Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, Vaggos15 είπε

Παιδια εχω παραγγείλει απο public 7/11 το disk. Εχει παραλάβει κάνεις με παραγγελία κοντα δική μου; 

Φίλε και εγώ από public το disk 7/11 παράδωση στον χώρο μου και πληρωμή με αντικαταβολή και ακόμα τπτ.Υπομονη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/6/2021 στις 10:13 ΜΜ, vgls35 είπε

Αυριο θα τα δωσουν στην μεταφορικη και λογικα θα παραλαβουμε δευτερα.Απο οτι ακουσα θα καλυπτουν μεχρι και 10 νοεμβρη με αυτη την παραλαβη.Οποιος εχει δει μυνημα για παραλαβη ας γραψει εδω να ενημερωνονται και οι υπολοιποι.

Δηλαδή εμείς που είμαστε 11/11 να πέσουμε να πεθάνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, melkiades είπε

Δηλαδή εμείς που είμαστε 11/11 να πέσουμε να πεθάνουμε.

χαχα .. κράταμε την ελπίδα ζωντανή.. εδώ 8/11 και ακόμα τίποτα. Φυσικά πήρα τηλ και άκουσα την κλασική κασέτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Καλά δεν χρειάζονται βιασύνες, έφαγε delay το GoW και ίσως να φάει και το Forbidden West.

Έχω πάρει το miles morales από τον Οκτώβρη, ανανέωσα και το ps plus και δεν έχω κονσόλα.. που να φανταστώ 😩

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μολις με πηραν τηλ απο gameexplorers αν θελω ps5 που ειχα ρωτησει πριν 3 μηνες.ριχτε τηλεφωνα,εγω δεν το πηρα

Επεξ/σία από chrisgewrgi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Μολις με πηραν τηλ απο gameexplorers αν θελω ps5 που ειχα ρωτησει πριν 3 μηνες.ριχτε τηλεφωνα,εγω δεν το πηρα

Πακέτο, με είπαν μετά το καλοκαίρι πλέον. 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, σήμερα και αύριο θα καταφθάσει παραλαβή για disk PS5. Θα αρχίσουν να καλύπτονται οι παραγγελίες της 1ης εβδομάδας του Νοεμβρίου (1-7). Θα σας πάρουν τηλέφωνο απ' αύριο λογικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sanDaemon είπε

3/11 disc τιποτα ακομη...

Μέσα του μήνα αναμένεται μεγάλη παραλαβή. Αν δεν είσαι σε αυτές που ήρθαν τώρα,θα είσαι στην επόμενη σίγουρα. 

Πάρε ένα τηλ για καλό και για κακο μηπως για κάποιο λόγο δεν σου ήρθε μύνημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...