Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, niknik80 είπε

ημουν/ειμαι σε λιστα αναμονης,απλα τα δινουν (τοσο τα digital  οσο και τα disc)μονο με 2ο χειριστηριο και charger (πιο φθηνα βεβαια απ οτι απο τον επισημο καταλογο -με εκπτωση).

Το σκεφτομαι....

πολιτικη της sony μου ειπαν.

Ποια πολιτική της SONY και πρασινα αλογα. Παπατζες λενε, για να παρουν ποιο πολλα λεφτα. Κλασσικός έλληνας κουτοπόνηρος μαγαζάτορας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα παραγγελία 2 Νοεμβρίου public ..

 

Λέει εκτιμώμενη ημερομηνία 10-6..

 

Είμαι κοντά ? Ή αυτό αλλάζει κάι δεν τό πρόσεχα τόσο καιρό? Δέν με έχει πάρει κάποιος τηλ..

 

Ευχαριστώ

IMG_20210604_175922.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Alexandrosrx8 είπε

Καλησπέρα παραγγελία 2 Νοεμβρίου public ..

 

Λέει εκτιμώμενη ημερομηνία 10-6..

 

Είμαι κοντά ? Ή αυτό αλλάζει κάι δεν τό πρόσεχα τόσο καιρό? Δέν με έχει πάρει κάποιος τηλ..

 

Ευχαριστώ

IMG_20210604_175922.jpg

θα παραλάβεις κανονικά ,είσαι 6 μέρες μακριά ,,, θα σου στείλουν sms email 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε υπολογίζεται να ανοίξουν πάλι οι παραγγελίες στα site για εμάς που δε προλάβαμε να τα παραγγείλουμε; Ας ελπίσουμε ο φίλος που λέει για Ιούλιο να έχει δίκιο .. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mito1988 είπε

Πότε υπολογίζεται να ανοίξουν πάλι οι παραγγελίες στα site για εμάς που δε προλάβαμε να τα παραγγείλουμε; Ας ελπίσουμε ο φίλος που λέει για Ιούλιο να έχει δίκιο .. 

Δοκιμασε να παρεις τηλέφωνο στο πλαισιο. Μπορεί να είσαι τυχερός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τεχνιτη ελλειψη για να ανεβουν οι τιμες κλασικα. αν θελαν θα ειχαν παραγωγη αλλα δεν.η sony Θα δει οτι 600-1000 τα βρισκεις και θα τα παει τοσο και επισημα. αχορταγοι σαν εταιρια.

  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα μου ειπαν απο Γερμανια που μιλησα οτι απο Ιουλιο-Αυγουστο θα γινει πολυ μεγαλο στοκαρισμα εκει, οποτε εχει δικιο ο χρηστης που εγραψε για Ιουλιο.
 

Επεξ/σία από ScorpioX777
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, acalm είπε

Χωρίς κάποια ενημέρωση, βλέπω παράδοση για αύριο απο Κοτσοβολο απο το account μου (7/11).

Ιδωμεν

Αυριο θα τα δωσουν στην μεταφορικη και λογικα θα παραλαβουμε δευτερα.Απο οτι ακουσα θα καλυπτουν μεχρι και 10 νοεμβρη με αυτη την παραλαβη.Οποιος εχει δει μυνημα για παραλαβη ας γραψει εδω να ενημερωνονται και οι υπολοιποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, vorlon68 είπε

Ποια πολιτική της SONY και πρασινα αλογα. Παπατζες λενε, για να παρουν ποιο πολλα λεφτα. Κλασσικός έλληνας κουτοπόνηρος μαγαζάτορας

 

Το έψαξα αυτό με το χειριστήριο που λένε σαν bundle από Sony center, και τελικά από ότι είδα ισχύει. Είναι τα τακτική της Σόνυ από ότι φαίνεται, αν δεις στο 5:30' το λέει ξεκάθαρα ότι πουλάνε κονσόλες μόνο αν πάρεις και ένα χειριστήριο μαζί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από πάνω από 3μιση μήνες αναμονή επιτέλους ήρθε στα χέρια μου χθες. Sony Center παραγγελία 17/2.
Είχα και τηλεφωνική σε Κωτσόβολο στις 4/12/2020 που φυσικά καμία ενημέρωση.

Καλή υπομονή σε όλους!IMG_0482.jpeg.cf569bf471c9ad7f314ff2e692a0edf2.jpeg
 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Sony Center με ενημέρωσαν ότι οι παραγγελίες θα ξεκινήσουν πάλι τέλος Ιουνίου. Άρα υποθέτω ισχύει αυτό για την παρτίδα που αναμένουν τον Ιούλιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, mito1988 είπε

Από Sony Center με ενημέρωσαν ότι οι παραγγελίες θα ξεκινήσουν πάλι τέλος Ιουνίου. Άρα υποθέτω ισχύει αυτό για την παρτίδα που αναμένουν τον Ιούλιο. 

Νομίζω μπορώ να παραγγείλω τώρα από Sony Center και να έρθει πιο γρήγορα από αυτό που χω παραγγείλει από Public από τον Νοέμβρη. 😭

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...