Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και το Πλαίσιο έχει ανοίξει δυο φορές, εγώ παραγγελία σήμερα Πλαίσιο με παράδοση αύριο για το Sony PlayStation 5 + Ratchet&Clank: Rift Apart. Θεωρώ ότι συμβαίνει αυτό που είχε αναφέρει ένας χρήστης προ ημέρων ότι από Ιούλιο θα υπάρχει επάρκεια. Λογικά εννοούσε αυτή την προωθητική. 

Καλοπαίχνιδο σε όλους μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κ γω Γερμανό με προπληρωμή , ελπίζω να παραλάβω.οποιος παραλάβει αν μπορεί να ενημερώσει για να καταλάβουμε τι γίνεται ...γτ πολύ απότομα ξαφνικά υπάρχει τόση διαθεσιμότητα ...αν υπάρχει δλδ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/6/2021 στις 2:42 ΜΜ, Sakm είπε

Παιδιά ενημέρωση από διευθυντή μεγαλης αλυσίδας που τυχαίνει να είναι γαμπρός μου τον Ιούλιο θα γεμίσουν όλα τα ράφια καταστημάτων με ps5 οπότε υπομονή.

Είχε δίκιο το παλικάρι. Ουτε έγω να πω την αλήθεια το περιμένα αλλα έπεσε 100% μέσα. Το post αυτο με κράτησε απο το να πάρω το Xbox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Anakha είπε

Είχε δίκιο το παλικάρι. Ουτε έγω να πω την αλήθεια το περιμένα αλλα έπεσε 100% μέσα. Το post αυτο με κράτησε απο το να πάρω το Xbox.

Εγώ πήρα πάντως ένα series x  δεν με χάλασε καθόλου.

Χαχαχαχ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, recklessbloodelf είπε

Λεω να περιμενω μπας και ανοιξει το πλαισιο ξανα.Γιατι εαν δεν κανω λαθος ειναι η δευτερη φορα που ανοιγει ο Γερμανος σημερα...

Στη θέση σου δεν θα περίμενα,μην πετάξει πάλι το πουλάκι και δεν πρόλαβεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mόλις τηλέφωνο από το Sony Centre Γλυφάδας και μου έχουν κρατήσει ένα PS5 disc. Το δίνουν ΜΟΝΟ μαζί με τo Ratchet & Clank στα €570. Όποιος θέλει μπορεί να πάει να το παραλάβει από αύριο μέχρι Σάββατο, λέγοντας απλά το όνομα μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα κι εγω το bundle απο το Πλαισιο και εχει παραδοση αυριο...

επισης εχω μια παραγγελια στον κωτσοβολο με αντικαταβολη αν ποτε ερθει η ωρα της θα ενημερωσω να παρει και κανενας αλλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Anakha είπε

Είχε δίκιο το παλικάρι. Ουτε έγω να πω την αλήθεια το περιμένα αλλα έπεσε 100% μέσα. Το post αυτο με κράτησε απο το να πάρω το Xbox.

Και εμενα το ιδιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...