Στο Κότσο που ρώτησα το μεσημέρι είναι ακόμα αρχές Νοεμβρίου στις λίστες και περιμένουν ..... μέσα στο καλοκαίρι μια μεγάλη ποσότητα!  Όταν τους είπα ότι άλλα καταστήματα φέρνουν κομμάτια από Φεβρουάριο-Μάρτιο, γέλασαν και είπαν με τίποτα. Κωτσοβολάρα , εγγύηση! 😛

Καλά στον Κοτσο δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Πήρα τηλέφωνο για ένα digital μαζί με 2ο χειριστήριο, τα οποία  είναι πληρωμένα από 09/11, και μου λένε ότι τα digital είναι ακόμα 20/09.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, kontreraspan είπε

Καλά στον Κοτσο δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Πήρα τηλέφωνο για ένα digital μαζί με 2ο χειριστήριο, τα οποία  είναι πληρωμένα από 09/11, και μου λένε ότι τα digital είναι ακόμα 20/09.

Ρε παιδιά εδώ ο πωλητής στο κατάστημα του κηφισού που μου είχε πουλήσει τη τηλεόραση (και που μου έλεγε ότι θα παραλάμβανα κατά το Πασχα), μου είπε ότι οι παραδόσεις είναι στον Δεκέμβριο και μάλιστα απόρησε ο βλάκας που δε με έχουν καλέσει ακόμα και ότι θα κάνει μεμο για να με πάρουν και να συνεννοηθούν για την παράδοση! Δε ξέρω για εσάς, πάντως εγώ όταν με το καλό παραλάβω, θα πάω και θα τους το κάνω σαφές ότι δε πρόκειται ούτε μπαταρία να πάρω από το καφενείο τους. Και όλες μου οι αγορές στις τηλεοράσεις είναι κοντά στα 2χιλ. Μπορώ να σας πω επίσης, ότι πιο πολύ με πείραξε τώρα που πήγα και μου έλεγε ψέματα, από τότε που μου έταζε χρόνο παράδοσης το Πάσχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6/11 disk public.. ούτε κατά διάνοια κάποια δώρο επιταγή και συνεχίζουν να λένε το ιδιο ποίημα.. βέβαια κάτι πέταξε η κοπελα στο τηλέφωνο πως εξυπηρετηθηκαν κάποιες πολύ πρώτες παραγγελίες Νοεμβρίου αλλα περα απο αυτο για επόμενη παραλαβή δεν ξέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...