Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 12/6/2021 στις 1:22 ΜΜ, animae είπε

Εγώ με παραγγελία απο κωτσόβολο 10/11, βλέποντας οτι εξυπηρετήθηκαν μεχρι και 9/11:

Fed Up Reaction GIF

 

Άντε καλοπαίχνιδο παιδιά!

Υ.Γ. τοσο καιρο μάλιστα δεν ξεκινάω και το RE Village για να ειναι το πρώτο παιχνίδι που θα παιξω στο 5.
 

11/11 εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, melkiades είπε

Όχι βέβαια. Το κεφάλι μου βαράω γιατί δεν βλέπω να περνάει το 10/11

Πριν λίγο μου είπαν στο τηλ για μέσα στην εβδομάδα. Αλλά έχουμε ακούσει από τον Κωτσό τα πάντα. 7 μήνες και προχωράμε, 11/11 disc.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η παραγγελια μου στο public εχει κολλησει και δεν ανοιγει εκει που πατας το + για expand να δεις τις πληροφοριες παραγγελιας. Ολες οι αλλες παραγγελιες στο ιστορικο μου ανοιγουν κανονικα. Τι παιζει;

Επεξ/σία από polakis21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, polakis21 είπε

Η παραγγελια μου στο public εχει κολλησει και δεν ανοιγει εκει που πατας το + για expand να δεις τις πληροφοριες παραγγελιας. Ολες οι αλλες παραγγελιες στο ιστορικο μου ανοιγουν κανονικα. Τι παιζει;

Και εμενα το εκανε αυτο πριν κατι μερες αλλα χτες ηταν καλα.Τωρα που το διαβασα,ξανατσεκαρα και εχει το ιδιο θεμα.Φαινεται κατι κανουν με τις παραγγελιες και υπαρχει αυτο το μπερδεμα.Μακαρι δηλαδη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιο τηλ καλείτε στον Κωτσόβολο; Εγώ τους κάλεσα σε αυτό του site και αφού μου είπαν τις γνωστές αηδιες για σειρά προτεραιότητας τους ζήτησα εξηγήσεις για ΠΟΙΟΝ λόγο έχουν παραλαβει άλλοι που το παρήγγειλαν μετά από μενα και μου είπαν ότι δε συμβαίνει αυτό. Κάποιος μας κοροϊδεύει άσχημα εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Shookiethecat είπε

Σε ποιο τηλ καλείτε στον Κωτσόβολο; Εγώ τους κάλεσα σε αυτό του site και αφού μου είπαν τις γνωστές αηδιες για σειρά προτεραιότητας τους ζήτησα εξηγήσεις για ΠΟΙΟΝ λόγο έχουν παραλαβει άλλοι που το παρήγγειλαν μετά από μενα και μου είπαν ότι δε συμβαίνει αυτό. Κάποιος μας κοροϊδεύει άσχημα εδώ.

Φίλε πάρε τα σκρινσοτ τν παίδιων και στείλε τα στο τσατ είναι απόδειξη και ζητά να μιλήσεις Μ προϊστάμενο....η πήγαινε ο ίδιος σε κατάστημα και δείξε τα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με πήραν τηλέφωνο απο τον Κωτσόβολο (παραγγελία disc 10/11 με αντικαταβολή, εχει σημασία...) και με ρώτησαν αν ενδιαφέρομαι ακόμα για την παραγγελία.

Ετοιμάζουν τις επόμενες αποστολές, από οτι μου είπε, χωρις να μπορει να μου πεί λεπτομέριες και πήρε να σιγουρέψει την δική μου διαδρομή μιας και δεν την έχω πληρωμένη (οπου δεν θα υπήρχε "δεν την θέλω").

Οπότε να ελπίζω μεσα στην εβδομάδα μαξ επόμενη? ξερω γω....

 

@Shookiethecat γενικά αρνούνται πεισματικά να δώσουν λεπτομέριες με τις παραδόσεις. Εγώ έχω προσπαθήσει 3 φορές να μου στείλουν γραπτώς απάντηση σε  "οκ καταλαβαίνω οτι εχετε θέμα δεν με ενοχλει και να το πάρω σε 6 μήνες. απλα πείτε μου μεχρι ποια μερα εχετε εξυπηρετήσει μεχρι και σήμερα και πότε περιμένετε την επόμενη φουρνιά"
φυσικά καμία απάντηση.

Επεξ/σία από animae
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...