Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από το πλαίσιο το bundle από πριν. 

Μόλις έλαβα email ότι παραλαμβάνω αύριο. 

Ο Κωτσοβολος ίσως το 2022 φτάσει το 2021 σε προ παραγγελίες. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Manospagk είπε

Καλησπέρα σε όλους. Παρακολουθώ εδώ και καιρό χωρίς να έχω παραγγελία με σκοπό να πιάσω κάποια ενημέρωση και να προλάβω κάτι. Περίμενα αυτό να είναι το άνοιγμα μιας λίστας όπως είχε γίνει στο Πλαίσιο.
Ωστόσο σήμερα ήμουν μάλλον τυχερός(?) και είδα λίγα λεπτά μετά το παραπάνω post και πρόλαβα να παραγγείλω.

Μου έστειλαν μόλις ότι ολοκληρώθηκε ο πρώτος έλεγχος και πως είναι προγραμματισμένη η παράδοση για αύριο!
Φαίνεται σχεδόν απίστευτο. Ελπίζω να είναι και αληθινό.

Ευχαριστώ όπως και να έχει και τον Manospagk αλλά και όλους όσους ανέβασαν την "προσφορά" εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παράδοση της έχει προγραμματιστεί το αργότερο εως τις 23/06/2021.

Απο Πλαίσιο. Παραγγελία σήμερα. Ευχαριστώ παιδια για την ενημέρωση. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πλαίσιο τέλος,όποιος πρόλαβε τον κύριο είδε.Μπραβο στο Πλαισιο,αλλά έχω μια απορία...Οσοι έχουνε κάνει προπαραγγελια έχουνε παραλάβει όλοι;

Γιατί είναι λίγο ακομψο να παίρνει ένας στο μπαμ και άλλοι να περιμένουν μήνες ολόκληρους...

Επεξ/σία από 26ska
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, maksek είπε

Καλησπέρα σε όλους. Παρακολουθώ εδώ και καιρό χωρίς να έχω παραγγελία με σκοπό να πιάσω κάποια ενημέρωση και να προλάβω κάτι. Περίμενα αυτό να είναι το άνοιγμα μιας λίστας όπως είχε γίνει στο Πλαίσιο.
Ωστόσο σήμερα ήμουν μάλλον τυχερός(?) και είδα λίγα λεπτά μετά το παραπάνω post και πρόλαβα να παραγγείλω.

Μου έστειλαν μόλις ότι ολοκληρώθηκε ο πρώτος έλεγχος και πως είναι προγραμματισμένη η παράδοση για αύριο!
Φαίνεται σχεδόν απίστευτο. Ελπίζω να είναι και αληθινό.

Ευχαριστώ όπως και να έχει και τον Manospagk αλλά και όλους όσους ανέβασαν την "προσφορά" εδώ.

Καλοπαίχνιδο φίλε, να το χαρείς. Εμείς του Κωτσόβολου κλαίμε 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα το Sony Center. Μπήκα σε λίστα προτεραιότητας και μου είπαν για παραλαβή μάλλον Αύγουστο με Σεπτέμβριο. Γενικά ξέρει κανείς τι φάση με αυτούς; Εξυπηρετούν ή βρίσκονται σε επίπεδα Κωτσόβολου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν. παιδια.... ψέμματα δεν θα πω αλλα πρόλαβα του πλαισιου αν και "περιμένω" του κωτσόβολου.

Αν μου έρθει αυριο οπως λεει του πλαισιου stay alerted για deal με του κωτσόβολου

(φυσικά ίδια τιμή, δεν ειμαι τοκογλύφος, αλλα θα βάλω αυστηρους όρους/ελεγχους για να μην το παρετε ωστε να το πουλήσετε εσεις)


Υ.Γ. μόλις με πηρε ο κωτσοβολος επόμενη βδομάδα λεει θα το εχω

Επεξ/σία από animae
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους, μια ενημέρωση και από μένα, πήρα το "Sony PlayStation 5 + Ratchet&Clank: Rift Apart" από plaisio, μου ήρθε email που λέει: "Σε ενημερώνουμε ότι η παράδοση της έχει προγραμματιστεί το αργότερο εως τις 17/06/2021."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, animae είπε

Λοιπόν. παιδια.... ψέμματα δεν θα πω αλλα πρόλαβα του πλαισιου αν και "περιμένω" του κωτσόβολου.

Αν μου έρθει αυριο οπως λεει του πλαισιου stay alerted για deal με του κωτσόβολου

(φυσικά ίδια τιμή, δεν ειμαι τοκογλύφος, αλλα θα βάλω αυστηρους όρους/ελεγχους για να μην το παρετε ωστε να το πουλήσετε εσεις)


Υ.Γ. μόλις με πηρε ο κωτσοβολος επόμενη βδομάδα λεει θα το εχω

Ημερομηνία παραγγελίας φίλε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...