Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

38 λεπτά πριν, GeorgeX77 είπε

Παιδιά μήπως ξέρει κανείς πως μπορεί να γίνει μεταβίβαση προπαραγγελίας ps5?

Εννοείς να το πάρει φίλος σου αντί για σένα; Αν ναι απλά όταν σε πάρουν πας μαζί του και το παίρνει αυτός. Αλλιώς απλά περιμένει όπως όλοι οι άλλοι εδώ μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον επεσα στην πιο ειλικρινη υπαλληλο! Μου ειπε οτι εξυπηρετουν απο 5/11, αλλα δεν γνωριζει κατι αλλο. Μπορει να με παρουν κ αυριο τηλεφωνο μου ειπε μπορει κ τον αλλον μηνα! Τουλαχιστον ειλικρινης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Dionisis210 είπε

Μαλλον επεσα στην πιο ειλικρινη υπαλληλο! Μου ειπε οτι εξυπηρετουν απο 5/11, αλλα δεν γνωριζει κατι αλλο. Μπορει να με παρουν κ αυριο τηλεφωνο μου ειπε μπορει κ τον αλλον μηνα! Τουλαχιστον ειλικρινης!

Κώτσο φαντάζομαι. Τι ημερομηνία είσαι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Dionisis210 είπε

Κωτσο, 15/11

Κωτσο 14/11 και η απάντηση είναι δεν έχουμε ενημέρωση από τον προμηθευτή. Μην ακούς, αν σε πάρουν σε πήραν αλλά μην έχεις  ελπιδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, niknik80 είπε

Moλις απο sony center.

ομως τα δινουν bundle μαζι με 2ο χειριστηριο & charger μαζι ,που ανεβαζει το κοστολογιο.

δλδ? για γίνε πιο σαφές. έχουν ετοιμοπαράδοτα ? η παραγγελίες  με 2 ds. k charger?>

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ημουν/ειμαι σε λιστα αναμονης,απλα τα δινουν (τοσο τα digital  οσο και τα disc)μονο με 2ο χειριστηριο και charger (πιο φθηνα βεβαια απ οτι απο τον επισημο καταλογο -με εκπτωση).

Το σκεφτομαι....

πολιτικη της sony μου ειπαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, niknik80 είπε

ημουν/ειμαι σε λιστα αναμονης,απλα τα δινουν (τοσο τα digital  οσο και τα disc)μονο με 2ο χειριστηριο και charger (πιο φθηνα βεβαια απ οτι απο τον επισημο καταλογο -με εκπτωση).

Το σκεφτομαι....

πολιτικη της sony μου ειπαν.

Κι εμένα με δεύτερο χειριστήριο μόνο πακέτο μου είπαν, για charger δεν ανέφεραν κάτι.

συγκεκριμενα μου είπαν με +60€ το δεύτερο χειριστήριο. Κλάιν μαιν 10€ έκπτωση από την επίσημη τιμή ενώ Σκρουτζ παίζει ακόμα φθηνότερα. Εγώ το δέχθηκα πάντως εννοείται και τώρα περιμένω τα ELTA Courier Ρόδου να ξεκουνηθουν να το φέρουν που έχει φτάσει εδώ από χθες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, petran91 είπε

Κι εμένα με δεύτερο χειριστήριο μόνο πακέτο μου είπαν, για charger δεν ανέφεραν κάτι.

συγκεκριμενα μου είπαν με +60€ το δεύτερο χειριστήριο. Κλάιν μαιν 10€ έκπτωση από την επίσημη τιμή ενώ Σκρουτζ παίζει ακόμα φθηνότερα. Εγώ το δέχθηκα πάντως εννοείται και τώρα περιμένω τα ELTA Courier Ρόδου να ξεκουνηθουν να το φέρουν που έχει φτάσει εδώ από χθες.

για να καταλάβω,,,,,, εισουν στη λίστα και σου λένε τώρα για να παραλάβεις και 2 κοντρόλ αλλιώς δεν το δίνουν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, kundi είπε

για να καταλάβω,,,,,, εισουν στη λίστα και σου λένε τώρα για να παραλάβεις και 2 κοντρόλ αλλιώς δεν το δίνουν ?

Εμένα με πήραν την περασμένη Παρασκευή και μου είπαν είναι πολιτική της Σονι να τα δώσει με δεύτερο χειριστήριο μόνο και με ρώτησε αν το θέλω αλλιώς να δει τι μπορεί να κάνει, δεν μου είπε ότι δεν το δίνει αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...