Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To σκέφτηκα αλλά μου είχαν πει ότι η λίστα είναι κοινή... Δεν ξέρω βέβαια αν είναι αλήθεια ή κάθε κατάστημα προσπαθεί να ικανοποιήσει και μερικά δικά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με παραγγελία απο κωτσόβολο 10/11, βλέποντας οτι εξυπηρετήθηκαν μεχρι και 9/11:

Fed Up Reaction GIF

 

Άντε καλοπαίχνιδο παιδιά!

Υ.Γ. τοσο καιρο μάλιστα δεν ξεκινάω και το RE Village για να ειναι το πρώτο παιχνίδι που θα παιξω στο 5.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίδια φάση φίλε κ εγώ με παραγγελία 13/11 περιμένω πώς κ πως....ας ελπίσουμε ότι ισχύουν τ παραπάνω για μεγάλη παραλαβή τέλος τ μήνα και ότι θα εξυπηρετηθούμε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, cod7 είπε

Ίδια φάση φίλε κ εγώ με παραγγελία 13/11 περιμένω πώς κ πως....ας ελπίσουμε ότι ισχύουν τ παραπάνω για μεγάλη παραλαβή τέλος τ μήνα και ότι θα εξυπηρετηθούμε

Εγώ με παραγγελία 3/12 (από κωτσο) έχω χάσει τις ελπίδες μου εδώ και καιρό . Θα έρθει η σειρά μου και δεν θα το πιστεύω με τους ρυθμούς που προχωράνε οι παραγγελίες... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 7 μήνες, από την 100 περίπου σελίδα και έχοντας διαβάσει τα απίστευτα ήρθε η ώρα να την κάνω με ελαφρά πηδηματάκια! 

Media Markt 17/11 disc με προκαταβολή και παραλαβή από κατάστημα. 

Υπομονή σε όλους, από ακυρώσεις θα έρθουν πιο γρηγορα

Rattlehead out! 

IMG_20210612_141630_edit_240227319516990.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προπραγγελία 6/11 disc από Κωτσό.Ακομα σε αναμονή και καμιά ενημέρωση. Στο chat κάθε φορά μου λένε ότι δεν έχουν ενημέρωση.Απαραδεκτοι...Και μετά λένε ότι τηρούν σειρά προτεραιότητας...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προπαραγγελια από public 7/11 και και ακόμα τίποτα.Ενω όλο αυτόν τον καιρό η παραγγελία ήταν προς διεκπαιρεωση,απο προχθές δεν με αφήνει να δω την εξέλιξη παραγγελίας στο ιστορικό παραγγελιών 

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
6 λεπτά πριν, sarrou είπε

Προπαραγγελια από public 7/11 και και ακόμα τίποτα.Ενω όλο αυτόν τον καιρό η παραγγελία ήταν προς διεκπαιρεωση,απο προχθές δεν με αφήνει να δω την εξέλιξη παραγγελίας στο ιστορικό παραγγελιών 

Ούτε εμένα με αφήνει και δεν υπήρξε αλλαγή στην κατάσταση της παραγγελίας. 7/11 digital

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sarrou είπε

Προπαραγγελια από public 7/11 και και ακόμα τίποτα.Ενω όλο αυτόν τον καιρό η παραγγελία ήταν προς διεκπαιρεωση,απο προχθές δεν με αφήνει να δω την εξέλιξη παραγγελίας στο ιστορικό παραγγελιών 

Κι εμένα το ίδιο. Σκάει η api κλήση που κάνουν με error. Ελπίζω αυτό να σημαίνει ότι έχει αλλάξει κάτι στην κατάσταση της παραγγελείας και απλά έχουν βάλει να γυρνάει λάθος id.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...